Wyniki 31 - 40 z 149 posortowane wg tytułu

Ekstremalny Świat

Ogromna dawka adrenaliny! Zdjęcia i filmy miłośników sportów ekstremalnych; osób ceniących aktywny wypoczynek; fascynujących się turystyką kwalifikowaną, w każdym jej rodzaju; zajawkowiczów!

http://www.ekstremalnyswiat.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 grudnia 2014

wyróżnij stronę

Elkowe Domki

Domek z bali VIP, Domek pod Gubałówką oraz inne luksusowe domki w samym centrum stolicy polskich gór oczekują na Państwa przybycie. Zapewniamy uroczy góralski klimat połączony z nowoczesnością wyposażenia i komfortem wnętrz. Cicha, nieskalana górska przyroda i piękno krajobrazów w połączeniu z bogatą ofertą rekreacyjno-kulinarną Zakopanego to doskonały przepis na udany urlop. Zapraszamy do rezerwacji!

http://www.domekzakopane.info

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 czerwca 2012

wyróżnij stronę

extrek - mobilne wyprawy.

Niezrzeszona grupa przyjaciół. Organizowanie i realizowanie wypraw górskich, krajoznawczych, objazdowych, przygodowych m.in. Islandia, Gruzja, Armenia, Maroko, Dolomity, Sycylia, Iran, Alpy i ...

http://www.extrek.republika.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 lutego 2008

wyróżnij stronę

extreme-travel

Jest organizatorem wysokiej klasy usług z dziedziny sportów i podróży extremalnych. Nasza oferta skierowana jest do ludzi aktywnych, poszukujących przygód, ale zarazem tych, którzy bardzo dobrze znają cenę czasu przeznaczonego na odpoczynek.

http://www.extreme-travel.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Gold Sport

Szukasz firmy, która wyposaży cię kompleksowo w sprzęt do wybranej przez ciebie aktywności ruchowej? GOLD SPORT to nowoczesna firma propagująca sportową aktywność ruchową wszelkiego rodzaju. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu: do snowboardu, narciarskiego, rowerowego, tenisowego, do squasha, bilardu, łucznictwa oraz do fitnessu i siłowni. Zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo przy wyborze sprzętu i rzetelną obsługę. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów lub strony www, gdzie można zapoznać się ze szczegółową ofertą produktową naszej firmy.

http://goldsport.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 lipca 2012

wyróżnij stronę

gory.com.pl

Serwis informacyjny poświęcony polskim górom. W serwisie baza noclegowa, opis pasm górskich i parków narodowych, dojazd w góry oraz porady dotyczące bezpieczaństwa w górach.

http://www.gory.com.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 17 lipca 2001

wyróżnij stronę

Gory.pl - wortal turystyczny

Serwis informacyjny poświęcony turystyce górskiej. W serwisie aktualności turystyczne z polskich gór, prognoza pogody w wybranych miastach Polski, relacje z wypraw, terminarz imprez oraz forum dyskusyjne.

http://www.gory.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 02 maja 2001

wyróżnij stronę

Górska Gazeta Internetowa

Internetowe pismo poświęcone górom i turystyce górskiej. W każdym numerze artykuły, recenzje książek, sylwetki słynnych ludzi gór, relacje z wypraw, dawne historie związane z górami oraz zbiór linków tematycznych.

http://www.gory.info

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 06 maja 2000

wyróżnij stronę

Góry, Jaskinie, Wspinaczka, Podróże, Przyroda - ładne...

Zapraszam na przygodę w Wysokich Górach Kaukazu, Pamiry, Alp lub na wędrówkę z plecakiem po polskich górskich rozdrożach, na zwiedzanie tajemniczych jaskiń, wspinaczkę po skałkach, zwiedzanie nowych miejsc, poznawanie nowych ludzi (Samarkanda) oraz orientalnej przyrody. Zobacz również piękne zdjęcia drzew tych z Pamiru jak i nocnych plenerów.

http://www.medius.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 29 grudnia 2003

wyróżnij stronę

Góry on line wspinaczka, podróże, wyprawy, testy sprzętu...

Góry, wspinaczka, trekking, turystyka górska, sprzęt, szpej, testy sprzętu, porady, sklepy sportowe, sklepy górskie,odzież sportowa, biblioteka górska, filmy górskie, fotrogalerie, relacje z wypraw, festiwale, zawody, targi słowem wszystko co interesuje człowieka kochającego GÓRY

http://www.goryonline.com

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 lutego 2005

wyróżnij stronę