Wyniki 1 - 10 z 29 posortowane wg tytułu

btmCOMP Usługi Informatyczne Kraków

Nasza firma prowadzi zaawansowany serwis zarówno firmowy jak i domowy - komputery stacjonarne - laptopy, notebooki, netbooki - monitory - drukarki - i pozostałego sprzętu komputerowego. Rejonem działania jest Kraków i okolice. Wszystkie usługi świadczymy również z dojazdem, dojazd jest bezpłatny. W przypadku problemów ze sprzętem bądź oprogramowaniem zamów serwis z gwarancją wykonania na terenie Krakowa. Nasi stali klienci korzystają z obsługi w zakresie tzw. opieki serwisowej. Taki tryb współpracy generuje wiele korzyści dla klienta: - niższa cena - gwarancja dojazdu w określonym czasie - sprzęt zastępczy na czas naprawy - itd.

http://www.btmcomp.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 kwietnia 2011

wyróżnij stronę

Comp-Tech - Usługi komputerowe, informatyczne

Strona zawiera ofertę oraz zakres działania usług informatycznych na terenie Leszna (woj. Wielkopolskie) oraz okolic. Pogotowie komputerowe, składanie komputerów, naprawa, tworzenie stron WWW, modernizacja komputerów, instalacja oprogramowania i systemów operacyjnych, nawigacje GPS i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

http://www.comp-tech.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 listopada 2009

wyróżnij stronę

Darmowe Programy, Gry, Sterowniki - Programki.pl

W serwisie znajduje się na bieżąco aktualizowany zbiór programów, gier i sterowników dla systemów Windows. Wszystkie pliki dostępne w dziale download udostępniane są na darmowych licencjach (freeware lub open source).

http://www.programki.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 18 maja 2014

wyróżnij stronę

Gigasys Outsourcing IT

Gigasys oferuje swoim Klientom profesjonalne rozwiązania informatyczne począwszy od outsourcingu it czyli obsługi informatycznej po administracje serwerami czy pogotowie komputerowe. Oferta firmy Gigasys jest dedykowana dla małych i średnich firm ceniących sobie niezawodność i profesjonalizm. Działamy na terenie Śląska w Gliwicach, Zabrzu, Katowicach czy w Bytomie i w Chorzowie.

http://www.gigasys.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 24 listopada 2014

wyróżnij stronę

Hadit - Obsługa informatyczna Wrocław

Ofertę kierujemy do firm z Wrocławia i okolic, które poszukują profesjonalnych i nowoczesnych rozwiązań IT. Naszym klientom zapewniamy stałe wsparcie IT w ramach elastycznych abonamentów obsługi informatycznej. Wykonujemy modernizacje środowisk informatycznych oraz zajmujemy się wdrożeniami nowych rozwiązań. Pomagamy zweryfikować stan infrastruktury informatycznej firmy przeprowadzając szczegółowy audyt IT. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje IT podczas których omówimy potrzeby Twojej firmy.

https://www.hadit.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 listopada 2017

wyróżnij stronę

Informatyka codzienna

Jeśli interesuje Cię jak naprawić serwer SQL, odzyskać bazy danych lub sprawy tak przyziemne ja ustawienie tapety w Windows zapraszam na tę stronę. Znajdziesz też informacje o tym jak działają sieci komputerowe, jak skonfigurować ustawienia sieciowe oraz jak diagnozować problemy w komunikacji sieciowej. Forma bloga umożliwia komentowanie oraz pozostawienie informacji zwrotnej o tym, czy dany opis konfiguracji lub instrukcja naprawy, poskutkowały w Twoim przypadku. Wszystko opisane na stronie podane jest w przystępnej formie oraz praktycznie przetestowane.

http://blog.dobert.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 grudnia 2010

wyróżnij stronę

Najpopularniejsze programy do ściągnięcia - Softpa

Softpage.pl - to najpopularniejsze programy do ściągnięcia. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy!

http://www.softpage.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 listopada 2008

wyróżnij stronę

Naprawa Komputerów Poznań - Serwis Komputerowy Poznań...

Serwis Komputerowy Poznań NanoCraft gwarantuje bezpłatne diagnozy laptopów i niskie ceny, Naprawa Komputerów 24 GODZINY na dobę Pomoc zdalna pogotowie

http://nanocraft.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 07 maja 2017

wyróżnij stronę

NET-ON Systemy Informatyczne

Nasze usługi obejmują szeroki wachlarz dziedziny jaką jest informatyka. Jesteśmy gotowi pomóc od stworzenia stanowiska pracy, poprzez: administrację, konserwację, budowę sys. informacyjnych, tworzenie stron WWW, budowę i adm. baz danych, budowę sieci…

http://net-on.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 października 2006

wyróżnij stronę

New Business Technologies

Wdrażamy kompleksowe rozwiązania Citrix oraz Microsoft. Specjalizujemy się w rozwiązaniach pracy terminalowej opartych o usługi terminalowe Microsoft Windows Serwer, terminale Wyse i IGEL oraz Citrix XenApp i XenDesktop.

http://www.nbtech.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 listopada 2009

wyróżnij stronę