Wyniki 21 - 30 z 134 posortowane wg tytułu

Tancerze ognia

Tancerze ognia z Olecka prezentujący artystyczne pokazy ognia i lightshow wraz z elementami sztuki teatralnej, tańca i żonglerki.

http://www.saurion.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 października 2008

wyróżnij stronę

szwarc-style fotografia ślubna Trójmiasto

Oferujemy sesje ślubne tworzone przez ludzi z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do klienta. www.szwarc-style.com to para fotografów dla których zdjęcia to nie tylko praca. Pracujemy głównie w Trójmieście, jednak z miłą chęcią przyjedziemy do Twojego miasta.

http://www.szwarc-style.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 listopada 2009

wyróżnij stronę

Szkoła Tańca Poznań ArtOfMove.pl

Szkoła tańca Poznań ArtofMove.pl to największa szkoła tańca w Poznaniu. Charakteryzuje się dużą ilością uczonych technik tanecznych takich jak: taniec towarzyski, bachata, kizomba, salsa cubana, salsa liniowa, zouk, samba, semba, modern jazz, lyrical jazz, dancehall, twerk i inne. W szkole tańca ArtofMove.pl prowadzone są kursy w parach, zajęcia indywidualne oraz warsztaty taneczne dla dorosłych i dla dzieci. Wiele zajęć i warsztatów to zajęcia unikalne, których nie znajdziesz w innych szkołach. W naszej ofercie znajdziecie ponad 20 różnorodnych specjalistycznych zajęć, które podzieliliśmy na 5 kategorii – dla dzieci, dla kobiet solo, w...

http://artofmove.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 grudnia 2016

wyróżnij stronę

Szkoła Muzyczna kursy lekcje nauka muzyki śpiewani

Prowadzimy zajęcia artystyczne w zakresie nauki gry na różnych instrumentach muzycznych , zajęcia relaksacyjne, aktorskie, fotograficzne , plastyczne muzyka,lekcje, szkolenia, szkoła,szkoła, kursy,kurs, edukacja, nauka, muzyki,flet,fortepian, skrzypce,wiolonczela, historia muzyki, kształcenie, słuchu, harmonia,taniec,tańca,zajęcia, relaksacyjne

http://www.cda.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 listopada 2007

wyróżnij stronę

Studio Voodoo Piercing & Tattoo w Iławie

Studio Tatuażu Artystycznego i Kolczykowania w I ławie - Voodoo. Na stronie słowo o nas, linki, porady, galeria i nasza oferta.

http://www.voodootattoo.friko.pl

Kategorie:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 08 listopada 2003

wyróżnij stronę

studiorysunku

Nauka rysunku architektonicznego, artystycznego i malarstwa. Przygotowanie do egzaminów na studia architektoniczne i artystyczne. Pomoc w przygotowaniu teczek z pracami, wymaganych przy egzaminie na uczelnie artystyczne.

http://studiorysunku.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Strona Zespół LOS COMPANIEROS

Los Companieros, to zespół ludowy z Peru specjalizujący się w realizowaniu koncertów muzyki peruwiańskiej i z regionu andyjskiego.

http://www.muzykaandyjska.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 lipca 2009

wyróżnij stronę

Strona Międzyrzeckiego Chóru Kameralnego

Międzyrzecki Chór Kameralny istnieje od lutego 2008 roku (wcześniej pod nazwą "Musica Viva"). Obecnie chór liczy 20 osób. Spotykamy się na próbach w środy i niedziele w Klubie Garnizonowym w Międzyrzeczu.

http://chormiedzyrzecz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 grudnia 2010

wyróżnij stronę

Stowarzyszenie Artystów Młode Sztuki

Stowarzyszenie Artystów "Młode Sztuki" zostało założone w 2002. Jego głównym założeniem jest promocja młodych twórców z zakresu sztuk plastycznych. Stowarzyszenie umożliwia początkującym artystom kontakt z profesjonalnymi twórcami, wydawcami książek albumów i czasopism. Jest także organizatorem otwartych spotkań i konsultacji, podczas których młodzi artyści mogą uzyskać ocenę swoich prac.

http://www.mlodesztuki.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 stycznia 2006

wyróżnij stronę

South Silesian Brass Band- oficjalna strona zespoł

Strona zespołu jazzu tradycyjnego- filmiki, galeria, artykuły prasowe, namiary i kontakt z zespołem

http://www.southsilesianbrassband.ecom.net.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 28 października 2008

wyróżnij stronę