Wyniki 81 - 90 z 122 posortowane wg tytułu

Prezentacje multimedialne

Prezentacje multimedialne (Macromedia Director - Lingo, Macromedia Flash - ActionScript), strony internetowe i grafika reklamowa: media-studio Andrzej Goraj. Jako cel firma wyznaczyła sobie kompleksową, a przede wszystkim, profesjonalną obsługę klienta pod kątem reklamy w możliwie wszystkich środkach przekazu.

http://prezentacje-multimedialne.media-studio.ltd.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 listopada 2005

wyróżnij stronę

profesjonalna strona www ? zapraszamy do współprac

Jestesmy agencją interaktywną nowego typu. Tworzymy, projektujemy nowoczesną komunikację marketingową w internecie. Testujemy nowe technologie, obserwujemy nadchodzące trendy by być o krok przed konkurencją. Uwielbiamy trudne wyzwania, a szukanie nieprzeciętnych rozwiązań to dla nas prawdziwa przyjemność Interesuje Cię efektowna funkcjonalna i skuteczna strona internetowa ?? Nasza oferta obejmuje projektowanie oraz wykonywanie serwisów internetowych, aktualizację, przebudowę oraz rozbudową już istniejących stron.

http://www.hauerpower.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 stycznia 2010

wyróżnij stronę

Profesjonalne Usługi Infomatyczne PSTC

Usługi Informatyczne, pogotowie komputerowe, naprawa laptopów, komputery, naprawa sprzętu, usługi it, outsourcing it, doradztwo informatyczne, projektowanie stron, odzyskiwanie danych, pomoc it, informatyk

http://pstc.firmeo.biz

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 lipca 2012

wyróżnij stronę

Programy dla urzędów

System Informatyczny Ratusz firmy Rekord Systemy Informatyczne. Firma wdraża swój program w urzedach i administracjach publicznych, to dla nich skierowana jest ta oferta. oprogramowanie Ratusz została stworzona przy konsultacjach z pracownikami urzędów i administracji, tak aby system był w pełni urzyteczny i funkcjinalny w każdyem urzędzie. Na oprogramowanie Ratusz zdecydowało się już ponad 400 urzędów i administracji, system jest jednym z najlepszych o ile nie najlepszy w Polsce.

http://ratusz.rekord.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 czerwca 2011

wyróżnij stronę

Programy komputerowe

Programy.org.pl - na nowo zmodernizowany serwis posiadający obszerną wciąż uzupełnianą bazę najpopularniejszych i użytecznych programów - przeważnie w wersjach freeware oraz trial i advare. Wszystkie programy są starannie dobierane i umieszczane z dokładnym i rzeczowym opisem, zdjęciem i linkiem do ich pobierania. Portal jest podzielony na kilkanaście najważniejszych kategorii umożliwiających łatwe odszukanie interesujących nas programów i aplikacji. Tymi najważniejszymi i najbardziej potrzebnymi kategoriami na stronie o programach są m.in.: programy multimedialne, programy graficzne, programy antywirusowe, programy biurowe czy programy narzędziowe...

http://www.programy.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 sierpnia 2012

wyróżnij stronę

Programy na Mac OS X

Katalog programów dla systemu Mac OS X.

http://www.nadgryzione.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 sierpnia 2009

wyróżnij stronę

przegrywanie vhs na dvd warszawa

Przegrywanie kaset na płyty jest konieczne ponieważ materiał wideo znajdujący się na kasetach ulega zniszczeniu i po kilku latach może być nie do odzyskania. Tak więc przystapmy do działania i ratujmy nasze nagrania.Dostarczenie kaset nie jest konieczne. Po kasety przyjeżdżam osobiście w umówione miejscena terenie Warszawy i okolic. W ten sposób również zwracam kasety z przegranym materiałem na płytach DVD.

http://www.przegrywanievhsnadvdwarszawa.cba.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 stycznia 2010

wyróżnij stronę

Ruletka online w Internecie

Serwis zawiera szereg cennych porad dla graczy na temat gry losowej ruletka. U nas znajdziesz podstawowe zasady ruletki europejskiej i amerykanskiej, mamy także porady dla graczy i inne ciekawe artykuły o grze.

http://www.ruletka.krupier.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 kwietnia 2017

wyróżnij stronę

SCI.com.pl - strony internetowe, design, multimedia...

Smart Creation Interactive - S C I . c o m . p l - strony internetowe, design, multimedia, animacja, video, reklama, hosting

http://www.sci.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 maja 2006

wyróżnij stronę

SEO Reklama - optymalizacja w internecie

Portal poświęcony optymalizacji własnej witryny internetowej pod względem Google, wszystkich nowoczesnych zasad SEO/SEM i prowadzenia kampanii reklamowych, kanałów społecznościowych, pasji oraz nowoczesnych technologii i marketingu.

http://www.seo-reklama.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 października 2018

wyróżnij stronę