Wyniki 11 - 20 z 33 posortowane wg tytułu

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej

Witryna centrum edukacji ekologicznej. Na stronie informacje dotyczące programów edukacyjnych na temat ochrony środowiska, organizacji ekologicznych oraz Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku.

http://www.bcee.bydgoszcz.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 20 lutego 2001

wyróżnij stronę

Liga Ochrony Przyrody

Strona organizacji zajmującej się propagowaniem wiedzy o przyrodzie oraz ochronie środowiska. Wiadomości o prowadzonych akcjach,Parkach Narodowych.

http://www.lop.org.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 lutego 2001

wyróżnij stronę

Lubuski Klub Przyrodników

Klub jest pozarządową organizacją ekologiczną zajmującąc się ochroną przyrody. Działa na terenie Polski Zachodniej i Północnej,podejmując także niektóre przedsięwzięcia na terenie całego kraju.

http://www.lkp.org.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 30 listopada 2000

wyróżnij stronę

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Narodowy Fundusz wspomaga inicjatywy służące poprawie stanu przyrody oraz działania ekologiczne dostosowujące Polskę do norm Unii Europejskiej w zakresie ochrony środowiska.

http://www.nfosigw.gov.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 20 lutego 2001

wyróżnij stronę

Nasza Ziemia

Strona dotycząca Fundacji Nasza Ziemia -koordynatora krajowego akcji Sprzątanie Świata w Polsce.

http://www.naszaziemia.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 20 lutego 2001

wyróżnij stronę

Ochrona środowiska Kalisz - Belfor - bhp, ppoż

Oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Obecnie współpracujemy z wieloma firmami gdzie prowadzimy dokumentację, szkolimy a przede wszystkim doradzamy. Naszym celem jest profesjonalna i szybka pomoc przedsiębiorcom. Usługi realizowane są na zasadzie jednorazowych zleceń jak również stałej współpracy. Zapraszamy !

http://www.belfor.kalisz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 września 2013

wyróżnij stronę

Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody

Celem działania "Salamandry" jest konserwatorska ochrona przyrody - flory, fauny, ekosystemów i krajobrazów oraz szeroko pojęta edukacja przyrodniczo - ekologiczna.

http://www.salamandra.org.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 grudnia 2000

wyróżnij stronę

Pompa ciepła

Jesteśmy firmą, która zapewnia innowacyjne urządzenia innowacyjne urządzenia energetyki odnawialnej, które wykorzystują naturalne źródła energii. Dostarczamy urządzenia wykorzystujące między innymi promienie słoneczne, wiatr i wodę, co pozwala na dostarczenie w sposób ekonomiczny ciepła do domów. Gwarantujemy skuteczne i nowoczesne technologie, które uczynią każdy dom wysoce ekonomicznym i komfortowym.

http://solarus-tania-energia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 kwietnia 2014

wyróżnij stronę

Produkty ekologiczne sklep

W dzisiejszych czasach bardzo popularna stała się zdrowa żywność. Niestety, wiele sklepów oferuje produkty, które tak naprawdę wcale nie są wartościowe. Nasz bio sklep importuje wszystkie artykuły bezpośrednio od Bio Babalscy. Dzięki temu spełnimy oczekiwania każdego klienta, któremu zależy na bardzo jakościowych produktach. Dodatkowo oferujemy bezpłatną dostawę przy zakupach za min. 250 zł. Zapoznaj się z naszą ofertą, ponieważ sklep zdrowa żywność gwarantuje produkty, dzięki którym zadbasz o swoje zdrowie.

http://www.tobio.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 marca 2015

wyróżnij stronę

Program Czyste Powietrze

Zapoznaj się z informacjami na temat programu "Czyste Powietrze", dzięki któremu możliwe jest dofinansowanie na wymianę źródeł ciepła oraz termomodernizację domów jednorodzinnych. Sprawdź, czy Ty również możesz ubiegać się o dodatkowe pieniądze.

https://program-czyste-powietrze.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 grudnia 2018

wyróżnij stronę