Wyniki 71 - 80 z 189 posortowane wg tytułu

Komeko Sp. z o.o.

Firma prowadzi obrót nawozami alternatywnymi, przede wszystkim: mączki nawozowe, Polepszacz Glebowy. Spółka prowadzi odzysk odpadów biodegradowalnych.

http://www.komeko.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Konstrukcje stalowe hal

Firma Meprozet Stare Kurowo Spółka z o. o. od ponad pięćdziesięciu lat działa na krajowym rynku, będąc znaczącym pracodawcą – dziś firma ta zatrudnia około 200 osób. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie konstrukcjami stalowymi wiat, a także hal według projektów indywidualnych. Poza tym dostępny jest szeroki wachlarz produktów dedykowanych branży rolniczej – między innymi ogrodzenia z siatki z przegięciami, a także paśniki. Oferta Meprozet Stare Kurowo Spółka z o. o. skierowana jest do firm krajowych oraz zagranicznych.

http://www.meprozet.biz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Kontraktacja

Grupa OSI - koncern mający ponad 50 zakładów zlokalizowanych w całym świecie. Steki wołowe, polędwica wołowa, mięso wołowe, wołowina dojrzewająca i wołowina kulinarna. Zapraszamy do poznania oferty - skup bydła, kontraktacja bydła - sprawdź ceny bydła. SFS Standard Hodowli Bydła - rostbef, Antrykot wołowy. BQS Beef Quality Standard, system kontraktacji bydła - Byki, krowy, jałówki, kontraktacja krów.

http://www.foodworks.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 maja 2014

wyróżnij stronę

Kosiarki bijakowe

REDMET M-Rolnicze to firma, która zajmuje się dystrybucją sprzętu rolniczego oraz do obróbki drewna. Stale powiększająca się oferta i wprowadzane nowe produkty są powodem, dla którego klienci darzą firmę zaufaniem. Dużym atutem jest, że sprzęt sprowadzany jest bezpośredo od producenta. To może być gwarancją tego, że zakupy dokonasz po najmniejszej możliwej cenie. Ugruntowana pozycja na rynku daje pewność, że świadczone usługi są najwyższej jakości.

http://www.m-rolnicze.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Koty brytyjskie Hodowla kotów rasowych Havanell*PL

Hodowla kotów brytyjskich Havanell*PL - koty brytyjskie krótkowłose i długowłose, koty rasowe z rodowodem. Na stronie sprzedaż kotów, kocięta brytyjskie, galeria, aktualne mioty. Wołomin, Duczki, Warszawa, Mazowieckie.

http://www.havanell.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 września 2010

wyróżnij stronę

Kwaszarnia Kapusty i Ogórków W.Sznajder

Gospodarstwo Rolne Włodzimierza Sznajder to firma z długą tradycją produkcji wysokogatunkowych: kapusty oraz ogórków kiszonych. Półprodukty wytwarzane są przez Gospodarstwo we własnym zakresie,a nowoczesne wyposażenie techniczne, maszyny oraz system budynków i chłodni zapewnia produkcję na najwyższym poziomie.

http://www.sznajder.agro.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 listopada 2005

wyróżnij stronę

Las Prywatny AB

Oferujemy: drzewka i krzewy ozdobne, sadzonki luzem i w pojemnikach, iglaki, nasiona i choinki, materiał zadrzewieniowy. Dzięki nam powstają lasy i ogrody.

http://www.lasprywatny.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 02 maja 2003

wyróżnij stronę

Machineo.pl - wszystko o maszynach stolarskich

Machineo to specyficzna przestrzeń handlowa, w której znaleźć możesz oferty z dziewięciu działów tematycznych. To specjalistyczny portal branżowy, który pozwoli Ci sprzedać lub kupić sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania. U nas masz możliwość pozyskania lub sprzedania maszyn, które doskonale sprawdzą się w branży stolarskiej. Maszyny stolarskie, które oferowane są pod atrakcyjnych cenach sprawią, że Twoja praca będzie teraz znacznie łatwiejsza. Maszyny do drewna, które pozwolą na profesjonalne wykonywanie swoich obowiązków zawodowych to oferta, która powinna wzbudzić zainteresowanie każdego. Serdecznie zapraszamy na nasz portal.

http://machineo.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

Marco-Polo - Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa

Kompleksowe Wyposażanie Chlewni i Obór, Maszyny Rolnicze i Usługi, Kominy wentylacyjne, automaty paszowe, nowoczesne urządzenia oraz profesjonalne doradztwo. Naszą pasją jest rolnictwo.

http://www.marco-polo.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 lipca 2009

wyróżnij stronę

Masarnie Online - portal masarski

Portal masarski przeznaczony dla pracowników zakładów mięsnych, masarni, wędzarni, ubojni. Nowe wydarzenia oraz opis produktów masarskich

http://masarnieonline.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 października 2009

wyróżnij stronę