Wyniki 61 - 70 z 122 posortowane wg tytułu

Multimedia Polska S.A. - Strona główna

Czołowy dostawca usług multimedialnych: telewizji kablowej, szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz usługi telefonii stacjonarnej

http://www.multimedia.pl

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 26 kwietnia 2000

wyróżnij stronę

Multimedia Search Engine

Wyszukiwarka plików multimedialnych.

http://search.olsza.krakow.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 maja 2000

wyróżnij stronę

nagrywanie rozmów

NextiraOne, wiodący na rynku europejskim ekspert od usług komunikacyjnych, filie w 15 europejskich krajach pozwoliły nam poznac różne wyzwania z którymi muszą się stykać nasi klienci. Doświadczenie i skala na jakiej działamy, pozwoliły nam na współprace z ponad 100 partnerskimi firmami na świecie. Zatrudniamy ponad 4500 pracowników, z czego połowa to wykwalifikowani pracownicy(wirtualizacja, wfm, crm, nagrywanie rozmów). Zapraszamy!

http://www.nextiraone.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 września 2013

wyróżnij stronę

nanny.h.com.pl - Niania elektroniczna

Elektroniczna niania pozwala na normalne życie z małym dzieckiem. Dzięki zainstalowaniu programu na dwóch urządzeniach będziecie mogli zdalnie nadzorować Wasze dziecko i w razie potrzeby natychmiast reagować. Instalacja jest bajecznie prosta, a użytkowanie programu jest intuicyjne i przyjemne. Już dzisiaj skorzystaj z naszej oferty.

http://nanny.h.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 października 2013

wyróżnij stronę

Naprawa iPhone

W naszym serwisie naprawiamy sprzęt firmy apple. iPhone, iMac, iPad i inne firmy. Korzystamy z najlepszych maszyn oraz oryginalnych produktów formy apple, sony, huawei i inne. Sprawdź naszą ofertę na zbitaszybka.pl.

https://zbitaszybka.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 września 2018

wyróżnij stronę

nowe technologie,gadżety , hit sezonu,oświetlenie led...

iMega.shop specjalizuje się w sprzedaży nowości technicznych pojawiających się na rynku. Posiadamy oświetlenie LED do pojazdów oraz budynków , gadżetów, prezenty, hity sezonu. Najnowsze technologie to Nasze drugie imię, a zadowolony Klient to pierwszorzędne zadanie firmy www.iMega.shop .Nasz zespół to wyspecjalizowana kadra pracownicza. Nowe technologie to przyszłość w, którą wspólnie możemy kreować...

http://www.imega.shop

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 października 2017

wyróżnij stronę

Oczko gra

Gra karciana Blackjack w Polsce często zwana jest "Oczko" lub 21. Gra jest bnardzo prosta i znajduje sympatyków zarówno w gronie rodzinnym jak i w kasynach gdzie gra sie na prawdziwe pieniądze. Sprawdź jakie zasady towarzysza grze, naucz sie taktyki podstawowej która jest liczenie kart i graj u nas w grę w wersji online zupełnie za darmo lub jak kto woli na pieniądze.

http://www.oczko.kasynokrolewskie.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 12 grudnia 2016

wyróżnij stronę

Odtwarzacze MP3

Polskie forum poświęcone odtwarzaczom MP3. Tylko sprawdzone marki. Tylko najlepsze. Doświadczeni użytkownicy jak i początkujący Wszystko co chcesz wiedzie o odtwarzaczach MP3. Testy, porównania, opinie. Pytania i odpowiedzi. Odtwarzacze MP3 dla każdego.

http://forum.mp3store.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 lipca 2005

wyróżnij stronę

Odtwarzacze MP3 i MP4 Konsole PlayStation 2 X-Box

Odtwarzacze MP4 oraz MP3 playery, dobra jakość, niska cena. Serwis i naprawa odtwarzaczy. Odtwarzacz MP3 MP4 z dotykową klawiaturą lub z dotykowym wyświetlaczem LCD. Gwarancja jakości i nowoczesności. Hurt i detal na każdą kieszeń. Microland oferuje sprawdzone odtwarzacze MP4 i MP3 od producenta.

http://www.microland.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 października 2007

wyróżnij stronę

Odtwarzacze MP3 w MP3 Store Online

Najlepsze marki, najlepsze ceny na odtwarzacze mp3. Wszystko dla fanów odtwrazaczy MP3 w MP3 Store Online

http://www.mp3store.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 listopada 2005

wyróżnij stronę