Wyniki 1 - 10 z 18 posortowane wg tytułu

Amedar - przewodnik turystyczny

Amedar przedstawia wszystkie najpiękniejsze miejsca na świecie. Znajdą tu Państwo nie tylko znane regiony turystyczne ale miejsca jeszcze nie do końca opisane szerzej w innych portalach.

http://amedar.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 lutego 2014

wyróżnij stronę

Autobusy Polska Anglia

Tanie Przewozy Autobusowe z Polski do Anglii. Codzienne połączenia autokarowe do Bournemouth, Londynu, Gloucester, Liverpool, Manchester, Newcastle, Nottingham, Southampton, Luton, Llanelli oraz wielu innych. Posiadamy w ofercie ponad 70 linii autokarowych Sindbad, Interbus, Agat, Polonia Transport, Biacomex realizujących międzynarodowe przewozy autobusowe bez przesiadek przez cały rok. Szybko, rzetelnie, sprawnie.

http://www.autobusy-anglia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 listopada 2013

wyróżnij stronę

Blog turystyczny - iberotur.pl

Nasz blog to zbiór porad na temat tego co warto obejrzeć w kraju oraz za granicą. Dowolna ciekawostka jest gruntownie przedstawiona oraz poparta fotografiami ale również systematycznie filmem atrakcyjnej jakości. Kategorie które są zamieszczone na portalu sprawią, iż szybko zawitasz do sektora jaki najbardziej Cię interesuje. Iberotur to serwis jednocześnie dla tych, którzy planują swoje wakacje jak i dla tych, którzy zamierzają uzupełnić umiejętność na temat ciekawych miejsc. Każdy turysta powinien zapisać nasz portal do zakładki ulubionych.

https://iberotur.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 25 listopada 2019

wyróżnij stronę

Ciekawe Miejsca.net

Internetowa gazeta turystyczna. Podróże po Polsce i Europie. Szlak Romański, Zapomniane Miejsca, Góry w Polsce, Okolice Warszawy, Recenzje, Testy, Galerie zdjęć.

http://www.ciekawe-miejsca.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 maja 2007

wyróżnij stronę

Cotygodniowa dostawa adrenaliny - wyjazdy, artyku

Pierwszy w Polsce vortal oferujący tylko turystykę aktywną i extremalną. Na vortalu można dokonać rezerwacji, uruchomić sklep internetowy, założyc bloga i wysyłać własne fotki. Zrzeszamy nurków,surferów,skoczków spadochronowych,snowboarderów i innych lubiących adrenaline

http://www.extremalni.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 czerwca 2005

wyróżnij stronę

Górska Gazeta Internetowa

Internetowe pismo poświęcone górom i turystyce górskiej. W każdym numerze artykuły, recenzje książek, sylwetki słynnych ludzi gór, relacje z wypraw, dawne historie związane z górami oraz zbiór linków tematycznych.

http://www.gory.info

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 06 maja 2000

wyróżnij stronę

HELLADA - GRECJA

Wortal o Grecji: o kraju antycznych bogów, o architekturze, filozofach jak i o podróżach. Znajdziesz tu również piękne zdjęcia, wspomnienia turystów, aktualną pogodę...

http://www.hellada.sns.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 05 września 2003

wyróżnij stronę

Mapy atlasy, przewodniki.

Oferta sklepu to, mapy scienne polski europy i mapy scienne świata, mapa polski samochodowa, plany miast polskich i europejskich, atlasy polski i europy(atlas polski i samochodowy atlas europy) przewodniki po polsce, europie i po świecie.

http://swiatmap.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 marca 2007

wyróżnij stronę

noclegi-na-wegrzech

WĘGRY TO SMAK GULASZU... PAPRYKI.. I WINA Z TOKAJU......... WĘGRY TO DŻWIĘKI CZARDASZA........HAJDUSZOBOSZLO......NAJWIEKSZE KAPIELISKO TERMALNE NA WEGRZECH...... HAJDUSZOBOSZLO........MEKKA REUMATYKOW......RAJ DLA PLAZOWICZOW......

http://noclegi-na-wegrzech.freeweb.hu

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 26 marca 2004

wyróżnij stronę

Piękna kraina

Mazuren - blog internetowy na którym będziemy pisać o tym jakie są atrakcje turystyczne na Mazurach. Opiszemy czarter jachtów oraz napiszemy o tym dlaczego warto spędzić wakacje na mazurach w bezpośrednim kontakcie z przyrodą - Wyjątkowo piękna kraina.

http://www.mazuren.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 czerwca 2015

wyróżnij stronę