Wyniki 31 - 38 z 38 posortowane wg tytułu

Szukasz miejsca na konferencje - skorzystaj z wysz

Organizujesz konferencje - korzystaj z naszej wyszukiwarki! Hotele konferencyjne, sale konferencyjne i in. obiekty - wszystko w jednym miejscu. Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Lublin... wszędzie, gdzie organizujesz konferencje znajdziesz odpowiednie sale konferencyjne. Mazury? Konferencje nad morzem? Konferencje w górach? Żaden problem - odwiedź Konferencje.pl.

http://www.konferencje.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 13 marca 2013

wyróżnij stronę

Targi w Chinach - Import z Chin

Zawsze mówimy chińskim importerom, że import z chin to nie jednorazowy zakup a długi proces. Aby zakup z Państwa Środka okazał się sukcesem, wpływ ma wiele czynników, takich jak wybór wiarygodnej firmy z Chin, uzyskanie wszystkich ważnych certyfikatów i pozwoleń od chińskiej firmy, zorganizowanie łańcucha logistyki aż po sprawną sprzedaż na lokalnym rynku Wiele osób zastanawia się jak zacząć import z Chin? Jak znaleźć fabrykę w Chinach.Najlepszym sposobem są targi handlowe w Chinach. W Azji targi organizowane są prawie non-stop. Każdy przedsiębiorca wyszuka interesującą go branże na chińskich targach. Po znalezieniu chińskiego dostawcy ważne...

http://www.chinskiraport.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 czerwca 2012

wyróżnij stronę

Telepraca, Ogłoszenia Praca - Zlecenie, Oferty Pracy

Znajdź zlecenie dla siebie i pracuj przez Internet w domu, kiedy chcesz i ile chcesz (telepraca) lub jeżeli masz do realizacji projekt/zlecenie i szukasz specjalisty(ów) do jego realizacji dodaj zlecenie i osiągnij sukces !

http://www.aukcjezlecen.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 marca 2005

wyróżnij stronę

Thomas - outsourcing kadr

Thomas oferuje Klientom informacje i narzędzia ułatwiające zarządzanie i rozwój firmy.Współpracując z kolejnymi klientami zdobyliśmy doświadczenie między innymi w zakresie organizowania obiegu dokumentów, konsolidacji sprawozdań finansowych, sprawozdawczości korporacyjnej i innych.

http://thomas.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Usamodzielnianie

W ramach działań naszej fundacji zajmujemy się wszechstronną pomocą młodym osobom z instytucji opieki zastępczej. Nasza fundacja skupia się na młodych osobach jakie startują w dorosłe życie. W ramach naszych działań zapewniamy między innymi liczne programy oraz obozy mające na celu ułatwienie uniknięcia wykluczenia społecznego. W ramach naszych działań prowadzimy również szkolenia dla opiekunów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej 10 letniej działalności na stronie internetowej!

http://www.fundacjarobinson.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 marca 2013

wyróżnij stronę

Wynajem dla studenta Łódź

Pomieszkujesz w Łodzi a może jesteś słuchaczem, który wydzierżawia kawalerkę w pobliżu Łodzi? O ile tak to genialnie wcelowałeś. Chcemy przybliżyć Wam niesztampowy program pierwszykwadrat.pl. Jest to genialna inwestycja mieszcząca się przy Żeligowskiego 42. Inwestycja Kwadrat to po prostu mieszkania do remontu łódź, które można odrestaurować wedle indywidualnego charakteru a także projektu. Do klientów dyspozycji mamy poza tym kawalerki na sprzedaż łódź na według uznania wyselekcjonowanym poziomie oraz różnorodnym metrażu. Nasza oferta ukierunkowana jest szczególnie do osób, które szukają wygodnego, niezależnego i głównie niegłośnego mieszkania...

http://www.pierwszykwadrat.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 18 lipca 2014

wyróżnij stronę

Zarządzanie i administracja nieruchomościami.

Nasza firma zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami oraz usługami pomocniczymi. Naszą specjalnością jest obsługa Wspólnot Mieszkaniowych, Nieruchomości Komercyjnych oraz Spółdzielni Mieszkaniowych.

http://www.administrowanienieruchomosciami.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 01 lutego 2005

wyróżnij stronę

Związek Maklerów i Doradców

Organizacja skupiająca osoby posiadające państwowe licencje maklerów bądź doradców inwestycyjnych. Celem jest ochrona interesów Członków Związku, kształtowanie zwyczajów obrotu papierami wartościowymi i zasad etyki zawodowej maklerów i doradców.

http://www.zmid.org.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 23 kwietnia 2001

wyróżnij stronę