Wyniki 71 - 80 z 307 posortowane wg tytułu

Domy w Mosinie

Słoneczne Zacisze to zmodernizowane osiedle wybudowane w małej miejscowości Mosina pod Poznaniem. Jeśli męczy Cię wielkomiejski szum i dawno zastanawiałeś się na zmianą miejsca zamieszkania, nie zwlekaj ani chwili dłużej. Nowoczesne, przystosowane do potrzeb klientów osiedle już oddało klucze pierwszym mieszkańcom. Co wpływa na tak ogromne zainteresowanie tym obiektem? Przede wszystkim zmieniająca się moda na miejsce zamieszkania. Dziś nie opłaca się w mieszkać w centrum wielkich miast. Jest to przede wszystkim niewygodne, niezdrowe i nieekonomiczne. Dlatego wiele rodzin decyduje się na przeprowadzkę za miasto lub do mniejszych miejscowości...

http://slonecznezacisze.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 marca 2013

wyróżnij stronę

Domy we Florentynowie na sprzedaż

Dom to miejsce, do którego chce się wracać. Co to znaczy? Dla każdego coś innego – rodzinne ciepło, przestrzeń z dala od zgiełku codzienności czy miejsce, w którym czuje się komfort. Dlatego osiedle luksusowych domów wolnostojących we Florentynowie zaprojektowaliśmy tak, aby każdy znalazł tam przestrzeń dla siebie i tak, aby każdy tę przestrzeń mógł zaaranżować tak, jak zechce. We Florentynowie wykorzystaliśmy proste bryły, by każdy z domów miał swoją wyjątkową formę, a osiedle nabrało eleganckiego charakteru. Dbając o komfort i kładąc nacisk na oszczędną eksploatację i ekologiczne podejście do środowiska, dołożyliśmy wszelkich starań, aby...

http://www.tc-i.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 maja 2015

wyróżnij stronę

Domy z bali - Konform S.C

Konform S.C. zajmuje się budową konstrukcji drewnianych w szczególności domów z drewna oraz domów z bali. Wykonujemy domy wg. projektu klienta lub oferujemy gotowe projekty domów. Zapewniamy najwyższą jakość oraz krótkie terminy realizacji. Na nasze konstrukcje udzielamy wieloletniej gwarancji.

http://www.domy-z-drewna.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 sierpnia 2008

wyróżnij stronę

Domy z bali - nie tylko dla górali !

Oferujemy drewniane domy z grubych bali. Całoroczne, stylowe, zdrowe. Również domki letniskowe. Budowa trwa 3-7 miesięcy, koszt ok. 1200-2200zł.

http://www.domy-z-bali.com.pl

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 14 maja 2008

wyróżnij stronę

Domy z bali - Wasco

Producent domów z drewna typu Chata. Na terenie firmy znajdują się prezentacje 18 domów z bali. Chaty o powierzchni od 35 do 180 metrów kwadratowych. Budujemy również domy za granicą. Na sowim koncie posiadamy ponad 800 realizacji domów.

http://www.wasco.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 25 stycznia 2011

wyróżnij stronę

Domy z drewna

Firma Baltic House stawia najwyższej jakości domy z drewna. Posiadamy długie doświadczenie w tej dziedzinie i konstrukcje, które stawiamy odróżniają się dużą wytrzymałością oraz sporą energooszczędnością. Domy kanadyjskie, które oferujemy są bardzo interesujące cenowo i mogą sobie na nie pozwolić nawet mniej zamożni klienci. Poza tym świadczymy również usługi kamieniarskie oraz produkujemy wyroby z kamienia. Doświadczenie naszych pracowników zarówno przy stawianiu domów drewnianych jak również przy produkcji kamienia są naszymi oczywistymi atutami. Zakup już dzisiaj swój własny dom z drewna w cenie mieszkania!

http://baltichouse.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 sierpnia 2011

wyróżnij stronę

Dowy w Warszawie, Białołęka

SODACITY to rodzinna firma, która specjalizuje się w budowie oraz sprzedaży domów w zabudowie szeregowej. Główny nacisk położony jest na obszar warszawskiej Białołęki. Na rynku jesteśmy już od 2006 roku i w tym czasie wykonaliśmy i przekazaliśmy do użytkowania kilka inwestycji. Współpracujemy ze sprawdzonymi i doświadczonymi firmami wykonawczymi – gwarantuje to solidność wykonania i rzetelne podejście do klientów. Dużą uwagę przykładamy do stosowania wytrzymałych materiałów oraz do wysokiej jakości wykonania i terminowości.

http://www.sodacity.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 stycznia 2015

wyróżnij stronę

DQM : budowa domów jednorodzinnych

KOMPLEKSOWA REALIZACJA DOMÓW JEDNORODZINNYCH WEDŁUG INDYWIDUALNYCH PROJEKTÓW, projektowanie i budowanie domów jednorodzinnych najwyższej jakości z wykorzystaniem najnowszych technologii i indywidualnych preferencji inwestora

http://www.dqm.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 czerwca 2007

wyróżnij stronę

Drewniane domy - P. H. U. Szałas

Firma buduje drewniane domy mieszkalne: domy letniskowe oraz całoroczne. Szybka realizacja! Tradycyjna góralska sztuka ciesielska: solidność i piękno.

http://www.drewnianedomy.biz.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 kwietnia 2009

wyróżnij stronę

Drewniany dom z bali - na sprzedaż. Highlander.

Na sprzedaż góralski, drewniany domek z bali z widokiem na Babią Górę.

http://budujemy-domki.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 października 2012

wyróżnij stronę