Wyniki 71 - 80 z 95 posortowane wg tytułu

Lek na miażdżycę - FLCPHARMA.COM

FLC Pharma to firma biomedyczna działająca na Dolnym Śląsku. FLC Pharma jest producentem suplementu diety Omegaregen®. Omegaregen® jest dostępny w trzech wariantach: Omegaregen® cardio wspomagający pracę serca i układu krążenia, Omegaregen® skin care poprawiający wygląd skóry i wariant oryginalny - Omegaregen® original. Każdy, kto troszczy się o swoje zdrowie, doceni wspaniałe właściwości naszego suplementu diety.

http://flcpharma.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 października 2014

wyróżnij stronę

Medycyna Grabieniec - Łódzki Portal Medyczny

Poradnia i apteka - Łódź, Bałuty, os. Teofilów, ul. Grabieniec 13. Lekarze POZ, lekarze specjaliści, ambulatorium, diagnostyka, poradnik medyczny, poradnik zdrowia dziecka, galerie, kulinaria, sport.

http://www.grabieniec.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 03 lipca 2005

wyróżnij stronę

Novum Marek Janke Soczewki Kontaktowe Płyny Pielęg

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się:soczewki kontaktowe oraz płyny i produkty do ich pielęgnacji. Wszystkie oferowane przez nas soczewki są najwyższej jakości oraz są najczęściej używanymi produktami w Europie i na świecie. Wszystkie produkty posiadają certyfikat CE zgodności z wszystkimi normami obowiązującymi na terytorium Unii Europejskiej przewidzianymi dla produkcji soczewek kontaktowych oraz płynów i środków do ich pielęgnacji.

http://e-soczewki.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 maja 2011

wyróżnij stronę

Nowa Farmacja - apteka internetowa

Nowa Farmacja jest apteką internetową funkcjonującą na rynku od stosunkowo niedawna. Sklep internetowy Nowej Farmacji powstał w 2012 roku. Z kolei firma Nowa Farmacja sieć 23 aptek w kilku regionach Polski prowadzi od 2006 roku. Nowa Farmacja jest firmą stawiającą przede wszystkim na wysoką satysfakcję swoich Klientów. Wszyscy mogą skorzystać z porady telefonicznej czy mailowej. Zespół młodych farmaceutów jest w pełnej gotowości by rozwiązać każdy Państwa problem.

http://www.nowafarmacja.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 lutego 2014

wyróżnij stronę

Odżywki i suplementy dla mózgu

Jesteśmy niszowym specjalistycznym sklepem internetowym, którego celem jest dostarczanie klientom (przedsiębiorcy, menadżerowie, wolne zawody) kompleksowych i zindywidualizowanych rozwiązań z zakresu szeroko pojętego 'odżywiania mózgu'

http://www.activebrain.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 06 czerwca 2007

wyróżnij stronę

Opinie o lekach

Największy w Polsce serwis opioniotwórczy i informacyjny o lekach. Z nami sprawdzisz skuteczność leku, jego konkurencyjność cenową oraz ewentualne skutki uboczne. Każdy z leków jest opisywany przez farmaceutę, więc masz pewność, że informacje o leku są na najwyższym poziomie. Wiedza o leku przedstawiona jest przystępniej niż z ulotki. Ponadto przy każdym leku znajdziesz zamienniki i leki o podobnym działaniu.

http://leki-opinie.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 28 września 2013

wyróżnij stronę

Portal o zdrowiu

Szkoda Zdrowia to apteka prowadząca konsultacje medyczne drogą multimedialną. Proponujemy środki antykoncepcyjne, leki przeciwko impotencji, trądzikowi, hemoroidom, grzybicy i wielu innym schorzeniom. Receptę otrzymujecie Państwo online, a wysyłkę pakujemy dyskretnie, wysyłając ją bezpłatnym kurierem. Szkoda Zdrowia to także encyklopedia zdrowia z merytorycznymi wskazówkami na temat leczenia różnych schorzeń.

http://www.szkodazdrowia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 grudnia 2014

wyróżnij stronę

Sieć aptek - droptima.pl

Oferujemy naszym klientom wygodne zakupy za pośrednictwem naszej nowoczesnej apteki internetowej szerokiego asortymentu zarówno leków, jak też wyrobów medycznych, markowych kosmetyków. Posiadamy również sprawdzone suplementy kierowane zarówno do kobiet oraz mężczyzn. Gwarantujemy naszym klientom wygodne zakupy z wykorzystaniem rozbudowanych narzędzi internetowych oraz szybki czas realizowania zamówień.

http://droptima.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lipca 2015

wyróżnij stronę

Skleplegeartis

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego. Nazwę naszej firmy "legeartis" można przetłumaczyć "zgodnie z zasadami sztuki" - co jest nie tylko nazwą naszej firmy, ale także, a nawet przedewszystkim naszym głównym celem. Dostarczać do państwa aptek najlepszy sprzęt farmaceutyczny jaki tylko możemy mieć. Sami jesteśmy farmaceutami i znamy problemy występujące podczas codziennej pracy w aptece. Pozostaje nam tylko zaprosić do zapoznania się z naszym asortymentem.

http://skleplegeartis.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 24 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Sklep medyczny leki bez recepty witaminy preparaty

Sklep internetowy Medycyna Grabieniec zaprasza na zakupy niskie ceny szybka dostawa. Leki bez recepty, aloes, biovital, geriavit, witaminy, test ciążowy, glukometr, termometr, ciśnieniomierz, żeń szeń, zioła, preparaty, medycyna niekonwencjonal

http://www.sklep.grabieniec.pl

Kategorie:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 grudnia 2005

wyróżnij stronę