Wyniki 21 - 30 z 33 posortowane wg tytułu

Prosument

W ostatnich latach coraz więcej uwagi poświęca się odnawialnym źródłom energii (OZE). Jest to rozwiązanie przyszłościowe, które pozwala na dostosowanie firm do potrzeb ekologicznych, wypracowanie indywidualnych ścieżek wdrażania pro-ekologicznych rozwiązań dla każdego z przedsiębiorstw. W tym celu powstaje wiele projektów, które skierowane są do osób, które działają lub planują otworzyć swoją działalność.

http://lepszafirma.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 czerwca 2014

wyróżnij stronę

Prozon - Fundacja Ochrony Warstwy Ozonowej

PROZON jest niekomercyjną instytucją zajmującą się aspektami dotyczącymi substancji zubożających warstwę ozonową. Jej nadrzędnym celem jest wspieranie działań prowadzących do ograniczenia zużycia i emisji substancji niszczących ozon.

http://www.prozon.org.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 20 lutego 2001

wyróżnij stronę

Soldar

Systemy solarne oraz fotowoltaika oto główne specjalizacje naszej firmy SOLDAR. Prowadzimy montaż instalacji oraz zapewniamy dostawę elementów do systemów fotowoltaicznych. Nasza oferta obejmuje takie produkty jak: panele fotowoltaiczne, falowniki, systemy montażowe, akumulatory, systemy monitorujące, lampy solarne. Pozwala nam to stworzyć instalacje najwyższej jakości, przeznaczone dla osób prywatnych, firm itd. Osoby, które zainteresowane są systemami fotowoltaicznymi zapraszamy serdecznie na stronę firmy: www.soldar.pl.

http://soldar.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 maja 2016

wyróżnij stronę

Stowarzyszenie EcoTerra

Działalność stowarzyszenia została zainicjowana w odpowiedzi na potrzeby lokalne związane z ochroną środowiska oraz szerzeniem postaw proekologicznych na terenie miasta Ruda Śląska. Realizujemy m.in. - warsztaty z zakresu edukacji ekologicznej, - konkursy ekologiczne, kulturalne, zdrowotne, - wycieczki dydaktyczne, ścieżki przyrodnicze, - i wiele innych działań ekologicznych, zdrowotnych, kulturalnych, sportowych.

http://www.ecoterra.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 lutego 2010

wyróżnij stronę

Stowarzyszenie na rzecz zrównoważonego rozwoju

Stowarzyszenie na rzecz zrównoważonego rozwoju Polski wykonuje wszechstronne badania na rzecz lasów i całego leśnictwa, jak również terenów zalesionych i zadrzewień. Nasze prace wspomagają nauki leśne, gospodarkę leśną i instytucje rządowe.

http://www.ekorozwoj.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 kwietnia 2005

wyróżnij stronę

Strona mieleckiego schroniska dla zwierząt

Mamy nadzieje ze dzieki tej stronie zwierzaki znajdą swój dom.

http://www.mielec.bezdomne.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 września 2005

wyróżnij stronę

Tarnowski Inspektorat Ochrony Środowiska

Witryna internetowa Inspekcji Ochrony Środowiska - Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Krakowie, Delegatura w Tarnowie. Na stronie raport o stanie środowiska w woj. małopolskim.

http://www.wios.tarnow.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 20 lutego 2001

wyróżnij stronę

TOH TRYTON

Strona TOH TRYTON, którego nadrzędnym celem jest ochrona płazów i gadów występujących w Polsce. Znajdziecie tu Państwo wzory pism, przepisy oraz informacje na temat naszej działalności.

http://tryton.waw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 września 2009

wyróżnij stronę

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki...

Pomoc finansowa na realizację zadań z ochrony środowiska i gospodarki wodnej zgodnie z kierunkami polityki ekologicznej państwa.

http://www.fos.wrocl.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 13 maja 2000

wyróżnij stronę

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Kielcach

Znaleźć tu można informacje o działalności instytucji, o wykonywanych badaniach. Na bieżąco publikowane są opracowywane przez pracowników WIOŚ Kielce wyniki analiz stanu środowiska województwa świętokrzyskiego.

http://www.kielce.pios.gov.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 20 lutego 2001

wyróżnij stronę