Wyniki 61 - 70 z 342 posortowane wg tytułu

Canestre - Maltanczyk

Domowa hodowla Maltańczyków

http://www.canestre.com

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 czerwca 2008

wyróżnij stronę

carmines.pl

Najnowsze modele samochodów, bogata paleta dostępnych modeli, idealne na wesela, luksusowe marki, niskie ceny. Posiadamy siedzibę w Warszawie i Krakowie. Dodatkowo można wypożyczyć fotelik dziecięcy, nawigację lub telefon komórkowy.

http://www.carmines.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 sierpnia 2008

wyróżnij stronę

Centrum Onkologii w Krakowie

Strona Centrum Onkologii w Krakowie

http://www.onkologia.krakow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 maja 2001

wyróżnij stronę

CENTRUM TAŃCA PRIMA DANCE - QATTO

Strona WWW.QATTO.PL prezentuje działalność Centrum Tańca Prima Dance znajdującego się w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 9, blisko pętli w Łagiewnikach (wjazd od Cegielnianej). To MAGICZNE I ROZTAŃCZONE miejsce zostało stworzone w pełnej tajemnic starej hali produkcyjnej! GRUPOWE ZAJĘCIA TANECZNE (różne poziomy zaawansowania) I LEKCJE INDYWIDUALNE (dla par dziecięcych i dorosłych, osób indywidualnych) PROWADZONE PRZEZ DYPLOMOWANYCH INSTRUKTORÓW KURSY TAŃCA DLA FIRM POKAZY TANECZNE dostosowane do klimatu imprezy OBOZY TANECZNE - wczasy z tańcem WIECZORKI TANECZNE WYNAJEM SAL PRACOWNIA UBIORU ARTYSTYCZNEGO

http://www.qatto.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 grudnia 2008

wyróżnij stronę

Chemobudowa, Kraków

Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego CHEMOBUDOWA-KRAKÓW oferuje generalne wykonawstwo inwestycji "pod klucz" wszelkich obiektów budowlanych jak: banki, biurowce i hotele, browary, drogi, mosty, elektrownie i inne.

http://www.chemobudowa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 stycznia 2001

wyróżnij stronę

CHEOPS firma budowlana

Certyfikowany wykonawca usług ogólnobudowlanych. Specjalizuje się w budownictwie jedno- i wielorodzinnym. Wykonuje stany surowe, developerskie i pod klucz. W ofercie także kompleksowa opieka nad całym procesem budowlanym - począwszy od obsługi geodezyjnej, poprzez zakup materiałów budowlanych aż do całkowitego wykończenia wnętrza obiektu mieszkalnego.

http://www.cheops.krakow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 stycznia 2008

wyróżnij stronę

Clean24.pl jest dostawcą najwyższej jakości usług

Clean24.pl jest dostawcą najwyższej jakości usług związanych z utrzymaniem czystości w obiektach biznesowych oraz domach prywatnych. Kwalifikacje i zaufanie Zespół wysoko wykwalifikowanych ekip sprzątających, nadzorowanych i kontrolowanych przez naszych inspektorów zadba o czystość, a Ty możesz być spokojny o powierzony nam lokal. Właścicielom domów i rezydencji gwarantujemy dyskrecję, oraz bezpieczeństwo powierzonego nam mienia na czas wykonania usługi.

http://www.clean24.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 04 grudnia 2008

wyróżnij stronę

Comfort Style-kompleksowe usługi dla domu i ogrodu

Comfort Style to antidotum na problemy związane z pracami domowymi. W 3 odpowiednio dobranych pakietach oferujemy szeroką gamę usług dla domu i jego otoczenia, jak usuwanie awarii, prace serwisowe, transportowe, porządkowe i in. Zapewniamy pomoc w sytuacjach awaryjnych i zapobiegamy ich powstawaniu gwarantując domownikom komfort i spokój życia codziennego.

http://www.comfort-style.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 kwietnia 2008

wyróżnij stronę

Commercial Union Kraków - AVIVA - Michał Cwynar

Strona doradcy ubezpieczeniowo-inwestycyjnego Commercial Union Grupa AVIVA , CU Kraków , pełna oferta ubezpieczeń ,rozwiązań finansowych ,doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe ,ubezpieczenia pod kredyt ,cesje na bank ,fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa. Michał Cwynar , Członek MDRT

http://www.e-aviva.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 25 lipca 2008

wyróżnij stronę