Wyniki 81 - 90 z 149 posortowane wg tytułu

Owoc, Henryk

Strona przewodnika beskidzkiego i ratownika Grupy Bieszczadzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz przewodniczącego Rady Miasta Krosna.

http://henryk.republika.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 18 lipca 2001

wyróżnij stronę

podnosalem.wgorach

Zakopane- tanie noclegi dla turystów i narciarzy, świetny punkt wypadowy w Tatry, stoki narciarskie tuż za domem.

http://podnosalem.wgorach.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 09 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Pokoje gościnne Pod "Huliną"

Szczawnica, Pieniny, Pokoje gościnne Pod "Huliną". Możliwość wypoczynku przez cały rok w Szczawnicy, miejsca noclegowe, wypoczynek Szczawnica latem i zimą, Szczawnica Zdrój zaprasza.

http://www.hulina.szczawnica.net

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 listopada 2005

wyróżnij stronę

Polskie góry

Wyjątkowe hotele, pensjonaty, kwatery, ośrodki, wczasy, konferencje w górach. Białka Tarzańska, Bukowina Tatrzańska, Krynica, Rabka, Zakopane, Szczawnica, Szczyrk, Szklarska Poręba, Ustroń, Wisła i inne.

http://polishmountains.com

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 stycznia 2005

wyróżnij stronę

Portal Turystyczny Bieszczady nad Solina

Nasz portal poswiecony jest turystyce w Bieszczadach i na Pogorzu Przemyskim.Tereny te sa swietnym miejscem do spedzania wakacji i wolnego czasu zarowno latem jak i zima. Znajda tu Panstwo informacje o atrakcjach turystycznych regionu gorach Bieszczadach i Beskidzie Niskim, parkach narodowych, Zalewie Solinskim, zabytkach miast takich jak Przemysl, Sanok czy Lesko.

http://www.zalewsolina.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 01 lutego 2009

wyróżnij stronę

Prabos

Strona prabos.pl prowadzona przez firmę Prabos – oddział Polska – Marek Rabiasz oferuje najwyższej jakości buty do turystyki górskiej, jak również obuwie wojskowe, trekkingowe i outdoorowe. Nasze buty skutecznie chronią, jak i zapewniają wygodę nawet w ekstremalnych warunkach.

http://www.prabos.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 października 2018

wyróżnij stronę

Przewodnik po górach

Przewodnik po polskich górach. Informacje o Tatrach, Karkonoszach, Beskidach. Opisy szlaków, informacje o ośrodkach turystycznych, mapy i zdjęcia, oraz duża ilość linków do stron poświęconych górom.

http://www.gory.ibc.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 30 sierpnia 2002

wyróżnij stronę

Rajcza, Beskid Żywiecki, Wypoczynek w górach, Noclegi...

Rajcza, Beskid Żywiecki, Wypoczynek w górach, Noclegi Beskid - Pensjonat Beskid czynny jest przez cały rok. W sezonie zimowym zapraszamy na narty - pobliskie wyciągi w Rycerce, Soli i Zwardoniu. W pozostałym okresie na rowerowe i piesze wycieczki licznymi szlakami turystycznymi. Recepcja czynna jest przez całą dobę."

http://pensjonatbeskid.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 10 maja 2006

wyróżnij stronę

Rapeks - Producent Raków Turystycznych

Raki turystyczne Rapeks to produkt tani i dobry - zapewniający optimum bezpieczeństwa podczas pieszych wędrówek. Raczki na Buty, Mini raki, Mini raczki, Raczki Turystyczne, Raki Turystyczne, Raki, Raczki, Podkładki antypoślizgowe, Raki na buty

http://www.rapeks.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 04 października 2009

wyróżnij stronę

Regiontatry.pl

Regiontatry.pl to portal całkowicie poświęcony Tatrom. Portal oferuje dostępne na każdą kieszeń noclegi w polskich górach, w tym domki sezonowe, pokoje, gościńce, schroniska i luksusowe hotele. Poza tym opisy lokacji wartych zobaczenia, rady na spędzenie odpoczynku, wskazówki dla odwiedzających Zakopane i okolice. Agregat noclegów obejmuje Tatry i Podhale.

http://www.regiontatry.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 maja 2013

wyróżnij stronę