Wyniki 21 - 30 z 896 posortowane wg oceny

Doładowanie telefonu szybkie zasilenia konta

Serwis pozwalający doładować konto telefonu na kartę szybko i bezpiecznie przez internet. Doładowania telefonu wszystkich sieci PrePaid w Polsce.

http://zasiltelefon.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 12 grudnia 2009

wyróżnij stronę

dyktando

Dzięki naszemu portalowi uczeń ma szansę sprawdzać własne zdolności w zakresie polskich zasad ortografii. Co więcej, w miarę rozwijania się portalu będzie okazja sprawdzić, jak rozwijają się wszystkie umiejętności jeśli chodzi o ortografię. Każdy w końcu chce zauważyć, czy nauczył się dużo. Na witrynie www można zapoznać się z zasadami pisania oraz połączyć przyjemność z nauką. Udostępnione dyktanda można rozwiązać, a później kontroluje efekty. Dyktanda w formie online są bardziej ciekawsze dla dzieci niż używanie papieru oraz ołówka. Każde dyktando można szczegółowo sprawdzić. Najmłodsi znacznie częściej wykorzystują laptop jako pomoc naukową...

http://www.dyktanda.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 21 stycznia 2020

wyróżnij stronę

eCommerceo - Skuteczne sklepy i strony internetowe

Oferujemy tworzenie skutecznych sklepów oraz stron internetowych. Nasze doświadczenie pozwala na wykorzystywanie najlepszych praktyk pozwalających uzyskiwać satysfakcjonujące efekty sprzedażowe. W ramach usług: - tworzymy sklepy oraz strony www, - realizujemy pozycjonowanie oraz optymalizację SEO, - doradzamy optymalne rozwiązania e-commerce.

https://ecommerceo.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 lipca 2019

wyróżnij stronę

ELEKTRO-PCAL Michał Piotrowicz Odzyskiwanie Danych

Przywracanie danych z pamięci masowej ATA,SATA, 2.5 Cala. Przedsiębiorstwo ELEKTRO-PCAL naprawia elektroniki w fachowy sposób. Firma wymienia głowice przy pomocy specjalistycznych narzędzi do przywracania danych. Przedsiębiorstwo posiada wysoki wskaźnik skuteczności w przywracaniu danych oraz uprzejmą obsługę na wysokim poziomie. Firma oferuje dwa rodzaje usług. Pierwszą z nich jest przywracanie danych a drugą regeneracja elektroniki w dyskach twardych. Informacje odzyskiwane są z dysków twardych w których: - Spalona jest elektronika dysku - Uszkodzone jest Firmware nośnika (Service Area) - Uszkodzona jest struktura logiczna w dysku (partycja...

http://www.elektro-pcal.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 stycznia 2011

wyróżnij stronę

e-marketing

Na stronach rozważane są problemy występujące podczas wdrażania Internetu w firmach. Analizowana jest skuteczność internetowych technik reklamowych.

http://www.e-marketing.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 17 stycznia 2001

wyróżnij stronę

EMMAR Sp. z o.o.

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i tworzeniem stron www, sklepów internetowych, szablonów allegro i wszelkich projektów związanych z tą tematyką. Tworzenie stron www to nie tylko nasza praca ale również nasza pasja. Postaw przede wszystkim na jakość i profesjonalizm!

http://www.emmar.eu

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 15 lutego 2012

wyróżnij stronę

EMMAR Sp. z o.o.

Profesjonalne projektowanie i tworzenie stron internetowych dla firm. W pełni kompleksowa obsługa. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

http://www.emmar.net

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 10 lipca 2013

wyróżnij stronę

eWroc.pl - Hosting dla firm

Do dyspozycji Klientów biznesowych oddajemy profesjonalne Centrum Danych mieszczące się we Wrocławiu, wyposażone we wszystkie mechanizmy bezpieczeństwa, jakie są wymagane do prawidłowego funkcjonowania systemów teleinformatycznych.

http://www.ewroc.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 27 marca 2008

wyróżnij stronę

Forum Moja-Kapela.pl

Forum Moja-Kapela.pl powstało z pasji i zamiłowania do muzyki. Pragniemy stworzyć tutaj miejsce, w którym odnajdzie się każdy pasjonat najróżniejszych dźwięków. Chcemy każdej grupie dać swoje miejsce do prowadzenia własnych, odrębnych dyskusji, stąd też podział na wiele działów. Rozumiemy, że muzyka towarzyszy nam w każdej chwili życia i może przybierać najróżniejsze formy, dlatego jesteśmy otwarci na wszystkie gatunki. Forum Moja-Kapela.pl to także idealne miejsce dla zespołów, wokalistów i artystów muzycznych, którzy chcą poznać ludzi o takiej samej pasji życiowej. To na naszym forum można nawiązać nowe znajomości, które później są w stanie...

http://moja-kapela.pl

Kategorie:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 maja 2011

wyróżnij stronę

Forum użytkowników usługi Videostrada i nie tylko

Forum Videostrady i innych usług multimedialnych opartych o bramę Livebox tj. VoD, telefonia internetowa. Aktualne informacji i konkursy dla użytkowników

http://forum.videostrada.net

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 07 maja 2006

wyróżnij stronę