Wyniki 31 - 40 z 237 posortowane wg tytułu

DK EURO MEBLE kuchnie łazienki itp.

meble na zamówienie wg. projektów własnych. Aranżacja - Wycena - Montaż

http://www.dkeuromeble.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 stycznia 2009

wyróżnij stronę

DLH Produkty z drewna egzotycznego

W naszej ofercie znajdziesz deski tarasowe, elewacje drewniane, blaty, meble ogrodowe, drzwi, parapety oraz wiele więcej.

http://www.dlh.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 grudnia 2018

wyróżnij stronę

Domdrewna.com

Jesteśmy firmą, która posiada doświadczenie na rynku realizowania dla naszych klientów montażu drzwi, podłóg, tarasów. Posiadamy specjalistów, którzy są w stanie wykonać sprawnie oraz terminowo poszczególne usługi montażowe. W tym względzie jesteśmy w stanie zapewnić między innymi wykonywanie układania podłóg drewnianych na wylewkach betonowych, anhydrytowych. Jednocześnie zajmujemy się również wykonywaniem montażu schodów na konstrukcjach samonośnych, betonowych z drewna krajowego oraz egzotycznego.

http://domdrewna.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 grudnia 2016

wyróżnij stronę

Domy drewniane całoroczne, parterowe, szkieletowe

Firma Hausbud od prawie 50 lat zajmuje się produkowaniem i sprzedażą domów drewnianych całorocznych, parterowych, z bala, letniskowych i szkieletowych. Oprócz tego w swej ofercie posiada łóżka, altany, bary drewniane, szafki, stoły i wiele innych produktów. Pełna lista asortymentu znajduje się na stronie firmowej. Jako jedyni na rynku przed zakupem umożliwiamy sprawdzenie jak się mieszka w takim domu drewnianym całorocznym. Zapraszamy do kontaktu z nami listowo, mailowo, za pomocą telefonu lub poprzez odwiedzenie nas w siedzibie głównej w Choczu.

http://www.hausbud.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 lipca 2011

wyróżnij stronę

domy drewniane, dachy, tarasy, zadaszenia,

Zajmujemy się budową domów drewnianych,tarasów z drewna egzotycznego i krajowego,remontami dachów .

http://www.drewart.webd.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 maja 2010

wyróżnij stronę

Domy drewniane, domy z bali

Od 1990 roku budujemy domy drewniane: domy z bali, domy szachulcowe, szkieletowe domy drewniane. Oferujemy domy mieszkalne, letniskowe i altany ogrodowe.

http://www.wakodomy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 czerwca 2005

wyróżnij stronę

Domy drewniane, mobline, pasywne, kanadyjskie

Naszym klientom oferujemy domy drewniane, a także domy mobilne, pasywne i kanadyjskie. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz doskonałe referencje od wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do odwiedzin!

http://www.tmco.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 kwietnia 2011

wyróżnij stronę

Domy drewniane świętokrzyskie

Szeroka oferta pięknych i ponadczasowych domów z drewna oraz fachowe wykonanie powierzonej nam pracy z zakresu prac budowlanych. W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy na stronę obok.

http://www.bonar.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 lutego 2014

wyróżnij stronę

Domy kanadyjskie, szkieletowe - Majstersztyk

Firma Majstersztyk oferuje domy kanadyjskie, szkieletowe i wiele innych. Nasze domy budujemy od wielu lat dzięki czemu zapewniamy najwyższy standard. Współprace z naszymi klientami zaczynamy na poziomie projektu co gwarantuje dostosowanie domu pod technologie kanadyjskie lub szkieletowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz cennikiem na naszej stronie internetowej.

http://www.tworzymyzdrewna.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 sierpnia 2011

wyróżnij stronę

Domy Z Bala

Domy Z Bali , Domy Z Bala Strongwood Log Home - Projektowanie i budowa domu w zakresie od stanu surowego otwartego do wersji pod klucz w drewnie z bala.Doskonałe wysuszone drewno z bala do grubości 25 cm i szybki proces budowy.

http://www.strongwood.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 marca 2009

wyróżnij stronę