Wyniki 1 - 10 z 214 posortowane wg tytułu

Zarządzanie ryzykiem

Jeżeli szukacie Państwo informacji o ubezpieczeniach - indywidualnych, ale równie dobrze korporacyjnych, to zapraszamy bardzo serdecznie do bliższego poznania bloga widniejącego pod adresem Bezodmowy.pl. Zapewniamy Państwu dostęp do bardzo wartościowych informacji, dzięki którym można bez najmniejszego problemu zwiększyć swoją wiedzę o np. likwidacji szkody majątkowej, wypowiedzeniu OC komunikacyjnego, ubezpieczeniu sklepu, warsztatu samochodowego czy chociażby AutoCasco. Zapraszamy do lektury!

http://bezodmowy.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 września 2015

wyróżnij stronę

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Stron zawiera informacje o ZUS, akty prawne, słownik pojęć i skrótów, system ubezpieczeń społecznych, świadczenia, orzecznictwo

http://www.zus.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 02 maja 2000

wyróżnij stronę

Wypadek komunikacyjny

Meditor Wrocław - odszkodowania powypadkowe. Dochodzenie odszkodowań od firm ubezpieczeniowych i innych podmiotów. Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy i uzyskanie maksymalnego możliwego zadośćuczynienia i odszkodowania.

http://www.meditor.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 stycznia 2006

wyróżnij stronę

wygodnie.pl

Multum ofert ubezpieczeniowych w jednym miejscu, co ważne są to ubezpieczenia które można w wygodny sposób zakupić w czterech prostych krokach. Po pierwsze należy wybrać wszystkie interesujące klienta rodzaje ubezpieczeń. W zależności od dokonanych wyborów polisy ubezpieczeniowe będą w dodatkowy sposób odpowiedni porównywane, tak aby klient miał możliwość wybrania dla siebie jak najbardziej atrakcyjnej oferty. Ostatnim etapem jest dokonanie opłaty pierwszej składki ubezpieczeniowej, oraz ewentualne wydrukowanie polisy, okres ochronny rozpoczyna się oczywiście w momencie opłacenia składki ubezpieczeniowej.

http://www.wygodnie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 października 2012

wyróżnij stronę

Wycena nieruchomości - zentropypartners.pl

Zentropypartners to firma od wielu lat działająca na polskim rynku. Zajmują się szeroko pojętą wyceną inwestycji. Przygotowują też specjalistyczne raporty dla firm zajmujących się nieruchomościami. Dzięki nim wycena twego domu czy mieszkania będzie szybka i tania. firma oferuje też usługi rzeczoznawcy majątkowego oraz biegłego rzeczoznawcy majątkowego.

http://zentropypartners.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 października 2012

wyróżnij stronę

www.MojaPolisa.net.pl

Nasz portal internetowy o nazwie Moja Polisa skierowany jest do wszystkich tych, którym zależy na profesjonalnym ubezpieczeniu: domu, mieszkania, ubezpieczeniu rolnym i tak dalej. W naszej ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie, korzystając z naszego kalkulatora ubezpieczeniowego. Możemy zapewnić, że korzystanie z naszej oferty to strzał w dziesiątkę. Posiadamy wszelkie pełnomocnictwa, dzięki którym możemy zawierać umowy ubezpieczenia z zakładami ubezpieczeniowymi najlepszych firm ubezpieczeniowych.

http://www.mojapolisa.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 października 2013

wyróżnij stronę

Www.becker-uszczelnienia.pl

Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości materiałów uszczelniających oraz termoizolacyjnych. Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami. Zapewniamy naszym klientom między innymi płyty z ekspandowanego PTFE takich firm, jak BP-Flon Multi GR, 24SH, Gylon 3545, Klinger Soft-Chem, uszczelnienia spiralne wg DIN, ASME, BS, JIS oraz uszczelki niestandardowe, uszczelnienia wielokrawędziowe z nakładkami z foli grafitowej, APX lub PTFE.

http://www.becker-uszczelnienia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 listopada 2014

wyróżnij stronę

Wszystko o ubezpieczeniach. Informacyjna witryna i

Nasza witryna to prawdziwe kompendium wiedzy dotyczące ubezpieczeń wszelkiego rodzaju. Publikowane tu tematyczne artykuły pomogą odwiedzającym podjąć trudną decyzję o wyborze konkretnej oferty, a niezdecydowanym przedstawią zalety i wady najpopularniejszych rozwiązań. To obowiązkowa lektura dla tych, którzy planują ubezpieczyć działalność, wydarzenie, własną profesję. Dedykowany im kalkulator oc to szansa na najlepsze zabezpieczenie interesów, a przy okazji - zdobycie rozeznania w aktualnym rynku. Do zapoznania się z funkcjonalnościami strony zapraszamy też właścicieli samochodów, aut dostawczych i maszyn rolniczych. Kalkulator ubezpieczeń opracowany...

http://kalkulator-ocac.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

winamclaims.co.uk

Jesteśmy firmą specjalizującą się w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych. Zespół doświadczonych prawników pomoże Ci w uzyskaniu odszkodowania za wypadek w pracy, wypadek samochodowy, wypadek na motorze lub wypadek w miejscu publicznym. Winam. Claims oferuje najlepszą ofertę na rynku oraz niską prowizję pobierana od wartości uzyskanego odszkodowania zdrowotnego. Winam Claims doradzi Ci jak uzyskać wysokie odszkodowanie za wypadek. 0203 302 4733

http://winamclaims.co.uk

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 października 2018

wyróżnij stronę

Wersal Ubezpieczenia Łódź

Kancelaria Finansowo - Ubezpieczeniowa oferuje wszystkie rodzaje ubezpieczeń z grup: ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe.

http://www.wersal.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 września 2005

wyróżnij stronę