Wyniki 31 - 40 z 136 posortowane wg tytułu

Gry Online

Na tej stronie znajdziesz najlepsze gry online podzielone na różne kategorie między innymi: smieszne gry, akcji, gry sportowe, wyscigowe, bijatyki, strzelanki, symulatory, zręcznosciowe, muzyczne, karciane, multiplayer - wielo osobowe. Na stronie również gry do pobrania.

http://gryonline.cvr.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 07 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Hotel Krzyski i Restauracja Krzyska w Tarnowie

Strona zawiera szczegółowe informacje dotyczące Hotelu Krzyskiego i Restauracji Krzyskiej (dawnej Willi Krzyskiej) w Tarnowie. Lokal służyć może naszym Gościom nie tylko do wypoczynku czy skorzystania w wykwintnej kuchni. W naszej placówce możliwe jest także zorganizowanie szeregu imprez okolicznościowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

http://www.hotelkrzyski.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 maja 2015

wyróżnij stronę

http://testiq.net.pl/

Nasza strona internetowa zostala stworzona, aby pozwolic chetnym na skontrolowanie ich poziomu IQ. IQ, czyli wskaźnik inteligencji, jest to liczba, ktora otrzymujemy w charakterze testu psychometrycznego. Badanie sklada sie z kilkunastu zadan skonstruowanych specjalnie w tym celu. Prowadzimy ranking najwyzszych wynikow, do niebieżącego mozna porownac swoj wskaźnik inteligencji z takimi jednostkami wybitnymi jak na przyklad Bill Gates, bądź Albert Einstein. Nasz portal wręcza rowniez bez liku ciekawostek, i przeciętne poziomy IQ dla wielu krajów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

http://testiq.net.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 maja 2014

wyróżnij stronę

Humor

Serwis zawiera dobry humor w wielu kategoriach tych znanych czyli dowcipy o jasiu i jego przygodach, zabawne kawały o głupich i naiwnych blondynkach, śmieszne żarty o znanym wszystkim Chucku Norrisie i jego ponadludzkich umiejętnościach oraz fajne teksty z zeszystów szkolnych uczniów i studentów.

http://www.humor.egielda.eu

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 22 listopada 2017

wyróżnij stronę

ICE PARK Wynajem lodowisk syntetycznych

Firma ICE PARK jest przedstawicielem w Polsce holenderskiej firmy Global Green Ice, lidera w UE na rynku wynajmu lodowisk syntetycznych.

http://icepark.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 29 marca 2009

wyróżnij stronę

Iluzjonista

Organizujesz bankiet, ślub, urodziny, imprezę, zjazd rodzinny, otwarcie instytucji? Trafnym akcentem mógłby być występ znanego iluzjonisty. Close up Magic Macieja Kozłowskiego to niespotykane wrażenia wizualne. Klienami Pana Macieja Kozłowskiego były największe firmy, przedsiębiorstwa i osoby prywatne, między innymi Eurobank, Orange, PZU, RMF FM, Oriflame, Orlen, Volkswagen, Lego, Marriot i inni. Skorzystaj z usług profesjonalnego iluzjonisty a specjalny pokaz z pewnością zapadnie Ci na bardzo długo w pamięci!

http://www.iluzjonistamaciejkozlowski.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 września 2013

wyróżnij stronę

Imprezy-single.pl

Organizowane przez nas szybkie randki w Warszawie to znakomita opcja dla każdego singla. Na czym one polegają? Otóż w wybranym lokalu każda osoba ma 5 minut na porozmawianie z osobą przy stoliku. Następnie przesiada się do następnego i rozmawia do kolejnej zmiany aż pozna wszystkich w kole. Po zakończonych spotkaniach może wybrać dowolną liczbę osób, a jeśli uzyskana zostanie para, obie osoby otrzymają potwierdzenie na maila.

https://imprezy-single.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 marca 2018

wyróżnij stronę

Imprezy integracyjne

Obsługa pikników. Imprezy integracyjne, event, catering. kompleksowa obsługa gastronomiczna : menu piknikowe, menu bankietowe, grille, pieczone prosiaki, menu na życzenie itd.

http://www.superpikniki.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 maja 2005

wyróżnij stronę

Imprezy integracyjne wrocław

Na stronie Lewitacji odnajdziesz wszelkie potrzebne informacje, żeby dotrzeć do klubu, przeczytać o wszystkich zbliżających się wydarzeniach i zobaczyć wnętrze, wystrój i galerie z wcześniejszych wydarzeń. Nawiąż z nami kontakt i zaplanuj u nas imprezę integracyjną, firmową, czy prywatną. Zadzwoń i wypytaj nas o wycenę.

http://www.lewitacja.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 grudnia 2011

wyróżnij stronę

imprezy tematyczne

Firma Artmann to jedna z najbardziej doświadczonych i znanych firm organizujących różnego rodzaju eventy w Polsce. Firma istnieje od kilku lat i w tym czasie zdołała wypracować sobie kontakty z większością najlepszych hoteli w kraju i miejsc noclegowych o określonym poziomie. Artmann dysponuje setkami scenariuszy i pomysłów na różnego typu imprezy integracyjne, okolicznościowe czy rozrywkowe. W ofercie szeroki wybór imprez i pikników przygotowywanych przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem i praktyką.

http://artmann.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 kwietnia 2013

wyróżnij stronę