Wyniki 131 - 140 z 426 posortowane wg tytułu

INOX-PLUS: śruby nierdzewne i kwasoodporne

Oferujemy: śruby ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej

http://www.xn--ruby-k5a.biz.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Inox Polska hurtownia stali nierdzewnej

Zajmujemy się dystrybucją wyrobów ze stali nierdzewnej. Oferta sprzedaży oparta jest na sprawdzonych, kwalifikowanych dostawcach i producentach. Zapewnia nam to możliwość sprzedaży wyłącznie materiałów najwyższej jakości. Siedziba naszej firmy znajduje się w Tychach, ale dzięki sprzedaży interentowej docieramy do klientów z całego kraju jak i zagranicy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta.

http://inox-polska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 grudnia 2019

wyróżnij stronę

Instalacje pneumatyczne

Instalacje sprężonego powietrza to nasza specjalność. Nasze instalacje pneumatyczne są zawsze szczelne, bezpieczne i ekonomiczne. PressMann kompleksowo wyposaży Twoją firmę w sprężarkę, uzdatnianie sprężonego powietrza oraz urządzenia wykonawcze typu siłowniki pneumatyczne, narzędzia pneumatyczne, maszyny.

http://instalacje.pneumatyczne.info

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 06 października 2011

wyróżnij stronę

Instalacje sanitarne, elektryczne

Instalacje sanitarne, elektryczne Projektowanie, Wykonastwo, Serwis

http://www.hjsgeneral.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 grudnia 2009

wyróżnij stronę

INS METAL-ARMATURA

Początkowo firma istniała pod nazwą „Instmet 2”, w późniejszym czasie została mianowana INS METAL-ARMATURA. Jest to firma, która na rynku działa już od 1995 roku i oferuje usługi z zakresu techniki połączeń rur typowych oraz nietypowych. Usługi obejmują również usługi demontażu rurociągów stalowych oraz ciepłowniczych (w układzie nadziemnym oraz podziemnym). Możliwe jest także kupienie rur z demontażu, we wszystkich możliwych średnicach.

http://www.insmetal.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Internetowy sklep meblowy mebleplus.info

Witam Państwa jesteśmy internetowym sklepem meblowym który sprzedaje meble do wszystkich krajów Unii Europejskiej, sprzedajemy meble do Austrii Anglii, Belgii, Holandii, Niemiec, Francji, Norwegi, Szwecji, Irlandii, dostarczamy zakupione meble u nas pod drzwi klienta. W naszej ofercie oferujemy meble zaprojektowane przez bardzo cenionych projektantów wnętrz , projektują meble do każdego pomieszczenia , do kuchni , jadalni , sypialni , salonu , pokoju dziennego , łazienki , krzesła o niespotykanym stylu dając pomieszczeniu unikalny wygląd, Wszystko to jest okryte odpowiednim materiałem i kolorem co daje nam w rzeczywistości ogromne możliwości w...

https://www.mebleplus.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 stycznia 2020

wyróżnij stronę

Inwest-Rem - sprężarki, antykorozja

Strona firmy Inwest-Rem zajmującej się dystrybucją wysoce wyspecjalizowanego sprzętu ochronnego i technicznego dla pracowników wykonujących roboty antykorozyjne, malarskie.

http://inwestrem.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 czerwca 2005

wyróżnij stronę

Izolacje akustyczne

Działamy na rynku izolacji już od 2007 roku, gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących wykonywania nowoczesnych izolacji między innymi izolacji termicznych, zimnochronnych i ciepłochronnych. W naszej firmie możemy zapewnić nasze usługi dla różnej wielkości firm działających między innymi w ramach takich rodzajów przemysłu, jak energetyczny, chemiczny, spożywczy.

http://thermal-tech.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lutego 2017

wyróżnij stronę

Izomedia: natrysk piany poliuretanowej, ocieplenia

Izomedia: Oferujemy ekologiczne izolacje, ocieplenia wykonane natryskiem pianą poliuretanową. Wykonujemy ocieplenia pianką budynków mieszkalnych: poddasza użytkowe, podłogi, domki kanadyjskie, stropy oraz gospodarczych: kurników, chlewni, indyczarni, przechowalni warzyw i owoców, komór, chłodni, magazynów. Natryskujemy również hydroizolacyjne powłoki basenów, zbiorników wodnych, miejsc przygotowania żywności. Odwiedź naszą stronę internetową www.izomedia.pl i umów się z przedstawicielem naszej firmy. Działamy na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego i wielkopolskiego. Jednak z naszej bazy możemy działać na terenie całego kraju, (również...

http://www.izomedia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 grudnia 2011

wyróżnij stronę

Jiffy Packaging Polska - Producent opakowań ochron

Jesteśmy wiodącym producentem pianki polietylenowej i folii pęcherzykowej w Polsce, Europie Środkowej i na Wschodzie. Zapewniamy dogodne terminy realizacji zamówień, kompleksową i rzetelną obsługę oraz poradnictwo w zakresie opakowań ochronnych.

http://jiffypackaging.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 listopada 2015

wyróżnij stronę