Wyniki 151 - 160 z 426 posortowane wg tytułu

Konstrukcje stalowe hal

Firma Meprozet Stare Kurowo Spółka z o. o. od ponad pięćdziesięciu lat działa na krajowym rynku, będąc znaczącym pracodawcą – dziś firma ta zatrudnia około 200 osób. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie konstrukcjami stalowymi wiat, a także hal według projektów indywidualnych. Poza tym dostępny jest szeroki wachlarz produktów dedykowanych branży rolniczej – między innymi ogrodzenia z siatki z przegięciami, a także paśniki. Oferta Meprozet Stare Kurowo Spółka z o. o. skierowana jest do firm krajowych oraz zagranicznych.

http://www.meprozet.biz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Kontenery

Najlepsze kontenery budowlane, najlepsze kontenery mieszkalne, a także biurowe i magazynowe znajdziecie w ofercie Tenistal. Producent kontenerów gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz niezwykle przystępne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na wynajem kontenerów oraz na sprzedaż kontenerów. Zgłoś się do nas, przygotujemy dla ciebie rzeczywiście najlepsze na rynku kontenery pomorskie w przystępnych cenach

http://ts-kontenery.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lutego 2016

wyróżnij stronę

Kontenery na śmieci

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku odpadów pozwala nam zapewnić sprawną obsługę klientów w zakresie gospodarki odpadami. Jednocześnie w firmie Ekombud zapewniamy również produkowanie szerokiego zakresu różnorodnych kontenerów. Zapewniamy naszym klientom między innymi kontenery na śmieci czy kontenery na gruz. Wszystkie kontenery realizowane są nowoczesnymi metodami co pozwala zapewnić odpowiednią trwałość.

https://ekombud.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 kwietnia 2018

wyróżnij stronę

Końcówka prądowa

Zapraszamy do zapoznania się z wachlarzem usług firmy o nazwie „Tytan”. Nasza placówka istnieje od wielu lat. Można nas znaleźć w sercu śląska. Długie doświadczenie pomaga nam przedstawić państwu unikalną ofertę części użytkowych do zautomatyzowanych stanowisk spawalniczych, oraz oferuje wysokiej jakości kompleksowy serwis pakietów spawalniczych. W swojej ofercie posiadamy takie elementy jak końcówka prądowa, w tym końcówka prądowa Fronius. W naszym sklepie istnieje możliwość, aby kupić również łącznik prądowy. Bardzo się staramy, żeby nasze produkty były profesjonalnej jakości. Materiały, z których tworzymy udostępniane przez nas produkty spawalnicze...

http://www.spawanietytan.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 maja 2017

wyróżnij stronę

Kopalnia Granitu Kostrza - kostka i formak granitowy

Od samego początku kopalnia stawiała na wydobycie oraz przerób granitu. Firma PETRA BUD Sp. z o.o. istnieje od roku 1995. Naszą kadrę pracowników tworzy w tym momencie ponad 50 doświadczonych osób. Zastosowań na proponowane przez nas bryły granitowe jest bardzo dużo, można ich użyć na przykład w budowlach mieszkalnych czy ogrodach. Z naszymi referencjami można zapoznać się w specjalnie na to przeznaczonej zakładce na www.granit-kostrza.pl. Udostępniliśmy na stronie internetowej firmy dokładny regulamin określający naszą ofertę.

http://www.granit-kostrza.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 września 2013

wyróżnij stronę

Kostka bazaltowa bezpośredni importer

Od 2000 roku aktywnie działamy na rynku kamienia naturalnego. Specjalizujemy się w wydobyciu, przerobie, dystrybucji produktów z bazaltu, korzystając z zasobów własnego złoża. Najwyższą jakością produktów, wytwarzanych ze starannie selekcjonowanego surowca skalnego, zasłużyliśmy na opinię rzetelnego kontrahenta wśród inwestorów, wykonawców i projektantów z wielu krajów świata. Doświadczenie w eksporcie wyrobów bazaltowych zdobywaliśmy na rynkach Polski, Niemiec, Rosji, Białorusi, Kazachstanu. Rozwijając stale nasze przedsiębiorstwo utworzyliśmy oddział w Polsce pod nazwą Bazalt Invest, którego głównym celem jest dystrybucja wyrobów bazaltowych...

http://www.kostka-bazaltowa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 marca 2013

wyróżnij stronę

kraftdele.info

Prowadzona przez nas firma Kraft & Dele obecna jest na rynku od prawie 20 lat. Jesteśmy doświadczoną firmą, która przygotowuje kompresory oraz spawarki, agregaty a także inne urządzenia do ogrodów i domów. Wybierając naszą markę możecie liczyć na perfekcyjna jakość oraz innowacyjne rozwiązania techniczne, które sprawią, że nasz sprzęt będzie spełniał wasze potrzeby. Możecie również liczyć na doskonałą jakość każdego urządzenia.

http://kraftdele.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 grudnia 2016

wyróżnij stronę

kraty pomostowe

Oferujemy kraty pomostowe , sprawdź nas na www.kratypomostowe.net.pl. Proponujemy szeroką gamę produktów ze stali: kraty pomostowe i stopnie schodowe ocynkowane, blachy - trapezowe, ryflowane, perforowane, płyty warstwowe, siatki - krępowane, zgrzewane, ślimakowe, cięto-ciągnione, kolana hamburskie, kołnierze, stal jakościowa, metale kolorowe.

http://www.kratypomostowe.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 czerwca 2013

wyróżnij stronę

KRYSTIAN - odzież robocza, odzież ochronna, obuwie

Produkcja odzieży ochronnej BHP. Nasza oferta to m.in.: ubranie kwasoodporne, ubranie antyelektrostatyczne, ubranie niepalne, odzież antyelektrostatyczna, odzież robocza, odzież ochronna, rękawice robocze, obuwie robocze.

http://www.krystian.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 listopada 2005

wyróżnij stronę

Kurtyny PCV - kurtyny paskowe, kurtyny przesuwne

Wykonujemy kurtyny PCV każdorazowo dopasowane do potrzeb użytkownika. Stosujemy atestowane materiały. Oferujemy duży wybór pasów PCV do produkcji kurtyn paskowych. Dostarczamy arkusze PCV na płaty do bram wahadłowch. Pasy PCV mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Pasy mrozoodporne są stosowane w chłodniach i mroźniach. Nasze kurtyny są często używane jako przegrody i zasłony wstęgowe w przemyśle spożywczym oraz maszynowym, w halach i magazynach. Kurtyny przesuwne są stosowane w samochodach i naczepach. Zapewniamy krótkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny.

http://www.kurtynypcvpaskowe.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 maja 2017

wyróżnij stronę