Wyniki 1 - 10 z 12 posortowane wg tytułu

Avandi

Avendi to firma, która specjalizuje się programowaniem a precyzyjniej przeprowadzaniem szkoleń z programowania z najróżniejszych języków takich jak Python, GIT, Excel oraz wielu, wielu innych. Nasza siedziba mieści się w Stolicy gdzie chętnie zapraszamy na kursy oferowane poprzez naszą firmę. Stale gwarantujemy naszym członkom prowadzenie kursów przez profesjonalistów w swojej dziedzinie a same kursy realizowane są w małych grupkach. Naszym celem jest znakomite przygotowanie osoby jaka nam zaufała do dalszego rozwoju w programowaniu.

https://avendi.edu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 stycznia 2018

wyróżnij stronę

Informatyka codzienna

Jeśli interesuje Cię jak naprawić serwer SQL, odzyskać bazy danych lub sprawy tak przyziemne ja ustawienie tapety w Windows zapraszam na tę stronę. Znajdziesz też informacje o tym jak działają sieci komputerowe, jak skonfigurować ustawienia sieciowe oraz jak diagnozować problemy w komunikacji sieciowej. Forma bloga umożliwia komentowanie oraz pozostawienie informacji zwrotnej o tym, czy dany opis konfiguracji lub instrukcja naprawy, poskutkowały w Twoim przypadku. Wszystko opisane na stronie podane jest w przystępnej formie oraz praktycznie przetestowane.

http://blog.dobert.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 grudnia 2010

wyróżnij stronę

Kurs SQL

Sqlpedia to blog poświęcony tematyce z zakresu systemów baz danych opartych o jeden z najpopularniejszych na rynku produktów – Microsoft SQL Server. Na łamach naszego serwisu możesz znaleźć wiele artykułów, publikacji opisujących różne aspekty dotyczące SQL, administracją baz opartych o SQL Server. Informacje o składni języka SQL, czy zastosowania praktyczne pobierania danych do bazy z różnych środowisk (np. jak czytać Excela za pomocą skryptu T-SQL). Znajdziesz tutaj także, szkolenie SQL od podstaw, jednak zaprezentowany w niestandardowy sposób, podkreślający fundament T-SQL czyli matematyczną teorię zbiorów. Wszystkie publikowane przez nas...

http://www.sqlpedia.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 14 lutego 2013

wyróżnij stronę

Masco Częstochowa - strony internetowe

masco częstochowa - projektowanie stron internetowych, serwis komputerowy, tworzenie prezentacji

http://www.masco.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 30 sierpnia 2006

wyróżnij stronę

Pomoc informatyczna - freelancer

Usługi informatyczne freelancera. Bazy danych, programy, administracja, doradztwo, hasła

http://freelancer-it.org

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 kwietnia 2008

wyróżnij stronę

Profsoft Sp. z o.o.- systemy CMS, CRM, SCM

Firma Profsoft Sp. z o.o. tworzy zaawansowane, internetowe systemy informatyczne. Systemy CMS, CRM, SCM, bazy danych, sklepy internetowe, serwisy WWW, systemy zarządzania zawartością.

http://www.profsoft.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 31 maja 2005

wyróżnij stronę

Projektowanie stron www optymalizacja - AJAX CMS

Tworzymy profesjonalne i bezpieczne stron www w tym strony ajax. Projektujemy niezwykle szybkie wydajne i bezpieczne witryny. Zajmujemy się projektowanie specjalistycznych i zaawansowanych bazy danych. Jesteśmy otwarci na każdy pomysł klienta. Wykonujemy banery reklamowe, grafikę, szablony,ulotki oraz gazetki reklamowe. Wykonujemy strony najwyższej jakość z pełną optymalizacją i pozycjonowaniem.

http://www.e-projektowanie.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 października 2012

wyróżnij stronę

Ruby on Rails Poland

Binar::Apps to firma zajmująca się programowaniem w języku Ruby on Rails. Doświadczony zespół kilkunastu programistów brał udział w wielu projektach, w tym zagranicznych.

http://binarapps.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Skrypty i porady dla programistów. Skrypty PHP, Ja

Skrypty i porady dla programistów. Znajdziesz tu gotowe skrypty z technologii PHP, JavaScript, Ajax, CSS, MySQL, SQL, CSS, XHTML. Dowiesz się jak optymalizować, zabezpieczać i projektować serwisy www

http://skrypta.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 kwietnia 2008

wyróżnij stronę

StrefaPHP.net

Ciekawe artykuły, bogate forum i download, konkursy z nagrodami, rozwijające projekty, a także aktualne newsy ze świata tworzenia stron WWW w oparciu o php, html, css i javaScript i sql.

http://strefaphp.net

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 28 lutego 2005

wyróżnij stronę