Wyniki 1 - 10 z 42 posortowane wg tytułu

ASDER - usługi informatyczne dla FIRM

Witamy w ASDER - usługi informatyczne w Bydgoszczy. Jeśli szukacie Państwo usług takich jak: informatyk Bydgoszcz, usługi informatyczne Bydgoszcz, pogotowie komputerowe Bydgoszcz, obsługa informatyczna firm Bydgoszcz to znaleźliście odpowiednią firmę., ma na celu spełnienie Państwa potrzeb i zapewnienie lepszego standardu pracy. Gwarantujemy najwyższy profesjonalizm obsługi firm pod kątem IT. Proponowany pakiet usług

http://www.informatyk-bydgoszcz.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 listopada 2011

wyróżnij stronę

Azeth-Centrum Sprzedaży Oprogramowania

AZETH-CENTRUM DYSTRYBUCJI I SPRZEDAŻY OPROGRAMOWANIA KOMPUTEROWEGO .

http://www.azeth.com.pl

Ocena: 2/6

« oceń

Dodano: 25 stycznia 2004

wyróżnij stronę

Blog o systemach ERP - jkorion.pl

Zarządzanie firmą wcale nie jest takie proste, jak się niektórym osobom wydaje. Właśnie dlatego powstał nasz blog o systemach ERP oraz CRM, które znacznie ułatwiają prowadzenie swojej firmy. Poruszamy wiele ciekawych i interesujących tematów, które dotyczą e-biznesu oraz zarządzania firmą. Świat takiego biznesu jest bardzo ciekawy i interesujący i dlatego też warto zapoznać się z naszym blogiem. Poruszamy między innymi takie tematy jak: wybór systemu ERP to, w jaki sposób można je wykorzystać, jak zastosować je w chmurze oraz wiele innych ciekawych tematów. Wszystkie publikowane przez nas tematy są bardzo interesujące oraz przygotowane tak, aby...

http://www.jkorion.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 marca 2021

wyróżnij stronę

Darmowe programy

Darmowe oprogramowanie, gry, soft, Oprogramowanie darmowe i w wersjach testowych, najnowsze wersje trial najlepszych gier na rynku, ściągnij i testuj. Ogromna baza darmowego downloadu w Polskim Internecie. Do dyspozycji użytkownika są setki programów, które zostały podzielone na tematyczne kategorie. Wejdź, znajdź, ściągnij i korzystaj z możliwości darmowych programów, gier sterowników

http://www.bestdownload.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 grudnia 2010

wyróżnij stronę

Firma informatyczna Secorda

Osoby zainteresowane znalezieniem profesjonalnej firmy informatycznej zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Secorda, która specjalizuje się głównie we wdrażaniu oprogramowania komputerowego oraz przeprowadzaniem i automatyzacją testów wydajnościowych, testów bezpieczeństwa itp. Gwarantujemy najwyższą jakość usług – kompleksową obsługę oraz fachowe i terminowe wykonywanie zleceń.

http://secorda.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 czerwca 2017

wyróżnij stronę

Firma tworząca oprogramowanie

We’re a team of passionates who love working together and share a common goal: do our best to create a success story for your business. We would like to become your long-term technological partner and help you on the way to digitization. But first, get to know us a little better.

https://appstronauts.co

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 czerwca 2020

wyróżnij stronę

Forum Gdzie Znajdziesz Wszystko

Witam. Na moim forum zajmujemy się tematyką komputerowa i siecią P2P. Zapraszam wszystkie osoby, które mają problem z komputerem lub chcą komuś pomóc. Muzyka, filmy, teledyski itp.

http://www.serwiskomp.forumer.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 stycznia 2006

wyróżnij stronę

FreeBSD

Portal poświecony systemowi operacyjnemu FreeBSD, jak również systemom z rodziny BSD. Najnowsze informacje, artukuly, porady.

http://www.freebsd.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

iPC Serwis - Profesjonalna naprawa komputerów

Profesjonalna i ekspresowa naprawa komputerów stacjonarnych oraz laptopów w Krakowie i okolicach z możliwością dojazdu jak również wykonania usługi bezpośrednio u Klienta, diagnostyka komputera, konfiguracja BIOSu, instalacja systemu, optymalizacja rejestru oraz inne - wszystko solidnie i po przyzwoitej cenie.

http://www.pcserwis4u.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 marca 2011

wyróżnij stronę

ISK Oprogramowanie dla firm, Konsulting biznesowy

ISK sp. z o.o. to wiodąca na rynku firma świadcząca od 1995 roku usługi z zakresu doradztwa biznesowego, rozwiązań informatycznych. Specjalizujemy się w szczególności w zagadnieniach związanych z: - zarządzaniem przedsiębiorstwem w oparciu o systemy informatyczne klasy ERP - wdrażaniu standardów zarządzania relacjami z klientami (CRM) - dostarczaniem wiedzy pomagającej w podejmowaniu prawidłowych decyzji biznesowych w oparciu o rozwiązania klasy BI.

http://isk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 sierpnia 2010

wyróżnij stronę