Wyniki 61 - 70 z 144 posortowane wg tytułu

Lodowisko syntetyczne

Sprzedaż i wynajem lodowisk syntetycznych (całorocznych). Specjalnie wytwarzane panele dostosowane są do instalacji tymczasowej lub stałej. Łatwe w montażu na równym terenie tworzą gładką, jednolitą powierzchnię, po której możemy jeździć na łyżwach. Nasze lodowisko to doskonałe rozwiązanie dla centrów rozrywkowo - handlowych, władz miast, firm oraz dla osób prywatnych, które planują uatrakcyjnić swoją ofertę.

http://www.e-limitless.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 09 października 2007

wyróżnij stronę

LostRoom.pl - Escape Room Kraków

Nasza firma proponuje zainteresowanym osobom wyjątkowy Escape Room w centrum Krakowa. Niecała godzina, gdzie można przeżyć prawdziwą przygodę. Na zainteresowane osoby czekają tutaj wskazówki, przedmioty, sekretne zamki, dzięki którym można odnaleźć właściwy klucz i wydostać się z pokoju zagadek w Krakowie. Na chwilę obecną na miejscu znajduje się 5 zróżnicowanych pokoi, przez co każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

http://www.lostroom.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 listopada 2018

wyróżnij stronę

Lublin z dzieckiem - bouncepoland.pl

Profesjonalny i nowoczesny park rozrywki Park rozrywki Bounce w Lublinie zaprasza wszystkich, którym zalezy na wspaniałej zabawie wśród dmuchanych atrakcji. Nie czekaj, ale już teraz zobacz więcej szczegółowych rozwiązań na naszej stronie, gdzie prezentujemy wiele zdjęć z naszego obiektu. Jest to doskonałe miejsce do organizacji nie tylko urodzin dla dziecka, ale również imprez i spotkań firmowych dla pracowników.

https://bouncepoland.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 października 2018

wyróżnij stronę

Lucid

Strona warszawskiego klubu Lucid.

http://www.mcity.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 stycznia 2005

wyróżnij stronę

Lunapark Komar

Zgrana ekipa specjalistów od zabawy? Lunapark Komar! Firma organizuje eventy dla dzieci i atrakcje na festyny dla dzieci na terenie całej Polski, oferując sprzęty na wynajem wraz z profesjonalną obsługą. Zamów dmuchane atrakcje, pływające łabędzie, dmuchane place zabaw, dmuchańce, eurobungy, zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane, karuzela dumbo, szeroki wybór gier zręcznościowych i sportowych i zorganizuj doskonałą zabawę plenerową dla dużych i małych!

http://lunapark-komar.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 czerwca 2018

wyróżnij stronę

malwina

super strona

http://www.malina.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 22 grudnia 2003

wyróżnij stronę

Manufaktura słodyczy - magiakarmelu.pl

Zapewniamy w naszej kawiarence Magia Karmelu wyjątkowe usługi w zakresie przygotowywania różnorodnych słodyczy. Jednocześnie specjalizujemy się również w realizowaniu wydarzeń dla grup zorganizowanych gdzie oferuje liczne atrakcje dla dzieci. W naszej firmie możemy zaoferować rodzicom również przygotowanie bardzo ciekawych imprez urodzinowych. Przygotowujemy również wyjątkowe książeczki z imieniem dzieci.

http://magiakarmelu.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 maja 2018

wyróżnij stronę

Męskie Sprawy

Nasz portal internetowy jest miejscem stworzonym, jako platforma internetowa kierowana do mężczyzn, którzy szukają aktualnych informacji z zakresu life style. Na naszej stronie prezentujemy między innymi ciekawostki oraz aktualne informacje z takich dziedzin życia jak między innymi kultura, sztuka, rozrywka, finanse. Wszystkie informacje prezentowane są za pośrednictwem naszej strony internetowej w sposób ciekawy oraz przystępny.

http://grzegorzdeuter.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 czerwca 2015

wyróżnij stronę

MJczarter - Czarter jachtów na Mazurach

Oferujemy Państwu czarter nowoczesnych, bezpiecznych i dobrze wyposażonych jachtów typu Sedna 26, Maxsus 26 ,Twister 780, Antila 26 cc, Mors RT 730 oraz jacht motorowy NEXSUS 850 . Jachty nasze charakteryzują się szybkością, komfortem, ergonomią oraz przyjemnością podczas żeglowania. Nasza mała przystań znajduje się na samym środku szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w Prażmowie nad Jeziorem Jagodne. Choć jest to niewielkie i kameralne miejsce to panuje tu iście żeglarska atmosfera, która pomoże Państwu w ucieczce od wielkomiejskiego zgiełku. ZAPRASZAMY!

http://mjczarter.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lutego 2018

wyróżnij stronę

More Than Words Organizacja i Obsługa Imprez

Pełnia kolorów, ciekawa sceneria, aktywność publiczności…. Największy w Polsce zespół indiański oferuje bogaty program artystyczny, indywidualne i zespołowe gry i zabawy, wspólne tańce z publicznością, a także ciekawe legendy i opowieści. Całość doskonale prezentuje się na tle barwnej wioski, zbudowanej z oryginalnych namiotów Tipi. Szukasz pomysłu, inspiracji, bogatej scenerii? Mobilna wioska indiańska spełni Twoje oczekiwania. Wioska posiada oryginalny wystrój, czarodziejski klimat, dekoracje uzupełniające, a także zestaw nietuzinkowych atrakcji, realizowanych w jej otoczeniu. Oryginalna forma zabawy, noclegu, przygody i szaleństwa. Elastyczność...

http://mtw-integracja.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 marca 2011

wyróżnij stronę