Wyniki 21 - 26 z 26 posortowane wg tytułu

Portal Polskiej emigracji

Portal społecznościowy łączący Polaków na emigracji, to miejsce gdzie można odnaleźć poszukiwanych od dawna członków swojej rodziny oraz znajomych, którzy z różnych względów musieli wyemigrować, to miejsce gdzie nawiązuje się nowe znajomości

http://www.mojarodzina.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 maja 2008

wyróżnij stronę

Portal w Szkocji i Wielkiej Brytanii

Serwis informacyjny z ofertami praca, mieszkanie i motoryzacja z brytyjskich i szkockich miast – Glasgow, Edynburga, Aberdeen oraz Dundee, Inverness i wielu innych. Portal POLEMI oferuje także kompleksowe artykuły z licznych kategorii np. prawo i finanse oraz zasiłki, studia i nauka w Szkocji, mam i dziecko w UK, benefity i formularz. Rozbudowane funkcje społecznościowe. Każdy może tworzyć indywidualny profil dodawać filmy lub zdjęcia do prywatnych galerii. Do dyspozycji jest również forum dyskusyjne i grupy tematyczne, dzięki którym użytkownik może podyskutować z innymi o swoich hobby bądź zadać pytanie. Dodatkowo serwisy kulturalne, w tym serwis...

http://polemi.co.uk

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 19 maja 2011

wyróżnij stronę

Solidarnosc w Szwecji, w latach 80-tych

Witryna Solidarnosc.se powstala z prywatnej inicjatywy i ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu dokumentow, opisow, wspomnien, zdjec i pamiatek, dotyczacych dzialalnosci emigracji Solidarnosciowej w Szwecji.

http://solidarnosc.se

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 21 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Stowarzyszenie Polsko-Meksykańskie

Stowarzyszenie Polsko-Meksykańskie to polonijna organizacja pozarządowa działająca na rzecz integracji Polaków w Meksyku, z siedzibą w Mexico City.

http://www.asociacionplmx.org.mx

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lutego 2017

wyróżnij stronę

Strona polskiej społeczności w Newcastle upon Tyne

Polacy w Newcastle upon Tyne (Wielka Brytania). Informacje o Newcastle, pracy, dojazd, mieszkanie, komunikacja i transport. Zapraszamy do korzystania z naszego forum.

http://www.polskachata.co.uk

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 grudnia 2005

wyróżnij stronę

ZAOLZIE .org Serwis Informacyjny - historia i wspó

Strona zawiera opracowania dotyczące historii i teraźniejszości Zaolzia, eseje, artykuły, felietony i próbki twórczości zaolziańskich poetów. Materiały zebrane są w postaci wydawanych co miesiąc publikacji "Polski Biuletyn Informacyjny "ZAOLZIE", dostępny jest numer aktualny i wszystkie numery archiwalne.

http://www.zaolzie.org

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 01 listopada 2005

wyróżnij stronę