Wyniki 1 - 10 z 13 posortowane wg tytułu

Avandi

Avendi to firma, która specjalizuje się programowaniem a precyzyjniej przeprowadzaniem szkoleń z programowania z najróżniejszych języków takich jak Python, GIT, Excel oraz wielu, wielu innych. Nasza siedziba mieści się w Stolicy gdzie chętnie zapraszamy na kursy oferowane poprzez naszą firmę. Stale gwarantujemy naszym członkom prowadzenie kursów przez profesjonalistów w swojej dziedzinie a same kursy realizowane są w małych grupkach. Naszym celem jest znakomite przygotowanie osoby jaka nam zaufała do dalszego rozwoju w programowaniu.

https://avendi.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 stycznia 2018

wyróżnij stronę

Centrale IP-PBX

Poziom7 oferuje usługi mobilne dla firm. W ofercie m.in. centrale IP-PBX czy VoIP. Jeżeli zatem chcesz aby Twoja firma posiadała ofertę mobilną dla klientów to skorzystaj z doświadczenia Poziom7p

http://www.poziom7.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 października 2011

wyróżnij stronę

Gears for community

Moja strona na której z czasem będę publikował kolejne prace. Interesuję się PHP oraz CSS, i tym językom poświęcam swój czas oraz stronę. Zapraszam również do współpracy!

http://www.g4c.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 czerwca 2007

wyróżnij stronę

Hegam - projekt, montaz, sterowanie, wizualizacja...

HEGAM, firma inżynierska oferująca nowoczesne rozwiązania w dziedzinie automatyki przemysłowej i instalacji elektrycznych sterowniczo-zasilających.

http://hegam.com.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 09 stycznia 2004

wyróżnij stronę

J2ME.pl - portal programistów aplikacji mobilnych

Artykuły techniczne, wyjaśniające zawiłości technologiczne platformy J2ME, MIDlety, oprogramowanie na telefony komórkowe. Open-souce. Doradztwo i szkolenia.

http://www.j2me.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 13 czerwca 2005

wyróżnij stronę

Key2Quality - programiści SAP ABAP

Doświadczeni programiści SAP ABAP/4. Programowanie zdalne i w siedzibie klienta. Optymalizacja, interfejsy, transakcje, raporty, wydruki i wiele innych.

http://www.key2quality.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 października 2006

wyróżnij stronę

Linux w biznesie

Linux w biznesie (linuxwbiznesie) -serwis internetowy poświęcony tematyce zastosowanie systemu operacyjnego Linux w małym oraz średnim biznesie. Linux w firmie. Linux, biznes, artykuły, newsy .... www.linuxwbiznesie.pl czyli linux w biznesie

http://www.linuxwbiznesie.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Polskie Centrum LabVIEW

Polska strona dla użytkowników graficznego środowiska programowania jakim jest LabVIEW firmy National Instruments. Forum, FAQ, porady, artykuły oraz wiele innych ciekawych rzeczy.

http://www.labview.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 17 listopada 2003

wyróżnij stronę

Programowanie ABAP, Wdrożenia SAP

SI-Consulting SA to zespół doświadczonych konsultantów SAP i ABAP specjalizujących się w zaawansowanych wdrożeniach SAP wg metodyki ASAP obejmujacych programowanie ABAP oraz autoryzowane szkolenia i dedykowane warsztaty dla zespołów wdrożeniowych i użytkowników końcowych. Nasza specjalność to systemy obiegu dokumentów i workflow wraz ze skanowanie faktur i OCR.

http://www.si-consulting.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 marca 2009

wyróżnij stronę

Ruby on Rails Poland

Binar::Apps to firma zajmująca się programowaniem w języku Ruby on Rails. Doświadczony zespół kilkunastu programistów brał udział w wielu projektach, w tym zagranicznych.

http://binarapps.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 czerwca 2014

wyróżnij stronę