Wyniki 81 - 90 z 237 posortowane wg tytułu

IdealTaras - deski kompozytowe, montaż tarasów

IdealTaras zajmuje się montażem oraz sprzedażą desek kompozytowych. Specjalizujemy się w montażu tarasów z desek kompozytowych. Oferujemy kompleksowy montaż tarasu, zapewniamy bezpłatny projekt i wycenę oraz profesjonalne doradztwo.

http://www.idealtaras.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 lutego 2013

wyróżnij stronę

InoWood

InoWood to doświadczenie i pasja, dzięki którym wyroby kompozytowe drewno-tworzywo zyskują ważne miejsce w twoim domu i wokół niego. Wysokiej jakości deski tarasowe kompozytowe to prosty sposób na sprawne i efektowne wykończenie twojego tarasu. Elewacja kompozytowa stanowi natomiast designerskie oraz trwałe wykończenie elewacji. Sprawdź także ogrodzenia i płoty kompozytowe z wysokiej jakości elementów.

http://www.inowood.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 stycznia 2019

wyróżnij stronę

Ipowood - lite podłogi drewniane, egzotyczne

Ipowood to kolekcja litych podłóg drewnianych. Nasze podłogi wykonane są z drewna wysokiej jakości i wykończone są lakierem i olejem utwardzanym promieniami UV, dzięki czemu podłoga jest niezwykle wytrzymała. Ipowood to podłogi dębowe oraz podłogi wykonane z drewna egzotycznego tj. merbau, teak czy bambus.

http://www.ipowood.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 września 2011

wyróżnij stronę

Kajmex - Producent klejonki

Nasza firma Kajmex od 1991 roku oferuje surowiec drzewny wytworzony z dobrych gatunkowo drzew. Polecamy między innymi klejonkę drzwiową, gont, drzwi, schody, podłogi, tarcicę sosnową i budowlaną. Produkty pokrywamy podkładami i lakierami. Zapewniamy sprawną dostawę, przystępne ceny, profesjonalną obsługę. Zapraszamy do składania zamówień osoby z całej Polski. Firma Kajmex to partner biznesowy godny zaufania.

http://www.klejonka.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 września 2016

wyróżnij stronę

KomfortexSPA - listwy przypodłogowe producent

Jesteśmy doświadczonym producentem listew wykończeniowych przypodłogowych i podłogowych MDF. Mamy w ofercie listwy wykonane w tradycyjnym wzornictwie jak i nowoczesnym. Z naszych towarów korzystają zarówno osoby prywatne jak i architekci i dekoratorzy wnętrz. Listwy sprzedawane przez naszą firmę dostępne są w kilkunastu różnych modelach i każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Gwarantujemy najwyższą jakość.

http://www.komfortexspa.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 lipca 2015

wyróżnij stronę

Kompozytowa

Składy VOX oferują drzwi zewnętrzne, lite podłogi drewniane, klamki, schody Atrium System, podłogi drewniane oraz drzwi wewnętrzne. W ofercie też profile aluminiowe, deski barlineckie, panele podłogowe, akcesoria drzwiowe, deska kompozytowa i podłogi egzotyczne. Zapraszamy po listwy przypodłogowe, podłogi drewniane, drzwi wewnętrzne, ościeżnice, boazeria drewniana, klamki oraz wejściowe drzwi zewnętrzne. Firma oferuje także doradztwo projektanta wnętrz i montaż. Sklep internetowy zaprasza - deska kompozytowa, ościeżnice i panele podłogowe.

http://www.drzwiipodlogi.vox.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 kwietnia 2011

wyróżnij stronę

Korek

sklep z korkiem. w swojej ofercie posiadamy korek ścienny, korek podłogowy, korek techniczny i wiele wiele innych

http://www.i-korek.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 stycznia 2011

wyróżnij stronę

KRAKPANEL panele podłogowe, podłogi laminowane Kraków

Firma KRAKPANEL zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości paneli podłogowych Przy kompleksowym zakupie profesjonalny montaż GRATIS!

http://www.krakpanel.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 grudnia 2008

wyróżnij stronę

KROSPAR - oferujemy parkiety i podłogi, Zielona Góra

KROSPAR - oferujemy parkiety i podłogi, parkiety przemysłowe i sportowe. Zielona Góra.

http://www.parkiety.biz

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 listopada 2006

wyróżnij stronę

Krzesła Radomsko

Fabryka Mebli Radomsko oferuje krzesła, stoły, meble restauracyjne, meble hotelowe, hokery do baru, krzesla barowe, fotele do restauracji, do hotelu. Meble Radomsko, loże i sofy barowe, zabudowy barów.

http://www.radomskomeble.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 09 stycznia 2008

wyróżnij stronę