Wyniki 21 - 30 z 34 posortowane wg tytułu

Praca Przedstawiciel Medyczny

Portal dla przedstawicieli medycznych z zawsze aktualnymi ofertami pracy. Pracuj jako przedstawiciel medyczny u najlepszych światowych pracodawców. Praca czeka na Ciebie. Wejdź i zobacz oferty!

http://pracamedyczny.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 maja 2010

wyróżnij stronę

Profidata Grzegorz Pniak

Instalacja systemów telewizji przemysłowej , instalacja systemów alarmowych i przeciwpożarowych

http://www.profidata.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 października 2010

wyróżnij stronę

Sap.waw.pl - archiwizacja danych

SAP to wiodący ekspert w archiwizacji. Jako eksperci od przepisów archiwalnych i autorzy podręczników archiwistyki dostarczamy usługi najwyższej jakości. Archiwizujemy i katalogujemy dokumenty firmowe, kategoryzujemy dokumenty, uzupełniamy opisy akt. Szkolimy jak efektywnie zarządzać archiwum firmy oraz jak zorganizować obieg wewnętrzny dokumentów. Z uwagi na nasze doświadczenie możemy zaoferować każdej jednostce organizacyjnej administracji państwowej efektywny system archiwizacj. Dostosowujemy usługi do indywidualnych potrzeb klienta oraz regulacji prawnych obowiązujących w Polsce.

http://sap.waw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 września 2017

wyróżnij stronę

Spółka na Cyprze

Mnóstwo przedsiębiorców z Polski wybiera właśnie Cypr jako kraj najlepszy w planowaniu podatkowym. Oferujemy usługi należności transgranicznej oraz firm celowych – wybór najlepszej dla klienta juryzdykcji, jak i również np. zarejestrowanie oraz zarządzenie firmą klienta w jego imieniu. Nawiązujemy stałą współprace z najlepszymi prawnymi kancelariami, a ponadto nasza oferta wzbogacona została o jedyne na polskim rynku usługi planowania pokoleniowego oraz spadkowego. Wszystkie potencjalnie zainteresowane naszą propozycją osoby prosimy o kontakt z naszymi doradcami, którzy służą Państwu radą i pomocą.

http://www.eurekatax.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 sierpnia 2013

wyróżnij stronę

Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny

Doradztwo w zakresie: innowacja i nowe technologie. Zdalne nauczanie (e-learning), testowanie i produkcja oprogramowania, prowadzenie działalności w internecie (e-handel, e-urząd, przedsiębiorstwa wirtualne), portale internetowe, inkubator przedsiębiorczości.

http://www.spnt.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 06 grudnia 2004

wyróżnij stronę

Szkolenia handlowe windykacyjne trenerskie Firma Centrum...

Jesteśmy firmą specjalizującą się w szkoleniach dla firm w zakresie skutecznej komunikacji, perswazji w windykacji, sprzedaży i kreowania własnego wizerunku. Sami tworzymy i realizujemy indywidualne programy. Oprócz doświadczenia, cechuje nas przede wszystkim entuzjazm i pasja w wykonywaniu zawodu, co przekłada się na duże zaangażowanie uczestników podczas prowadzenia szkolenia. Szkolenia są zgodne z najnowszymi odkryciami skutecznej komunikacji i psychologii perswazji. W programach wykorzystujemy również doświadczenie Neurolingwistycznego Programowania (NLP), które zajmuje się badaniem najskuteczniejszych metod wpływania na siebie czy innych.

http://www.centrumnlp.rubikon.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 01 maja 2004

wyróżnij stronę

Szukasz miejsca na konferencje - skorzystaj z wysz

Organizujesz konferencje - korzystaj z naszej wyszukiwarki! Hotele konferencyjne, sale konferencyjne i in. obiekty - wszystko w jednym miejscu. Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Lublin... wszędzie, gdzie organizujesz konferencje znajdziesz odpowiednie sale konferencyjne. Mazury? Konferencje nad morzem? Konferencje w górach? Żaden problem - odwiedź Konferencje.pl.

http://www.konferencje.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 13 marca 2013

wyróżnij stronę

Targi w Chinach - Import z Chin

Zawsze mówimy chińskim importerom, że import z chin to nie jednorazowy zakup a długi proces. Aby zakup z Państwa Środka okazał się sukcesem, wpływ ma wiele czynników, takich jak wybór wiarygodnej firmy z Chin, uzyskanie wszystkich ważnych certyfikatów i pozwoleń od chińskiej firmy, zorganizowanie łańcucha logistyki aż po sprawną sprzedaż na lokalnym rynku Wiele osób zastanawia się jak zacząć import z Chin? Jak znaleźć fabrykę w Chinach.Najlepszym sposobem są targi handlowe w Chinach. W Azji targi organizowane są prawie non-stop. Każdy przedsiębiorca wyszuka interesującą go branże na chińskich targach. Po znalezieniu chińskiego dostawcy ważne...

http://www.chinskiraport.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 czerwca 2012

wyróżnij stronę

Telepraca, Ogłoszenia Praca - Zlecenie, Oferty Pracy

Znajdź zlecenie dla siebie i pracuj przez Internet w domu, kiedy chcesz i ile chcesz (telepraca) lub jeżeli masz do realizacji projekt/zlecenie i szukasz specjalisty(ów) do jego realizacji dodaj zlecenie i osiągnij sukces !

http://www.aukcjezlecen.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 marca 2005

wyróżnij stronę

Thomas - outsourcing kadr

Thomas oferuje Klientom informacje i narzędzia ułatwiające zarządzanie i rozwój firmy.Współpracując z kolejnymi klientami zdobyliśmy doświadczenie między innymi w zakresie organizowania obiegu dokumentów, konsolidacji sprawozdań finansowych, sprawozdawczości korporacyjnej i innych.

http://thomas.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 grudnia 2011

wyróżnij stronę