Wyniki 41 - 50 z 149 posortowane wg tytułu

GÓRY - e-gory.pl - góry, turystyka, wspinaczka

GÓRY - portal e-gory.pl - najwyższy poziom górski. Wszystko co niezbędne turyście górskiemu: pogoda, porady, aktualności, imprezy, informator, rozkłady jazdy, noclegi, bezpieczeństwo, mp3, galerie foto, relacje z wypraw, katalog stron www, czat, forum...

http://www.e-gory.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Góry - górski magazyn sportowy

Strona magazynu poświęconego sportom górskim. Na stronie aktualny przewodnik po wybranych polskich skałach, ogłoszenia, czatroom, porady dla turystów oraz informacje o magazynie.

http://www.gory.wyd.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 17 lipca 2001

wyróżnij stronę

Góry - informator turystyczny

Serwis informacyjny poświęcony polskim górom. W serwisie baza noclegowa, atrakcje turystyczne, opis tras turystycznych, spis przejść granicznych oraz mapy gór.

http://www.gory.info.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 17 lipca 2001

wyróżnij stronę

GÓRY | POLSKIE GÓRY | POLSKIE SZCZYTY | KARPATY

SZCZYTY - www.szczyty.pl - serwis turystyczny (górski). Internetowy serwis turystyczny, poświęcony szczytom i górom. Dla turystów którzy kochają góry. WWW.SZCZYTY.PL - szczyty, polskie góry, pasma górskie, karpaty, sudety, parki narodowe, wspinaczka, korona gór polskich, korona himalajów, szlaki turystyczne, turystyka w górach, informacje o przejściach granicznych, bezpieczeństwo w górach.

http://www.szczyty.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 05 czerwca 2005

wyróżnij stronę

Happening.pl - konferencje, szkolenia, imprezy

Happening.pl to obsługa konferencji i szkoleń, organizacja imprez integracyjnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych. Organizacja konferencji naukowych, imprez integracyjnych, prezentacji produktu, spotkań typu business to business, wydarzeń artystycznych w tym konkursów i festiwali, PR oraz wydawnictwa.

http://www.happening.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 listopada 2005

wyróżnij stronę

Hotel

Dom Wczasowy "Kłos" został wybudowany jak wiele innych ośrodków w Wiśle w łatach 1967-1970.

http://www.klos.wisla.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 sierpnia 2005

wyróżnij stronę

Hotele

Najnowocześniejszy system rezerwacyjny w Polsce. Rezerwacja Online. Hotele w Warszawie, Hotele w Krakowie, Hotele w Gdańsku, Hotele w Poznaniu i innych miastach Polski. Bezpieczna transakcja PolCard. Obsługa firm i przedstawicielstw. Rezerwacje grupowe. Natychmiastowe potwierdzenie dokonanej rezerwacji. Największa hotelowa baza danych w Polsce. Ponad 550 hoteli online. Najpewniejszy operator turystyczny - ponad 10 lat na rynku. Najwięcej rezerwacji internetowych w 2002 i 2003 roku w Polsce.

http://www.hotele.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 lutego 2005

wyróżnij stronę

Hotele Karpacz

Karpacz to fantastyczna miejscowość górska. Jeśli Ty również zamierzasz udać się tam, żeby poznać jej uroki, już teraz zwróć uwagę na przedstawianą witrynę www hotelu w Karpaczu. Będziesz mógł w tym miejscu poznać hotel, dokonać rezerwacji miejsca w dogodnym dla Ciebie terminie, masz możliwość również poznać szczegółowy wykaz cen, rewelacyjne oferty specjalne, galerię zdjęć. Dodatkowo na portalu odnajdziesz mnóstwo ciekawych informacji na temat samej miejscowości jak i okolic. Strona jest naprawdę czytelna i banalna wręcz w obsłudze, posiada przyjemną dla oka szatę graficzną, więc przyjemnie spędzisz tutaj wolną chwilę.

http://www.hotelhalny.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 sierpnia 2013

wyróżnij stronę

Hotele w Karpaczu ze spa i basenem

GRENO Hotel and SPA to jedyne takie miejsce w Karpaczu. Położony w centrum miasta zapewnia doskonały dostęp zarówno do atrakcji, które oferuje miasto jak również okolicznych atrakcji turystycznych. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje skocznia narciarska Orlinek, wyciąg krzesełkowy, Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, zapora na Łomnicy i wiele, wiele innych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczącego naszego Hotelu jak i jego okolic.

http://grenohotel.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

Hotel Batory Szczawnica

Szczawnica Hotel Batory - komfortowy wypoczynek wypoczynek w centrum uzdrowiska, pięknie położony w Parku Górnym

http://www.batory-hotel.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 03 stycznia 2005

wyróżnij stronę