Wyniki 61 - 70 z 97 posortowane wg tytułu

Portal o filmach, grach, książkach, muzyce

Na portalu Media River Magazine znajdziesz największą bazę gier, filmów, książek i muzyki. CHcesz dowiedzieć się czegoś więcej o topowych tytułach takich jak: Watch Dogs, Assasin's Creed, Niesamowity Spider-Man 2, o noblistce Alice Munro i jej książkach? Na Media River Magazine znajdziesz najwięcej informacji i aktualności.

http://mediarivermagazine.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 11 października 2013

wyróżnij stronę

Produkcja filmów

Od ponad 25 lat zajmujemy się realizacją różnego rodzaju filmów. Przez ten czas nasza firma zdobyła bardzo zaawansowany sprzęt oraz doświadczoną kadrę specjalistów. Jesteśmy w stanie wykonać wszystko od początku do końca realizacji filmów. Wykonujemy między innymi takie produkty jak: grafika i animacja 2D i 3D, spoty reklamowe, filmy dokumentalne oraz wiele innych produktów filmowych. Współpraca z nami zawsze jest dobrym wyborem.

http://www.worldvideo.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 maja 2016

wyróżnij stronę

Produkcje video i foto

Other Video & Foto to szeroko pojęte produkcje Video i Foto. Teledyski, reportaże, koncerty, spoty tv, filmy muzyczne. Fotografia artystyczna dla mediów, brukowców, oraz do internetu i wydawnictw poligraficznych.

http://www.othervideo.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 lipca 2011

wyróżnij stronę

ProMultiMedia

Najlepszy Nieoficjalny Serwis MultiMedialny Tutaj znajdziecie wszystkie nowości filmowe i muzyczne. Dużo recenzji i opisów.

http://www.promm.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 grudnia 2005

wyróżnij stronę

ProzoneVR.pl

Powstaliśmy jakiś czas temu. W ramach oferty firmy ProzoneVR znajduje się produkcja filmów sferycznych. Klientom zapewniamy korzystne warunki współpracy, pełną elastyczność oferty, indywidualną obsługę, niskie ceny. Filmy 360 stopni to świetne rozwiązanie stosowane w wielu branżach. Obsługujemy koncerty, eventy, pokazy mody i inne wydarzenia. Wykonujemy filmy360 stopni – reklamowe. Więcej na stronie ProzoneVR.pl.

http://prozonevr.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 stycznia 2017

wyróżnij stronę

Pro Arte Online

Jedyny kulturalno - literacki dwutygodnik internetowy. Znajdziecie tu prozę, poezję, recenzje książkowe, kinowe i muzyczne, felietony oraz relacje z najciekawszych spotkań literackich.

http://www.proarte.net.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 października 2007

wyróżnij stronę

REŻYSER.PL - akcesoria wideo i foto - sklep dla fi

Sklep internetowy dla filmowców, wideofilmowców i kina niezależnego. W ofercie akcesoria wideo i foto takie jak: akumulatory, torby, ładowarki, statywy, oprogramowanie edycyjne (Adobe, Pinnacle), karty montażowe, peruki (w tym afro!) i wiele innych!

http://rezyser.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 czerwca 2005

wyróżnij stronę

Rozbawiacz.pl

Rozbawiacz.pl - strona z tysiącami śmiesznych filmów, zabawnych zdjęć i setkami gier online. Darmowe filmy online. Oceniaj i dodawaj nowe filmy Youtube, śmieszne zdjęcia i gry online. Polskie i zagraniczne filmy, śmieszne gry, tysiące dowcipów i kawałów. Wszystko za darmo, free, darmowe gry, darmowe zdjęcia, darmowe filmy. Udostępniaj filmy, zdjęcia i gry na Facebook, Twitter i Google+. Najlepsze w sieci, tylko top filmy, top zdjęcia i top gry w internecie. Best movies online, best pictures online, best games online.

http://rozbawiacz.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 09 lipca 2014

wyróżnij stronę

RUBBISH - Śmietnik Popkulturalny

Forum do rozmów o popkulturze, jej kształcie i zmianach, tendencjach i mechanizmach.

http://rubbish.p2a.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 czerwca 2007

wyróżnij stronę

Ryszard Janikowski – kaskader i koordynator kaskaderski.

Ryszard Janikowski pracował w ponad 200 filmach kinowych, telewizyjnych, polskich i zagranicznych. W 1985 roku stworzył grupę PIRATE GANG z którą zdobył w 1990 r. główną nagrodę (Złoty Anioł) na światowym festiwalu kaskaderów filmowych w Tuluzie we Francji. W latach 1980-1982 doprowadził do prawnego okrelenia zawodu kaskadera filmowego w Polsce.

http://www.kaskader.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 lutego 2005

wyróżnij stronę