Wyniki 21 - 30 z 38 posortowane wg tytułu

Polska Przyszłych Pokoleń - jak zarabiać więcej

Jednym z założeń serwisu PPP jest ostateczny koniec przymusu ubezpieczeń. Dokładnie chodzi o wszystkie opłacane przez obywateli składki, które potem wędrują na konto ZUS-u. To co się z nimi dzieje, jest po prostu w opłakanym stanie. czy będzie więc koniec przymusu ubezpieczeń ? Możliwość korzystania z usługi jaką oferuje służba zdrowia, dla chorych ludzi jest naprawdę mocno ograniczona. Większość osób, żeby móc dostać się szybko do danego specjalisty, lub wykonać specjalistyczne badanie, musi udać się do prywatnej kliniki. W Polsce istnieje trudna sytuacja, im więcej zarabiasz, tym więcej oddajesz państwu. W ciężkiej sytuacji materialnej, niejeden...

http://www.przyszle-pokolenia.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 16 grudnia 2013

wyróżnij stronę

Polska Unia Dystrybutorów Stali stal w Internec

Stal w Polsce i na Świecie. Rynek stali i branża hutnicza monitorowane na bieżąco. Portal prezentujący przemysł stalowy, wyroby hutnicze, analizy, komentarze, ceny stali.

http://www.puds.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 lutego 2010

wyróżnij stronę

Polski Związek Instruktorów i Trenerów Formacji OC

Szkolenia w zakresie taktyki ochrony, konwojowania, technik interwencji, obezwładniania, combat jujitsu i inne dla służb i przedstawicieli zawodów szczególnie zagrożonych.

http://www.ipsystem.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 marca 2005

wyróżnij stronę

PPNT Gdynia - Pomorski Park Naukowo-Technologiczny

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny umiejscowiony w Gdyni to przestrzeń skupiająca jednostki stwarzające prekursorskie rozwiązania a także nadzwyczaj istotne przedsięwzięcia. Jeśli potrzebujesz podnająć któreś miejsce to, dostaniesz perfekcyjny lokal w eleganckim budynku. Oferujemy doskonałe standardy jak również fachową ekipę zajmującą się szkoleniami ludzi. Często mają miejsce konferencje jak również ciekawe zajęcia na wszelkiego rodzaju tematyki. Obywatele posiadają możliwość wzięcia udziału w okazyjnych eventach na przykład na Halloween. Znajduje się tu także bardzo fajne miejsce dla dzieci jak również dorosłych o nazwie Centrum Nauki...

http://ppnt.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 lutego 2015

wyróżnij stronę

Praca Przedstawiciel Medyczny

Portal dla przedstawicieli medycznych z zawsze aktualnymi ofertami pracy. Pracuj jako przedstawiciel medyczny u najlepszych światowych pracodawców. Praca czeka na Ciebie. Wejdź i zobacz oferty!

http://pracamedyczny.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 maja 2010

wyróżnij stronę

Profidata Grzegorz Pniak

Instalacja systemów telewizji przemysłowej , instalacja systemów alarmowych i przeciwpożarowych

http://www.profidata.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 października 2010

wyróżnij stronę

Sap.waw.pl - archiwizacja danych

SAP to wiodący ekspert w archiwizacji. Jako eksperci od przepisów archiwalnych i autorzy podręczników archiwistyki dostarczamy usługi najwyższej jakości. Archiwizujemy i katalogujemy dokumenty firmowe, kategoryzujemy dokumenty, uzupełniamy opisy akt. Szkolimy jak efektywnie zarządzać archiwum firmy oraz jak zorganizować obieg wewnętrzny dokumentów. Z uwagi na nasze doświadczenie możemy zaoferować każdej jednostce organizacyjnej administracji państwowej efektywny system archiwizacj. Dostosowujemy usługi do indywidualnych potrzeb klienta oraz regulacji prawnych obowiązujących w Polsce.

http://sap.waw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 września 2017

wyróżnij stronę

Spółka na Cyprze

Mnóstwo przedsiębiorców z Polski wybiera właśnie Cypr jako kraj najlepszy w planowaniu podatkowym. Oferujemy usługi należności transgranicznej oraz firm celowych – wybór najlepszej dla klienta juryzdykcji, jak i również np. zarejestrowanie oraz zarządzenie firmą klienta w jego imieniu. Nawiązujemy stałą współprace z najlepszymi prawnymi kancelariami, a ponadto nasza oferta wzbogacona została o jedyne na polskim rynku usługi planowania pokoleniowego oraz spadkowego. Wszystkie potencjalnie zainteresowane naszą propozycją osoby prosimy o kontakt z naszymi doradcami, którzy służą Państwu radą i pomocą.

http://www.eurekatax.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 sierpnia 2013

wyróżnij stronę

Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny

Doradztwo w zakresie: innowacja i nowe technologie. Zdalne nauczanie (e-learning), testowanie i produkcja oprogramowania, prowadzenie działalności w internecie (e-handel, e-urząd, przedsiębiorstwa wirtualne), portale internetowe, inkubator przedsiębiorczości.

http://www.spnt.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 06 grudnia 2004

wyróżnij stronę

Szkolenia handlowe windykacyjne trenerskie Firma Centrum...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w szkoleniach dla firm w zakresie skutecznej komunikacji, perswazji w windykacji, sprzedaży i kreowania własnego wizerunku. Sami tworzymy i realizujemy indywidualne programy. Oprócz doświadczenia, cechuje nas przede wszystkim entuzjazm i pasja w wykonywaniu zawodu, co przekłada się na duże zaangażowanie uczestników podczas prowadzenia szkolenia. Szkolenia są zgodne z najnowszymi odkryciami skutecznej komunikacji i psychologii perswazji. W programach wykorzystujemy również doświadczenie Neurolingwistycznego Programowania (NLP), które zajmuje się badaniem najskuteczniejszych metod wpływania na siebie czy innych.

http://www.centrumnlp.rubikon.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 01 maja 2004

wyróżnij stronę