Wyniki 41 - 50 z 98 posortowane wg tytułu

Książki i Filmy

Tematyką strony są książki oraz film. Poruszony jest takze temat e-biznesu. Szukasz książek lub filmów, to zajrzyj tutaj pomożemy Ci coś znaleźć.

http://www.ksiazki.republika.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 22 sierpnia 2004

wyróżnij stronę

Kto poślubi mojego syna - odcinki online

Strona nowego programu kto poślubi mojego syna. Znajdziesz tutaj plotki, newsy oraz odcinki online. Zapraszamy serdecznie już teraz do odwiedzenia naszego serwisu.

http://ktoposlubi.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

Laboratorium GItary - kurs gry na gitarę

Nauka gry na gitarze w Laboratorium Gitary - zapraszamy do obejrzenia filmu DVD o tematyce gitarowej. Wszystko czego nie wiesz o grze na gitarze, znajdziesz na kursie DVD. Z nami dowiesz się jak grać na gitarze! Dla początkujących, zaawansowanych, dla każdego!

http://www.laboratoriumgitary.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 kwietnia 2011

wyróżnij stronę

LaTaJąCy CyRk MoNtY pYThOnA - NAJLEPSZA ANGIELSKA KOMEDIA...

LaTaJąCy CyRk MoNtY pYThOnA - NAJLEPSZA ANGIELSKA KOMEDIA by finiu - strona legendarnej grupy komików autorstwa Filipa Bartwickiego, obszerne kompendium wiedzy o komikach, zawiera dużo ciekawych informacji, biografie Pythonów, zdjęcia, skecze.

http://www.finiu.perfect.net.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 06 września 2003

wyróżnij stronę

LEKTOR Z WYJĄTKOWĄ WYMOWĄ ANGIELSKĄ

Jestem brytyjczykiem i mam przyjemność zaoferować Państwu profesjonalne nagrania lektorskie w języku angielskim (pięknie wymawiam polskie słowa). Moje nagrania dotyczą: reklam radiowych i telewizyjnych, programów, zapowiedzi telefonicznych, filmów lub prezentacji multimedialnych i audiobooków. Oferuję również użyczenie swojego głosu do bajek i gier komputerowych oraz dla wydawnictw, agencji reklamowych, radia, studiów nagrań, firm oraz osób indywidualnych. Nagrywam w własnym studio. Przyjmuję zlecenia z CAŁEJ POLSKI także na tłumaczenia z języka polskiego na angielski, proofreading itp. Referencje m.in.: Jerzy Hoffman; BBC TV; BBC Radio;...

http://lektorstudyjny.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 sierpnia 2011

wyróżnij stronę

Lektor - Nagrania lektorskie - Lektor do filmu i reklamy

Nagrania lektorskie do filmu i reklamy telewizyjnej, radiowej. Głos lektora do multimediów. Realizuję nagrania dla stacji radiowych, telewizyjnych oraz producentów filmów, firm i korporacji. Główne działanie na nagrywanie tekstu lektorskiego dostarczonego przez zamawiającego. Nagrywam lektora do filmu promocyjnego, filmu korporacyjnego, szkoleniowego i produktowego. Realizuję również kompletne produkcje, w tym udźwiękawiam zagraniczne wersje reklam i spotów z przeznaczeniem na rynek polski. Nagrania lektorskie realizowane są 7 dni w tygodniu i można je zamówić na lektor24.pl

http://lektor24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 kwietnia 2018

wyróżnij stronę

MayDay, Ekwador - Manieczki, Energy 2000, Piramida

Jest to forum dla rasowych klubowiczów. opisy klubów, mpe i filmy z imprez. a to wszystko znajdziesz na moim forum wejdz zarejestruj sie i pisz wiadomosci ...

http://www.muzykaclub.fora.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 lipca 2005

wyróżnij stronę

Megavideo bez Limitu

Ogladaj filmy na megavideo bez zadnych limitów z naszym serwisem to dziecinnie proste. Oferujemy najwyzsze predkosci streamingu dolacz do nas i sprawdz!Skrypt postawiony na serwerze Dedykowanym dlatego szybkość przesyłu danych jest bardzo szybka.Nie sprzedajemy kodów za grosze tylko dbamy o jakość oglądania filmów.Dla nas liczy się tylko zadowolenie klienta.Jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem dołącz do nas a przekonasz się że zostaniesz na dłużej.

http://www.megavideo24.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 września 2011

wyróżnij stronę

Monika Jarosińska strona oficjalna

Obszerna galeria zdjęć, bogaty zbiór artykułów i wywiadów z aktorką oraz najświeższe informacje to tylko niektóre z materiałów, jakie tu znajdziesz.

http://www.monikajarosinska.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 23 kwietnia 2005

wyróżnij stronę