Wyniki 21 - 30 z 37 posortowane wg tytułu

Otwarta Pracownia Twórcza, ul. Brzeska 17a Warszawa

Pracownia otwarta na wszelkie działania w Sztuce.Tworzymy i prezentujemy swoje dzieła. Prowadzimy warsztaty i zajęcia z rzeźby, rysunku i malarstwa. robimy akcje artystyczne. Zapraszamy do realizacji wspólnych projektów artystycznych twórców z całej Polski i nie tylko.Piszemy i ealizujemy programy kulturalno - społeczne.

http://www.opt17a.waw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 września 2007

wyróżnij stronę

Polish for Foreigners

Planujesz studiować w Polsce, potrzebujesz jednakże przyuczyć się polskiego języka? Bogaty wybór kursów A, A1 Plus, lekcje One-to-one a także kursy zagadnień komunikacyjnych i biznesowych. Ofertę Teach me Polish stworzylismy w oparciu o pasje do języka polskiego. Celem naszej szkoły jest pomoc obcokrajowcom, by mogli oni możliwie jak najszybciej zacząć porozumiewać się w naszym ojczystym języku. Jeżeli nasza propozycja spotkała się z Twoim zainteresowaniem, skontaktuj się z nami pod adresem office@teachmepolish.pl.

http://www.teachmepolish.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 sierpnia 2013

wyróżnij stronę

Polskie Stowarzyszenie EUROOPERA

Od 1994 roku propaguje postać Jakuba Boehme, kulturę, sztukę, naukę, Zgorzelec (jego zabytki i okolice). Dąży do zbliżenia ludzi różnych kultur, lokalnego rozwoju społecznego, Wspólnej Europy, wzajemnego poznawania się mieszkańców Zgorzelca i Goerlitz. Cele realizuje m.in. poprzez działalność wystawienniczą, ratowanie pomników dziedzictwa europejskiego, propagowanie różnorodnych form rozwoju duchowego i fizycznego, współpracę z organizacjami krajów sąsiadujących, edukację i oświatę kulturalną.

http://www.euroopera.org

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 11 grudnia 2003

wyróżnij stronę

Porada Prawna

Serwis prawniczo - edukacyjny, możliwość uzyskania bezpłatnej porady prawnej, baza 3700 odpowiedzi, 300 wzorów pism, 100 artykułów

http://www.poradaprawna.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 13 czerwca 2003

wyróżnij stronę

Przedszkole językowe tanie w mieście Warszawa

MAŁY EUROPEJCZYK to przedszkole szczególne, bo od samego początku budowane zgodnie z założeniami, że musi ono spełniać wysokie standardy bezpieczeństwa i stanowić najlepsze zaplecze dla rozwoju edukacyjnego maluchów. Wybudowany z w 2004 roku budynek przedszkola składa się z pięciu sal dydaktycznych z łazienkami wyposażonych odpowiednio do potrzeb dzieci, placu zabaw, sali zabaw na niepogodę z zabawkami zręcznościowymi, pracowni plastycznej, miasteczka drogowego, sali do nauki języka angielskiego.

http://www.malyeuropejczyk.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 lutego 2014

wyróżnij stronę

Przedszkole Kutno

Uczymy dzieci samodzielności i zaradności. Otworzyliśmy punkt przedszkolny z miłości do dzieci. Wychowujemy swoje pociechy z pasją i zaangażowaniem.

http://www.krainamlodychodkrywcow.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

PSTIS

Strona polskiego stowarzyszenia terapeutów integracji sensorycznej

http://www.pstis.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 czerwca 2007

wyróżnij stronę

Publikacje nauczycielskie

Rozwój zawodowy. Publikacje nauczycielskie. Serwis przeznaczony dla osób związanych z oświatą, pragnących opublikować własne materiały edukacyjne. Bardzo szybki termin publikowania. Redakcja Serwisu wystawia Zaświadczenie o publikacji.

http://www.awans.net

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 20 października 2003

wyróżnij stronę

Samorząd Studentów PJWSTK

Serwis informacyjny Samorządu Studentów Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie.

http://samorzad.pjwstk.edu.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 26 listopada 2003

wyróżnij stronę

Społeczne Ognisko Muzyczne nr 1 - Radom

Społeczne Ognisko Muzyczne nr 1 w Radomiu prowadzi naukę gry na instrumentach: fortepian, syntezator, gitara, akordeon, skrzypce. Zajęcia są prowadzone indywidualnie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

http://som.radom.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 18 kwietnia 2012

wyróżnij stronę