Wyniki 51 - 60 z 237 posortowane wg tytułu

DREWNO KONSTRUKCYJNE

oferujemy pełny asortyment drewna konstrukcyjnego iglastego we wszystkich rozmiarach i klasach : •Drewno konstrukcyjne, wymiar.wg.zam, krokwie, murłaty, płatwie itp. •Drewno konstrukcyjne jw.- strugane, •Konstrukcje szkieletowe i wiązary dachowe prefabrykowane, •Więźby dachowe- tradycyjne.

http://www.jsf.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 16 grudnia 2004

wyróżnij stronę

Drewno na taras dostarcza DM-SYSTEM

Drewno polimerowej znajdujące się w ofercie firmy DM-System doskonale nadaje się do zastosowania w małej architekturze (takiej jak: ławki, donice, kosze, tablice informacyjne), na placach zabaw, do tworzenia pochwytów, poręczy oraz konstrukcji balustrad, do elewacji, parapetów, elementów wykończeniowo-dekoracyjnych, ale przede wszystkim do szerokiego zastosowania na tarasach i w ogrodach. W drewnie polimerowym pięknie wyglądają meble ogrodowe, obrzeża basenów, pomosty, płoty czy ogrodzenia. Serdecznie polecamy!

http://dm-system.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 września 2014

wyróżnij stronę

Drewno rozbiórkowe

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej szerokiej oferty na skup drewna. Skupujemy różnego rodzaju drewno. Prosimy jednak wszystkich zainteresowanych współpracą o kontakt dzięki czemu ocenimy wartość waszego drewna i zaproponujemy najlepsze warunki handlowe. Postaw na firmę Alest, sprzedaj nam swoje drewno

http://www.alest.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 grudnia 2014

wyróżnij stronę

Drewno, tarcica, drewno egzotyczne

Drewno tarcica buk jesion sapelli dąb merbau wenge doussie iroko amazaque acajou orzech amerykański

http://www.sklady-drzewne.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 maja 2009

wyróżnij stronę

Drewno tartaczne

STOLBUD to przedsiębiorstwo zlokalizowane w Ruszowie, które zajmuje się obróbką drewna i produkcją elementów drewnianych na indywidualne zamówienie klienta. Nasze doświadczenie to już ponad 20 lat działalności w branży. Oferujemy tarcicę, krawędziaki, więźbę dachową i inne elementy drewniane na potrzeby budownictwa. W naszej ofercie znajdą Państwo także ogrodzenia, płoty myśliwskie, pale, deski, palisady. Przyjmujemy zlecenia na suszenie i impregnację drewna, przetarcia surowca, struganie tarcicy.

http://stolbud-ruszow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 marca 2015

wyróżnij stronę

Drewplast Koczorowski - drewno, stolarstwo, szatoza...

Drewplast Koczorowski - nasza oferta zawiera produkty odznaczające się wysokimi walorami estetycznymi. Usługi naszej firmy obejmują produkcję aplikacji i stelaży tapicerskich oraz wszelkich elementów drewnianych dostępnych w nieograniczonej gamie wzorów; szatoza, stelaże tapicerskie, zabawki drewniane, akcesoria meblowe, wyroby drewniane, elementy meblowe, wyroby tapicerskie, stelaż... Poznań - Janikowo

http://www.drewplast.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 27 maja 2004

wyróżnij stronę

Drzewo kominkowe

Nasza firma od pewnego czasu proponuje swym klientom wysokiej jakości drewno kominkowe kraków, drewno opałowe. Mamy u siebie obok buku, dębu, jesionu również brzozę, którą charakteryzuje przyjemny zapach. Doskonale nadaje się ona się do rozpalania, a przy tym łatwo rozpala się nawet przy wyższej wilgotności. Nasi klienci mogą wybierać spośród kilku gatunków drewna, a przy tym zapewniamy atrakcyjne ceny i szybki transport.

http://drewnokominkowe-krakow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 grudnia 2018

wyróżnij stronę

Drzwi

Poszukaj czegoś w naszej ofercie ! Poszukujesz czegoś wyjątkowego, niepowtarzalnego do swojego domu, zapraszamy na nasza witrynę. Obejrzyj rozmaite aranżacje i poszukaj inspiracji. Na jednej stronie wypatrzysz wszystkich producentów. Nie wiesz czy wybrać drzwi okleinowe czy fornirowane ? Zachęcamy do korzystania z pomocnej wyszukiwarki producentów drzwi w Polsce. Aranżujesz właśnie swe lokum i frapujesz się nad doborem rodzaju drzwi ?

http://www.drzwi.apartamenty.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 kwietnia 2012

wyróżnij stronę

Drzwi i podłogi - Classen

Producent drzwi, paneli, podłóg zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą. Oferujemy wysokiej jakości drzwi i podłogi z doskonałego drewna : dąb, orzech, wiśnia. Classen - profesjonalna stolarka dla Ciebie.

http://www.classen.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 listopada 2009

wyróżnij stronę

Drzwi Zewnętrzne – Drewniane, Producent Pędziwiatr

Jeśli zastanawiasz się jakie drzwi zewnętrzne lub wewnętrzne wybrać lub szukasz trwałych drzwi drewnianych, to sprawdź naszą ofertę! Produkujemy sosnowe oraz dębowe drzwi drewniane: zewnętrzne i wewnętrzne. Producent Pędziwiatr. Kraków, Rzeszów, Wrocław, Warszawa.

http://www.pedziwiatr-drzwi.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 11 listopada 2011

wyróżnij stronę