Wyniki 51 - 60 z 307 posortowane wg tytułu

Domex Deweloper Rzeszów

Nasza firma od wielu lat zajmuje się realizacją inwestycji na terenie Rzeszowa i nie tylko. Najważniejszą zaletą naszej firmy jest fakt, że do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i dbamy o to aby było ono wykonane na najwyższym poziomie. Jesteśmy pewni, że dzięki stosowaniu przez nas najlepszych materiałów oraz doświadczeniu w zakresie budowy nasze budynki jednorodzinne i wielorodzinne zadowolą nawet bardzo wymagających klientów.

http://www.domex-rzeszow.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 marca 2016

wyróżnij stronę

Dominium.pl - Internetowy Magazyn Mieszkaniowy

Na stronach Magazynu lista krakowskich spółdzielni mieszkaniowych i developerów, nowe mieszkania budowane w Krakowie, informacje o rynku mieszkaniowym, bankach i kredytach.

http://www.dominium.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 17 lutego 2001

wyróżnij stronę

Domy bliźniacze lublin

Powyższa strona jest w całości poświęcona firmie ELEKTRA działającej na rynku deweloperskim już od początku lat dziewięćdziesiątych. Specjalność firmy to domy jednorodzinne w różnej zabudowie. Na stronie znajdują się informacje dotyczące zarówno już zrealizowanych inwestycji jak i tych, które są właśnie realizowane. Poza tym znajdują się tam informacje dotyczące historii, struktur oraz misji, jaką stawia sobie firma. Dzięki szczegółowym danym każdy bez problemu będzie mógł skontaktować się z przedstawicielami firmy w celu uzyskania wszelakich informacji. Zapraszamy!

http://www.deweloperlublin.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 listopada 2013

wyróżnij stronę

Domy drewniane

Choć wydaje się, że domy z bali mają już swoją świetność za sobą to właśnie one zaczynają przeżywać swój renesans. Budując dom z bali mamy ten komfort, że powstanie szybko i relatywnie taniej niż podobny murowany. Jedyną trudnością jest znalezienie doświadczonej i profesjonalnej firmy, która zajmie się budowa naszego domu drewnianego. Taką firmą wydaje się być Naturtech z Warszawy. Oprócz budowy domów drewnianych zajmują się również ich bezbłędnym i dokładnym remontem. Sprawdź ich usługi już dziś.

http://naturtech.com.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 14 października 2016

wyróżnij stronę

Domy drewniane całoroczne, parterowe, szkieletowe

Firma Hausbud od prawie 50 lat zajmuje się produkowaniem i sprzedażą domów drewnianych całorocznych, parterowych, z bala, letniskowych i szkieletowych. Oprócz tego w swej ofercie posiada łóżka, altany, bary drewniane, szafki, stoły i wiele innych produktów. Pełna lista asortymentu znajduje się na stronie firmowej. Jako jedyni na rynku przed zakupem umożliwiamy sprawdzenie jak się mieszka w takim domu drewnianym całorocznym. Zapraszamy do kontaktu z nami listowo, mailowo, za pomocą telefonu lub poprzez odwiedzenie nas w siedzibie głównej w Choczu.

http://www.hausbud.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 lipca 2011

wyróżnij stronę

domy drewniane, dachy, tarasy, zadaszenia,

Zajmujemy się budową domów drewnianych,tarasów z drewna egzotycznego i krajowego,remontami dachów .

http://www.drewart.webd.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 maja 2010

wyróżnij stronę

Domy drewniane, mobline, pasywne, kanadyjskie

Naszym klientom oferujemy domy drewniane, a także domy mobilne, pasywne i kanadyjskie. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz doskonałe referencje od wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do odwiedzin!

http://www.tmco.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 kwietnia 2011

wyróżnij stronę

Domy Hybrydowe

Domy hybrydowe Sp. z o.o. funkcjonuje na krajowym rynku od kilkunastu lat. Dzięki pasji do innowacyjnych technologii, podejściu do zdrowego trybu życia oraz ekologii, kreuje domy jutra. Projekt umożliwia wykreowanie najbardziej zaawansowanego technologicznie budynku na rynku. Nasza firma jako pierwsza w Polsce zaprojektowała mieszkania przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i energii odnawialnej. Firma razem ze wspólnikami z branży budowlanej konstruują pomysłowe odpowiedzi oparte o nowoczesne rozwiązania, gwarantując udogodnienia dla Klienta.

http://domyhybrydowe.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 listopada 2015

wyróżnij stronę

Domy i domki - domy z drewna

Firma Domy i domki należąca do grupy Summarum specjalizuje się w budownictwie drewnianym. Wykonuje domy z drewna, jak i domy szkieletowe oraz pasywne. Zajmuje się projektami, wyceną, jak i rozbudową domów.

http://www.domyidomki.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

Domy kanadyjskie

Jeśli właśnie podjąłeś decyzję o budowie własnego domu, to mamy dla Ciebie ofertę. Chcemy zaproponować dom wykonany w technologii szkieletowej. Takie domy kanadyjskie są tanie w wykonaniu oraz oszczędne w eksploatacji. Więcej szczegółów można znaleźć na naszej witrynie. Służymy także osobiście - odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.

http://domykanadyjskie.szczecin.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 maja 2011

wyróżnij stronę