Wyniki 31 - 40 z 362 posortowane wg tytułu

BIPROMET S.A. projektowanie i realizacja inwestycji...

BIPROMET S.A. przedsiębiorstwo inżynieryjne wyspecjalizowane w realizacji kompletnych przedsięwzięć inwestycyjnych oraz usług dla przemysłu ciężkiego. Ponad 50-cio letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie obiektów przemysłowych. Realizacje eksportowe na terenie Europy i całego świata.

http://www.bipromet.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 lutego 2005

wyróżnij stronę

Biprostal

Biuro projektowe specjalizujące się w projektowaniu obiektów przemysłowych, hutniczych, energetycznych, hal fabrycznych, a także obiektów użyteczności publicznej, kompleksów sportowych, basenów, oraz hipermarketów.

http://www.biprostal.com.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 06 czerwca 2001

wyróżnij stronę

Biuro architektoniczne as architekci

As Architekci to biuro architektoniczne posiadające pracownie w Warszawie i Łodzi. Biuro zostało założone w 2001 roku. Poprzez ciągłą współpracę z renomowanymi biurami inżynierskimi, firma gwarantuje wysokiej jakości usługi w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji. Zespół architektów liczy 13 osób. Tworzą go wykwalifikowani i doświadczeni architekci. Współpracujące biura inżynierksie z branży sanitarnej, elektrycznej oraz konstrukcyjnej to SEKO i ARKIN. Łącznie zatrudniają 17 wysoce wykwalifikowanych projektantów.

http://asarchitekci.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 23 maja 2009

wyróżnij stronę

Biuro Projektowe - projektowanie wnętrz i domów

Arrowana pracownia architektoniczna, w której każdy projekt jest stworzony w oparciu o indywidualne potrzeby klienta, jest wyjątkowy i jedyny. Razem z projektantami innych branż staramy się stworzyć jak najlepsze dokumentacje, bo wiemy, że kluczem do powstania dobrego obiektu lub wnętrza jest właściwy projekt. Indywidualne projekty to najlepsze rozwiązanie dla osób pragnących wyróżnić się z tłumu i ceniących optymalne rozmieszenia funkcjonalne i prawidłowo dobrane materiały i kolory. Nasza pasja i serce wkładane w pracę oraz wiedza i doświadczenie przy różnorodnych projektach, nad którymi pracowaliśmy, pomogą sprostać oczekiwaniom...

http://www.arrowana.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 marca 2011

wyróżnij stronę

Biuro projektowe Białystok - Archime

Hale, magazyny, budynki biurowe, hale produkcyjne tym w głównej mierze zajmuje się biuro architektoniczne Archime z Białegostoku. W ofercie projekty budowlane, nadzór budowlany, construction Manager, value engineering, project Manager i inne innowacyjne propozycje. Archime nie boi się wyzwań, bez problemu zajmie się nawet najbardziej skomplikowanymi projektami. Ekipę firmy stanowią wyspecjalizowani w różnych dziedzinach fachowcy z ogromnym doświadczeniem. Planujesz dużą inwestycję odwiedź biuro projektowe Archime a przekonasz się że współpraca ułatwi ci życie.

http://archime.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 listopada 2019

wyróżnij stronę

Biuro Projektów ZD Projekt

Biuro świadczące kompleksowe usługi związane z projektowaniem nowych i modernizacją istniejących obiektów, urządzeń i instalacji przemysłu hutniczego i maszynowego.

http://www.zd-projekt.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 05 czerwca 2001

wyróżnij stronę

Biuro REMBUD Usługi remontowo - budowlane

Firma oferuje Usługi remontowo-budowlane, kompleksowe wykończenia wnętrz budynków, mieszkań i inne. Instalacje elektryczne, gazowe, hydrauliczne, Kosztorys, fachowe doradztwo, referencje.

http://www.rembud.ant.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 25 sierpnia 2003

wyróżnij stronę

Borga - dostawca hal oraz materiałów

Firma Borga od 40 lat produkuje blachy stalowe najwyższej jakości. Dostarczamy profesjonalne komponenty tworzone w zaawansowanym procesie produkcyjnym. W ofercie naszej firmy znajdują się prefabrykowane fundamenty, blachy profilowane jak i kompletne hale stalowe. Specjalizujemy się w dostarczaniu gotowych rozwiązań w takich obiektów jak kurniki, obory czy hale jeździeckie.

http://www.borga.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 listopada 2015

wyróżnij stronę

BOZAMET - hale i konstrukcje stalowe

BOZAMET hale i konstrukcje stalowe. Budowa obiektów handlowych i hal przemysłowych. Kompleksowa obsługa: projektowanie, budowa i montaż. Szeroka oferta produkcyjna od małych oczek plandekowych po wielotonowe konstrukcje stalowe hal. Dostawca komponentów do plandek, zabudów pojazdów użytkowych, konstrukcji stalowych i wielu innych, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

http://www.bozamet.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 lipca 2009

wyróżnij stronę

Brama wjazdowa - Ogradzamy.pl

Koncentrujesz się w tym momencie na poszukiwaniu interesujących ofert podmiotów zajmujących się stawianiem różnorodnego typu ogrodzeń? Wstąp wobec tego do poniższego serwisu, który tematyce tej został poświęcony w całości. To właśnie dzięki temu odszukasz tutaj nadzwyczaj interesujące, pełne korzystnych wskazówek publikacje, a też liczne zdjęcia, które bezsprzecznie niesłychanie Cię zainspirują. Serwis pozwala do tego na samodzielne zaprojektowanie ogrodzenia, kontakt z ekspertem czy wyszukanie podmiotów zajmujących się dystrybucją poszczególnych szczegółów. Przestudiuj powyższe materiały, a nie będziesz rozczarowany.

http://www.ogradzamy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 sierpnia 2014

wyróżnij stronę