Wyniki 11 - 20 z 38 posortowane wg tytułu

Internetowe Centrum Informacji Edukacyjnej

Bieżące informacje dla uczniów i studentów szkół różnych szczebli, reforma edukacji i inne.

http://www.edu.com.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 11 maja 2000

wyróżnij stronę

ISO 9001

ISOCERT w swej propozycji posiada szkolenia i certyfikację z zakresu systemów zarządzania. Jednostka ta certyfikuje między innymi system ISO 9001, 14001, 22000 oraz 27001. Proces certyfikacji składa się z auditu, w którym oceniane są systemy zarządzania, potem natomiast następuje decyzja o wydaniu certyfikatu oraz ewentualny jego nadzór podczas całego czasu jego trwania. Przekonaj się, iż warto współpracować właśnie z ISOCERT- serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane propozycją osoby do odwiedzenia www.isocert.org.pl.

http://www.isocert.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Jednostka Strzelecka JS 3006 Nowa Sól

Związek Strzelecki Strzelec motywuje młodzież i dorosłych do samodoskonalenia swojej osoby. Członkowie organizacji strzelec cechują się dużą dyscypliną i mocną motywacją w wykonywanych zadaniach. Jednostka Strzelecka JS 3006 Nowa Sól działa w Związek Strzelecki Strzelec Organizacja Społeczno-Wychowawcza już od 10 lat. W Naszych szeregach mamy młodzież i dorosłych. Chcesz zostać członkiem ZS Strzelec OSW zapraszamy na stronę Naszej jednostki strzeleckiej JS 3006 Nowa Sól.

http://www.js3006.mil.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 04 sierpnia 2011

wyróżnij stronę

Klub Kultury Współżycia i Tolerancji im. Tadeusza Kotarbińskiego

Strona zawiera informację o społecznej działalności Klubu na Śląsku, który powstał w kwietniu 1991 r. Jest tu także forum dyskusyjne. Klub popularyzuje idee humanizmu, racjonalizmu i tolerancji organizując dzialalność edukacyjną i informacyjną.

http://www.kkwitolerancji.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 27 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Kolorowe Animacje - opiekunka niania do dziecka ur

Kolorowe animacje to strona internetowa Ewy Kaczmarskiej - dyplomowanej pedagog. Świadczy ona szeroko rozumiane usługi: do dziecka. Ewa ma bogate doświadczenie zarówno jako niania, jak i opiekunka. Jej specjalnością jest animacja z dziećmi podczas różnych imprez, takich jak wesela czy chrzciny. Jej największą domeną są jednak urodziny dla dziecka. Obsługuje również typowe imprezy tylko dla pociech. Swoją działalność prowadzi na terenie miasta Zielona Góra. Ewa Kaczmarska jest wieloletnim instruktorem ZHP oraz ratownikiem. Doskonale zna pierwszą pomoc - nauczała jej inne osoby na specjalnych kursach. Dzieci w jej towarzystwie są więc w 100% bezpieczne.

http://animacje-zgora.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 lipca 2012

wyróżnij stronę

Lublin przewodnik

Usługi przewodnickie na najwyższym poziomie. Bogaty wybór miejsc i tematów związany z Lublinem, Świdnikiem i Kazimierzem nad Wisłą. Oferujemy szereg dodatkowych atrakcji, jak ścieżki tematyczne, oprowadzanie w strojach historycznych. Dysponujemy ofertą dostosowaną specjalnie do dzieci i młodzieży szkolnej. Dodatkowo proponujemy atrakcje związane z turystyką aktywną, w tym wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, a nawet przejażdżki konne. Serdecznie zapraszamy Wszystkich Państwa pragnących poznać historię "Koziego Grodu" i jego dawnych mieszkańców.

http://www.lublin-guide.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

Meritum Szkolenia

Nasza firma realizuje szkolenia w pełnym zakresie. Specjalizujemy się w kursach komputerowych.

http://szkolenia-meritum.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 stycznia 2011

wyróżnij stronę

nowa strona Grupy Karkonoskiej GOPR

Jest to nowa, oficjalna strona Grupy Karkonoskiej GOPR

http://www.gopr.org

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 18 marca 2009

wyróżnij stronę

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna, Warszawa

Organizacja pracy komisji i struktura, zadania i szkolenia. Informacje dla uczniów o nowych egzaminach oraz informacje dla egzaminatorów.

http://www.oke.waw.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 21 grudnia 2000

wyróżnij stronę

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi

Strona zamieszcza standardy i opisy wymagań egzaminacyjnych, kryteria oceniania oraz przykładowe arkusze egzaminacyjne przedmiotów obowiązkowych i do wyboru. Syllabusy o egzaminach maturalnych w 2002 roku.

http://www.oke.lodz.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 20 lutego 2001

wyróżnij stronę