Wyniki 41 - 50 z 100 posortowane wg tytułu

Książki i Filmy

Tematyką strony są książki oraz film. Poruszony jest takze temat e-biznesu. Szukasz książek lub filmów, to zajrzyj tutaj pomożemy Ci coś znaleźć.

http://www.ksiazki.republika.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 22 sierpnia 2004

wyróżnij stronę

Kto poślubi mojego syna - odcinki online

Strona nowego programu kto poślubi mojego syna. Znajdziesz tutaj plotki, newsy oraz odcinki online. Zapraszamy serdecznie już teraz do odwiedzenia naszego serwisu.

http://ktoposlubi.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

Laboratorium GItary - kurs gry na gitarę

Nauka gry na gitarze w Laboratorium Gitary - zapraszamy do obejrzenia filmu DVD o tematyce gitarowej. Wszystko czego nie wiesz o grze na gitarze, znajdziesz na kursie DVD. Z nami dowiesz się jak grać na gitarze! Dla początkujących, zaawansowanych, dla każdego!

http://www.laboratoriumgitary.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 kwietnia 2011

wyróżnij stronę

LaTaJąCy CyRk MoNtY pYThOnA - NAJLEPSZA ANGIELSKA KOMEDIA...

LaTaJąCy CyRk MoNtY pYThOnA - NAJLEPSZA ANGIELSKA KOMEDIA by finiu - strona legendarnej grupy komików autorstwa Filipa Bartwickiego, obszerne kompendium wiedzy o komikach, zawiera dużo ciekawych informacji, biografie Pythonów, zdjęcia, skecze.

http://www.finiu.perfect.net.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 06 września 2003

wyróżnij stronę

LEKTOR Z WYJĄTKOWĄ WYMOWĄ ANGIELSKĄ

Jestem brytyjczykiem i mam przyjemność zaoferować Państwu profesjonalne nagrania lektorskie w języku angielskim (pięknie wymawiam polskie słowa). Moje nagrania dotyczą: reklam radiowych i telewizyjnych, programów, zapowiedzi telefonicznych, filmów lub prezentacji multimedialnych i audiobooków. Oferuję również użyczenie swojego głosu do bajek i gier komputerowych oraz dla wydawnictw, agencji reklamowych, radia, studiów nagrań, firm oraz osób indywidualnych. Nagrywam w własnym studio. Przyjmuję zlecenia z CAŁEJ POLSKI także na tłumaczenia z języka polskiego na angielski, proofreading itp. Referencje m.in.: Jerzy Hoffman; BBC TV; BBC Radio;...

http://lektorstudyjny.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 sierpnia 2011

wyróżnij stronę

Lektor - Nagrania lektorskie - Lektor do filmu i reklamy

Nagrania lektorskie do filmu i reklamy telewizyjnej, radiowej. Głos lektora do multimediów. Realizuję nagrania dla stacji radiowych, telewizyjnych oraz producentów filmów, firm i korporacji. Główne działanie na nagrywanie tekstu lektorskiego dostarczonego przez zamawiającego. Nagrywam lektora do filmu promocyjnego, filmu korporacyjnego, szkoleniowego i produktowego. Realizuję również kompletne produkcje, w tym udźwiękawiam zagraniczne wersje reklam i spotów z przeznaczeniem na rynek polski. Nagrania lektorskie realizowane są 7 dni w tygodniu i można je zamówić na lektor24.pl

http://lektor24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 kwietnia 2018

wyróżnij stronę

Lokacje filmowe aplusmedia.pl

Firma A+Media zaprasza do skorzystania ze swojej oferty, jeżeli interesują Was lokacje filmowe w Warszawie bądź jej w bliskiej okolicy. Pośredniczymy w wynajmie nieruchomości, gdzie zawsze uzyskacie świetną scenerię na potrzeby Waszej reklamy, czy też innego filmu. Do współpracy zapraszamy również osoby, które posiadają pomieszczenia lub ogrody, które nadają się na lokacje do filmu i chciałyby z nami współpracować. Nasza baza lokacji filmowych dostępna jest dla wszystkich produkcji filmowych, jednak nikomu nie podajemy waszych danych. Siedziba naszej firmy mieści się na ul. Wąwozowej 6/82, 02-796 Warszawa, PL. Warto nawiązać z nami współpracę...

https://www.aplusmedia.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 28 listopada 2018

wyróżnij stronę

MayDay, Ekwador - Manieczki, Energy 2000, Piramida

Jest to forum dla rasowych klubowiczów. opisy klubów, mpe i filmy z imprez. a to wszystko znajdziesz na moim forum wejdz zarejestruj sie i pisz wiadomosci ...

http://www.muzykaclub.fora.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 lipca 2005

wyróżnij stronę

Megavideo bez Limitu

Ogladaj filmy na megavideo bez zadnych limitów z naszym serwisem to dziecinnie proste. Oferujemy najwyzsze predkosci streamingu dolacz do nas i sprawdz!Skrypt postawiony na serwerze Dedykowanym dlatego szybkość przesyłu danych jest bardzo szybka.Nie sprzedajemy kodów za grosze tylko dbamy o jakość oglądania filmów.Dla nas liczy się tylko zadowolenie klienta.Jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem dołącz do nas a przekonasz się że zostaniesz na dłużej.

http://www.megavideo24.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 września 2011

wyróżnij stronę

Monika Jarosińska strona oficjalna

Obszerna galeria zdjęć, bogaty zbiór artykułów i wywiadów z aktorką oraz najświeższe informacje to tylko niektóre z materiałów, jakie tu znajdziesz.

http://www.monikajarosinska.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 23 kwietnia 2005

wyróżnij stronę