Wyniki 1 - 5 z 5 posortowane wg tytułu

Autobusy Polska Anglia

Tanie Przewozy Autobusowe z Polski do Anglii. Codzienne połączenia autokarowe do Bournemouth, Londynu, Gloucester, Liverpool, Manchester, Newcastle, Nottingham, Southampton, Luton, Llanelli oraz wielu innych. Posiadamy w ofercie ponad 70 linii autokarowych Sindbad, Interbus, Agat, Polonia Transport, Biacomex realizujących międzynarodowe przewozy autobusowe bez przesiadek przez cały rok. Szybko, rzetelnie, sprawnie.

http://www.autobusy-anglia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 listopada 2013

wyróżnij stronę

Dziennik Związkowy

Dziennik polonijny w polskiej i angielskiej wersji językowej. Wiadomości z kraju, aktualności polonijne.

http://www.polishdailynews.com

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 06 kwietnia 2001

wyróżnij stronę

Kurier Plus - Nowojorski tygodnik polonijny

Strona polonijnego czasopisma wydawanego w Stanach Zjednoczonych. Aktualności z życia polonijnego, wydarzenia, imprezy kulturalne.

http://www.kurierplus.com

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 24 maja 2001

wyróżnij stronę

Nasz Glos- darmowy tygodnik w Irlandii

Wydawany w Irlandii od czerwca 2007 roku darmowy Nasz Głos bez problemu konkuruje z tytułami obecnymi na rynku od kilku lat, przewyższając je jakością tekstów jak i skutecznością reklamy. Podczas gdy inne gazety nadal leżą na sklepowych półkach, Nasz Głos jest już w domach Czytelników. To nie przypadek, ponieważ w zakresie pozyskania zarówno wysokiej jakości zdjęć jak i contentu współpracujemy z największymi wydawnictwami. To gwarancja jakości, której nie mogą dać inne tytuły.

http://www.nasz-glos.eu

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 08 czerwca 2008

wyróżnij stronę

Profile. Pismo społeczno-kulturalne Polonii

Profile. Pismo społeczno-kulturalne Polonii wydawane w Michigan. Na naszej stronie internetowej udostępniamy w całości tylko niektóre teksty. Magazyn poświęcony jest sprawom życia polonijnego w kontekście globalnych dylematów nurtujących współczesną cywilizację.

http://www.pismoprofile.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 15 września 2005

wyróżnij stronę