Wyniki 31 - 40 z 189 posortowane wg tytułu

Centaurus Sp. z o.o. - promienniki gazowe

Generalny przedstawiciel francuskiej firmy SBM w Polsce dostarcza promienniki gazowe do ogrzewania dużych obiektów budowlanych: hal produkcyjnych, magazynowych, targowych, sportowych, warsztatów oraz kościołów. Oferujemy również promienniki gazowe do ogrzewania budynków inwentarskich: kurników i chlewni; promienniki elektryczne i nagzrewnice.

http://www.centaurus.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 maja 2005

wyróżnij stronę

Ceny rolnicze

Agroceneo to wszechstronna baza produktów rolniczych wraz z porównywarką cen. W serwisie szybko sprawdzisz dostępne w Polsce produkty rolne oraz ich ceny. Dodawanie produktów jest darmowe, dostępne po rejestracji. Serwis posiada forum, na którym można rozwiązywać problemy związane np. z dostępnością produktów rolnych. Produkty są podzielone na kategorie takie jak: pasze, artykuły zoologiczne, budownictwo rolnicze, energia i paliwa, grunty i nieruchomości rolne, hobby, nawozy, maszyny rolnicze, maszyny spożywcze, materiał siewny i szkółskarski, ochrona roślin, ogród i warsztat, praca w ronictwie, pszczelarstwo, usługi rolne, weterynaria, zwierzęta...

http://agroceneo.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 marca 2011

wyróżnij stronę

Chłodnictwo przemysłowe. Projektowanie, montaż, mo

Montaż instalacji i rządzeń chłodniczych amoniakalnych i fronowych. Serwis, modernizacja, remonty sprężarek chłodniczych, urządzeń, instalacji. Zdalny serwis i monitoring urządzeń chłodniczych. Komory chłodnicze owoców i warzyw, mięsa, nabiału.Montaż agregatów wody lodowej.

http://www.coldfront.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 stycznia 2011

wyróżnij stronę

Ciągniki i maszyny dla rolnictwa, opryskiwacze.

Sprzedaż ciągników, LAMBORGHINI, DEUTZ-FAHR, opryskiwaczy S.A.E. Turbmatic, maszyn rolniczych producentów polskich i zachodnich m.in: kosiarko-rozdrabniacze, wozy asenizacyjne, opryskiwacze szkółkarskie, podnośniki widłowe, agregaty, pługi, brony, wały uprawowe, przyczepy, prasy belujące, deszczownie

http://www.rolsad.com

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 19 lutego 2005

wyróżnij stronę

Ciągniki i maszyny rolnicze, części.

TECHPOM Sp. z o.o. Sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych. Obszar aktywności naszej firmy to równiez:usługi mechaniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu rolniczego, doradztwo w zakresie finansowania inwestycji w rolnictwie, badania kontrolne i modernizacja opryskiwaczy.

http://www.techpom.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 maja 2005

wyróżnij stronę

Ciągniki rolnicze i kombajny Jan-Rol

Jan-Rol zajmuje się skupem i sprzedażą maszyn rolniczych, w tym: ciągników, kombajnów, przyczep, koparkoładowarek, opryskiwaczy, rozrzutników. Firma znajduje się w miejscowości Pakość, ul Pałucka 6 w województwie kujawsko-pomorskim. Blisko jest do takich miejscowości jak Bydgoszcz, Toruń, Gniezno i Inowrocław. Firma oferuje sprzęt w atrakcyjnych cenach z elastycznymi systemami finansowania.

http://www.jan-rol.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 października 2015

wyróżnij stronę

Czernina, staropolska polewka, Hurtownia mrożonek

Firma Sagwiaz jest producentem czerniny staropolskiej polewki. Hurtownia artykułów mrożonych oferuje szeroki wybór drobiu w tym kaczki. Staropolska polewka to koncentrat, służący do przyrządzania zupy Czernina, który jest produkowany przez firmę Sagwiaz od 1990 roku . Zawiera chłodzoną spożywczą krew wieprzową, ocet spirytusowy i sól. Jest zamrażany do temperatury poniżej -18C i w takiej temperaturze transportowany i przechowywany. Dzięki koncentratowi możliwe jest sporządzanie czerniny w dowolnie wybranym czasie. Hurtownia artykułów mrożonych. Od kilkunastu lat specjalizujemy się w handlu hurtowym drobiem mrożonym (ptactwo wodne). W ofercie...

http://www.sagwiaz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 kwietnia 2016

wyróżnij stronę

Części New Holland

Jeżeli szukają Państwo możliwości zakupu niedrogiej i solidnej maszyny rolniczej zapraszamy do współpracy! Ankus to firma od wielu lat działająca w branży dystrybucji maszyn rolniczych zarówno nowych, jak i używanych, oferująca szeroką gamę pojazdów znanych marek. Ponadto, w katalogu firmy znaleźć można bardzo szeroki wybór części zamiennych, opon oraz innych tego typu produktów. Firma wykonuje też prace serwisowe.

http://www.czescirolnicze-ankus.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 lutego 2015

wyróżnij stronę

Czyszczalnia do zboża

Szukającym czyszczalni do zboża czy suszarni do ziarna, ogólnie takich urządzeń, które są niezbędne w przypadku transportowania/magazynowania towarów sypkich, chcielibyśmy bardzo serdecznie polecić firmę Cimbria, bardzo uznany producent, który sprosta oczekiwaniom naprawdę każdego. Od jakiegoś czasu jesteśmy generalnym przedstawicielem tej firmy na Polskę, więcej o BUTTIMER Polska na stronie internetowej.

http://buttimer.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 lutego 2015

wyróżnij stronę

Dodatki paszowe - over-agro.pl

Żele, kremy i maści służące pielęgnacji i odpowiedniej profilaktyce zdrowego wymienia oraz przeciwdziałaniu mastitis znajdziesz wśród produktów marki OVER Agro. To przede wszystkim kompozycje ziół do pielęgnacji, wzmacniających wymię, balsam oraz żel z miętą pieprzową i kamforą, maść nagietkowa do wymion, balsam z olejkiem japońskiej mięty pieprzowej i nagietkiem i wiele więcej. Zajrzyj na stronę OVER Agro i sprawdź.

https://over-agro.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 grudnia 2018

wyróżnij stronę