Wyniki 71 - 80 z 362 posortowane wg tytułu

Czujniki poziomu

Czujniki poziomu przeznaczone są do ciągłej sygnalizacji lub regulacji poziomu cieczy w zbiornikach zamkniętych i otwartych

http://www.czujnikipoziomu.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Czyszczaki nierdzewne

Korzystając z oferty naszej firmy możecie Państwo liczyć na profesjonalną obsługę w zakresie systemów odwodnień. Od wielu lat współpracujemy z zakładami przemysłowymi oraz obiektami użyteczności publicznej na terenie całego kraju. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wpusty podłogowe, kanały rynnowe a także czyszczaki nierdzewne. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i nawiązania współpracy z naszą firmą.

http://kratki-sciekowe.com.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

Dachy na lata - www.dachluczaj.pl

Dach to najważniejszy element każdego domu. Nie warto oszczędzać na materiałach użytych do jego konstrukcji. Pokrycia dachowe zapewniają w końcu szczelność naszego dachu i chronią nasz dobytek przed wpływem czynników atmosferycznych. Od tego jakich dachówek użyjemy może zależeć bezpieczeństwo domowników. Dach Łuczaj to firma z doświadczeniem, która stawia na jakość. Sprawdź naszą ofertę!

http://www.dachluczaj.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 maja 2014

wyróżnij stronę

Daszki nad drzwi z poliwęglanu - TPLAST

Polski producent zadaszeń, daszków nad drzwi i akcesorii do daszków, jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją popartą doświadczeniem i ciągle nie przestajemy się rozwijać chcąc sprostać obecnym wymaganiom i wyjść na przeciw oczekiwań naszych klientów. Jako producent posiadamy tą przewagę iż nasze produkty ciągle są rozwijane technologicznie a co nas wyróżnia to nie tylko jakość naszych produktów ale także fachowa profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do naszych klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo nietypowe i indywidualne zamówienia. Oferujemy min daszki nad drzwi klasyczne, proste, łukowe, drewniane, aluminiowe, stalowe...

https://daszkinaddrzwi.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 maja 2017

wyróżnij stronę

Daventa - hurtownia wentylacyjna i klimatyzacyjna

Hurtownia DAVENTA prowadzi sprzedaż wentylacji i klimatyzacji. W ofercie pełny asortyment instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, w tym kanały i kształtki, kratki wentylacyjne, wentylatory, klimatyzatory, centrale oraz materiały montażowe. Firma świadczy również usługi doradztwa technicznego, doboru urządzeń i wykonawstwa instalacji. W ofercie - - rury i kształtki (kolana, redukcje, sztucery siodłowe i proste, trójniki, nyple, mufy, przepustnice) o przekroju okrągłym, akcesoria dachowe (podstawy, wywietrzaki, czerpnie, wyrzutnie), kanały i kształtki prostokątne, - wentylatory, klimatyzatory, centrale wentylacyjne, rekuperatory, - nawiewniki...

http://www.daventa.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 lutego 2008

wyróżnij stronę

Deitermann - Chemia budowlana

To chemia budowlana najwyższej jakości. Oferujemy produkty i technologie: naprawy i ochrony betonu, posadzki przemysłowe, izolacja przeciwwodna, izolacja pionowa i pozioma budowli oraz inne...

http://www.deitermann.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 29 listopada 2004

wyróżnij stronę

Dekorstal Pracownia ślusarstwa i metaloplastyki

Firma prowadzi działalność produkcyjno usługową. produkujemy wyroby z metali kolorowych takich jak stal nierdzewna, aluminium, mosiądz.Specjalnością firmy są balustrady nierdzewne, balustrady szklane, poręcze,stoły ławy,krzesła oraz inne meble z metalu.

http://dekorstal.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 30 grudnia 2010

wyróżnij stronę

Denex - Bud Kompleksowe Uslugi Wykonczeniowe

Jesteśmy profesjonalną i nowoczesną firmą wykonującą Kompleksowe prace wykończeniowe. Uslugi Tynkarskie oraz Docieplenia Elewacji.

http://www.denex.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 maja 2010

wyróżnij stronę

DESOTEC - węgiel aktywny, filtry węglowe, złoża

Oferta firmy Desotec Polska to kompleksowe rozwiązania techniczne i technologiczne wykorzystujące węgiel aktywny w procesach oczyszczania wody i gazów. Nasza oferta to szeroka gama produktów, mi. filtry z węglem aktywnym, oczyszczanie, neutralizacja oraz odsiarczanie gazów. Odbieramy również wykorzystany już wcześniej węgiel aktywny w celu jego ponownego przetworzenia i wykorzystania dzięki czemu oczyszczanie powietrza to proces nie wymagający ponoszenia większych kosztów i wspomagający ochronę środowiska naturalnego. Posiadamy w sprzedaży najróżniejsze złoża filtracyjne.

http://www.desotec.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 24 października 2012

wyróżnij stronę

Detal.info - DOMY KANADYJSKIE - Kompleksowa realizacja.

Domy kanadyjskie , kompleksowa realizacja. Jesteśmy sprawdzoną firmą, nasze domy jednorodzinne oraz wille wzbudzają podziw.

http://www.detal.info

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 29 września 2004

wyróżnij stronę