Wyniki 31 - 40 z 193 posortowane wg tytułu

Dotacje na kotły gazowe Nowy Sącz

Przedsiębiorstwo Install to partner programu Czyste niebo nad Nowym Sączem. Na tej podstawie sugerujemy lokalnym klientom przejście na ekonomiczne, nowoczesne, w pełni ekologiczne systemy ogrzewania. Potrafimy zaprojektować energooszczędne wdrożenie kotłów gazowych, węglowych, pomp ciepła czy kolektorów słonecznych. Zajmujemy się kosztorysowaniem, wdrożeniem systemów ogrzewania od podstaw, a także merytorycznym serwisem.

http://www.saczbezsmogu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 stycznia 2015

wyróżnij stronę

Dr Barzyk Cosulting - elektrownie wiatrowe

Na stronie znajdują się informacje w zakresie projektów branży energetyki wiatrowej, usług doradczych i ekspertyz energetycznych.

http://www.barzyk.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 04 marca 2009

wyróżnij stronę

Eco Instal, Poznań

Eco Instal, Poznań - promiennikowe ogrzewanie hal i obiektów przemysłowych. Nagrzewnice, promienniki rurowe i ceramiczne. Na stronie oferta, opisane promienniki które oferuje firma. Też porównanie walorów eksploatacyjnych kilku systemów grzewczych.

http://www.promienniki.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Ecoside

Firma zajmująca się technologią fotowoltaiczną, doradzająca właścicielom nieruchomości w jaki sposób najefektywniej zainwestować w energię odnawialną i w którym miejscu zamontować ogniwa fotowoltaiczne, by pozyskiwały możliwie dużo energii. Dzięki sporemu doświadczeniu i wielu zakończonym realizacjom zakładamy instalacje solarne w taki sposób, by uzyskać jak największą oszczędność względem tradycyjnych sposobów pozyskiwania energii od zewnętrznego dostawcy.

http://www.ecoside.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Efekt fotowoltaiczny - elve.pl

Fotowoltaika to źródło bezpiecznej dla środowiska, odnawialnej energii. Jest to również znakomita propozycja dla przedsiębiorców. Dzięki efektowi fotowoltaicznemu możemy czerpań prąd prosto z promieni słonecznych, oszczędzając środki i chroniąc Ziemię. Dostarczaniem rozwiązań opartych na efekcie fotowoltaicznym - m.in. znanych wszystkim paneli -zajmuje się firma Elve z Krakowa. Będąc nadal niezdecydowanym, ale jednak w pewnym stopniu zainteresowani fotowoltaiką, warto decyzję o inwestycji skonsultować z ekspertami - tacy ludzie tworzą firmę Elve. Nie tylko wyjaśnimy, jak dokładnie funkcjonuje sprzęt, taki jak panele fotowoltaiczne, tkwiące w...

http://elve.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 czerwca 2016

wyróżnij stronę

Eko-Dar Ekologiczne Materiały Opałowe zrębki

Jesteśmy producentem wysokiej jakości produktów opałowych - zrębki drzewne, oraz dystrybutorem wysokiej klasy, nowoczesnych kotłów grzewczych na biomasę

http://www.eko-dar.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Ekoenergia - duńskie technologie energetyki

Elektrownie wiatrowe - energetyka odnawialna - energetyka wiatrowa. Serwis dla inwestorów i fascynatów energetyki odnawialnej

http://www.eko-energia.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Ekogroszek

SmartTrans jest firmą, która działa na rynku od ponad 10 lat. Zajmujemy się dostawami węgla do gospodarstw domowych a całym Śląsku. Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem produktów spółki Mysłowicki Węgiel Sp. z o. o. Na każdym szczeblu swojej firmy zatrudniamy ludzi z doświadczeniem, którzy wykonują się sumiennością oraz odpowiedzialnością. Szczególnie jeżeli dotyczy to kierowców, którym stawiamy dodatkowe wymagania. Mamy do dyspozycji rozbudowaną flotę pojazdów, a także dysponujemy szerokimi kontaktami w branży.

http://www.smarttrans.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 kwietnia 2016

wyróżnij stronę

Ekologia w domu - ekotaniej.pl

Specjalizacją naszej firmy jest handel akcesoriami i urządzeniami ekologicznymi przy jednoczesnym oszczędzaniu środków oraz przyrody. Dostarczane przez nas propozycje ekologiczne dla przedsiębiorstw oraz dla domu to spory wybór oświetlenia LED, w tym żarówek, listew, taśm. Możesz kupić też całe lampy oraz inne związane z oświetleniem produkty. Zamówisz u nas również turbiny wiatrowe, kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne, maty do ogrzewania podczerwienią i inne. Zawsze służymy poradą i gwarantujemy atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

http://ekotaniej.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 września 2013

wyróżnij stronę

EKONIT - uszczelki płaskie silkonowe gumowe profil

Oferujemy: szczeliwa, tekstolit, płyty uszczelniające, szczeliwa plecione, taśmy termoizolacyjne, tkaniny brezentowe, szklane i ceramiczne,tkaniny impregnowane, szkłoepoksyd, wycinamy uszczelki płaskie, profilowe, silikonowe, z gumy, smary, oleje i kleje, filc uszczelkowy biały i szary.

http://www.uszczelki.biz

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 lipca 2005

wyróżnij stronę