Wyniki 1 - 10 z 342 posortowane wg daty dodania

Plaza Boutique Hotel Kraków - butikowy nocleg Kraków

Hotel Kraków może przybrać wiele oblicz, w zależności, jakiego dokładnie szukasz. Uważamy jednak, że część hoteli w Krakowie jest bardziej interesująca, niż inne. To w końcu nie tylko nocleg w Krakowie, ale możliwość doświadczenia miasta z innej perspektywy. Hotel w Krakowie powinien, jak Plaza Hotel Kraków, zachwycać designem i otoczeniem, zapewniać doskonałą obsługę i ułatwiać turystykę lokalizacją. Kazimierz, Wisła czy Rynek Główny są w bliskich odległosciach od Plaza Boutique Kraków Hotel, a dania serwowane w naszej restauracji zachwycają. To także doskonałe miejsce na konferencje i podróże biznesowe - nazywamy siebie Business Hotel Kraków. Zapraszamy...

https://plazahotelkrakow.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 28 kwietnia 2019

wyróżnij stronę

Michał Grzanka - Fotograf ślubny Kraków

Fotografuję ważne chwile w Waszym życiu: ślub, chrzest, reportaż ślubny, zaręczyny. Wykonuję również zdjęcia biznesowe, fotografie korporacyjne. Główny obszar działania: Kraków, Warszawa

http://www.michalgrzanka.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 07 września 2016

wyróżnij stronę

Kanonicza22.pl restauracja i apartament

Jeżeli szukasz idealnej przestrzeni do zorganizowania niezapomnianych spotkań i konferencji firmowych, bankietów, eventów i przyjęć okolicznościowych, Kanonicza 22 to właściwy adres. Dysponujemy luksusowymi apartamentami, których wystrój stanowi naturalną konsekwencję historycznego kontekstu Krakowa, salami restauracyjnymi i bogatą ofertą cateringową. Nasza oferta jest gwarancją Państwa satysfakcji.

http://www.kanonicza22.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

Przewodnik po krakowie

Krakowska firma Laurico oferuje swym klientom niezwykle atrakcyjną wycieczką, jaką będzie zwiedzenie w ciągu jednego dnia czterech krakowskich kopców. Jest to unikalna atrakcja na światową skalę. Wycieczka z licencjonowanym przewodnikiem prowadzić będzie przez cztery historyczne krakowskie kopce, z których rozpościera się wspaniały widok na panoramę tego pięknego miasta. Zobacz już teraz szczegóły tej oferty.

http://www.krakow-zwiedzanie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 września 2014

wyróżnij stronę

Hotel Niepołomice - okolice Krakowa

Strona internetowa z ofertą Hotelu Novum w Niepołomicach - bliskiej okolicy Krakowa. W ofercie organizacja konferencji, szkoleń i spotkań dla biznesu, a także usługi spa, restauracja, pakiety pobytowe.

http://www.hotelnovum.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 lipca 2014

wyróżnij stronę

wynajem busów Kraków

Firma M Bus Kraków - posiada nowe busy i duże doświadczenie w przewozie osób oferując wynajem busów i autokarów po kraju i za granicą.

http://www.m-bus.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 lipca 2014

wyróżnij stronę

Sale szkoleniowe - SCSK

Pragniesz zorganizować profesjonalną konferencję bądź szkolenie w Warszawie, Gdańsku lub Krakowie? Spółdzielcze Centrum Szkoleniowo Konferencyjne oferują atrakcyjną ofertę pokoi hotelowych, wynajmu sal szkoleniowych oraz organizacji spotkań biznesowych. W ofercie nie tylko sale konferencyjne i miejsca noclegowe, ale również pomoc naszej doświadczonej kadry. Zapraszamy!

http://www.scsk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 kwietnia 2013

wyróżnij stronę

Wynajem, sprzedaż - Emmerson - mieszkania - Kraków

Emmerson-Lumico Sp. z o.o. istniejący od lat na rynku oferuje Państwu poprzez krakowski oddział wynajem i sprzedaż mieszkania, domów, pawilonów handlowo-usługowych, gruntów, działek, mieszkanie, lokali użytkowych oraz nieruchomości wystawienniczych. W swojej bogatej ofercie Emmerson SA zawiera również usługi z zakresu analizy rynku nieruchomości, zarządzania budynkami, wyceny jak i pełne doradztwo finansowe.

http://www.krakow.emmerson.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 05 listopada 2012

wyróżnij stronę

Dentysta Stomatolog Kraków

Centrum Stomatologi DentalEsthetic w Krakowie - profesjonalne gabinety stomatologiczne oferujące pełny zakres usług w zakresie stomatologii i profilaktyki zachowawczej, ortodoncji, implantów i chirurgi stomatologicznej. Nowoczesny sprzęt, komfortowe warunki, i najlepsi eksperci w swojej dziedzinie. Zapraszamy!

http://www.dentalesthetic.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lipca 2012

wyróżnij stronę

Wycieczki po Krakowie

Krakowforfun.com zaprasza do odkrywania tajemnic miasta z wykwalifikowanymi przewodnikami którzy opowieściami o zamierzchłych czasach, legendami, plotkami z życia miasta oczarowują i rozbawiają słuchaczy. Przygotowaliśmy dla Państwa kilkanaście tras, które można rozwijać i modyfikować. Skierowane są do uczniów, pielgrzymów, wysmakowanych turystów jak i amatorów. Oferta przedstawia miejsca i obiekty w Krakowie, jak i poza jego granicami. Wszystkie, które niewątpliwie trzeba zobaczyć i nie można pozostać wobec nich obojętnym.

http://krakowforfun.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 marca 2012

wyróżnij stronę