Wyniki 1 - 10 z 53 posortowane wg daty dodania

Dermatologia katowice - dermeacentrum.pl

Nasze Centrum Zdrowej Skóry to ośrodek zlokalizowany na terenie Katowic specjalizujący się w oferowaniu kompleksowych zabiegów z zakresu dermatologii oraz kosmetologii. Wykwalifikowany personel zapewnia dyskretną realizację usług na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu. Ceny zabiegów zaczynają się już od kwoty kilkudziesięciu złotych i kierowane są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

http://dermeacentrum.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 lutego 2019

wyróżnij stronę

Lekarz dermatolog siedlce - neoderm.pl

W naszym gabinecie NeoDerm pacjenci mogą skorzystać z profesjonalnych zabiegów dermatologii, laseroterapii, podologii, kosmetologii czy też chirurgii dermatologicznej. Zapewniamy ze swej strony harmonię i piękno całego ciała. Nasi pacjenci mogą liczyć również na fachowe badania, jak i konsultacje lekarskie. Warto wobec tego już dziś sprawdzić, co ma do zaoferowania dermatolog mińsk mazowiecki bądź lekarz innej specjalizacji.

http://neoderm.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 31 grudnia 2018

wyróżnij stronę

Centrum Medyczne 311 Zabrze

Szanowni Państwo, Centrum Medyczne 311 powstało w 2017roku. Tworzymy grupę gabinetów lekarskich specjalistów oferujących kompleksowe zabiegi i badania w zakresie swojej działalności. Przyjmują u nas: dermatolog, chirurg, endokrynolog, laryngolog oraz specjalista medycyny sportowej - [url=http://www.cm311.pl/ortopeda-zabrze.html]ortopeda[/url]. Posiadamy w pełni wyposażone gabinety dzięki czemu wykonujemy na miejscu takie badania jak usg, artroskopia, biopsja cienkoigłowa czy tez zabiegi z osoczem bogatopłytkowym. W tym krótkim czasie od powstania zaufało nam już wielu pacjentów, dołącz do nich również Ty. Osoby uprawiających sport zapraszamy na...

http://www.cm311.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 czerwca 2018

wyróżnij stronę

Salon kosmetyczny Idealmed w Lublinie

Witamy na wizytówce Centrum Medycyny Estetycznej i Stomatologicznej Idealmed. Specjalizujemy się w chirurgi plastycznej, stomatologii, medycyny estetycznej, dermatologii, podologii oraz kosmetyki profesjonalnej. Podstawą naszej firmy jest satysfakcja klienta, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania naszych klientów w 100%. Wejdź na naszą stronę internetową i poznaj szczegóły naszej oferty.

http://idealmed.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 21 czerwca 2018

wyróżnij stronę

Usuwanie pękniętych naczynek - zamykamynaczynka.pl...

Już teraz wszystkie zainteresowane osoby mogą się zdecydować w naszej gdańskiej klinice na profesjonalne laserowe zamykanie naczynek. Proponowana przez nas likwidacja popękanych naczynek, leczone rozszerzone naczynka na twarzy, rozszerzone naczynka na nogach to szansa na zmiany wyglądu bez konieczności operacji czy stosowania drogiej kosmetyki. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.

http://zamykamynaczynka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 marca 2018

wyróżnij stronę

DR AGATA SELWA - Medycyna estetyczna Kraków

Dr Agata Selwa specjalista medycyny estetycznej zaprasza do swojego gabinetu w centrum Krakowa. Oferuję najnowsze i innowacyjne zabiegi, które poprawią Twoją urodę oraz samopoczucie!

https://www.drselwa.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 marca 2018

wyróżnij stronę

Badania diagnostyczne w CM Skopia w Krakowie

Zachęcamy do skorzystania z usług wykwalifikowanej kadry pracującej w naszym centrum medycznym. Od razu musimy zaznaczyć, że niestety, nie wszyscy mogą z niej skorzystać. Jest to związane z tym, że pracujemy w Krakowie. Oferta skierowana jest do mieszkańców tego miasta oraz osób z okolicy. Ze względu na szerokość oferty nie powiemy o wszystkim (całą ofertę można jednak znaleźć na stronie). Zajmujemy się m.in. dermatologią, wykonywaniem kolonoskopii oraz leczeniem hemoroidów.

http://cm-skopia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 29 października 2016

wyróżnij stronę

Dermatologia estetyczna

Klinika SaskaMed zlokalizowana w Warszawie przy ul. Nowaka Jeziorańskiego nr 48 to fachowa opieka medyczna na najwyższym, światowym poziomie. Umiejętnie łączymy medycynę i kosmetykę. Gwarantujemy profesjonalne konsultacje ze specjalistami z różnych dziedzin: dermatologia, ginekologia estetyczna, usuwanie blizn, zabiegi medycyny estetycznej. Pracują u nas kardiolodzy, diabetolodzy, urolodzy, psychologowie i wielu innych specjalistów. Od 20 lat pomagamy naszym pacjentom. Informacje dla pacjentów znajdują się na stronie: www.saskamed.pl.

http://saskamed.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 maja 2016

wyróżnij stronę

Dermatolog

Na stronie dr Doroty Kozickiej możecie znaleźć Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat jej osoby oraz usług medycznych, które są przez nie wykonywane. A trzeba przyznać, że dermatologia, medycyna estetyczna oraz wenerologia są takimi dziedzinami medycznymi, na temat których wie ona bardzo wiele. Jeżeli zatem chcecie Państwo leczyć się z zakresy dermatologii, wenerologii bądź po prostu polepszyć swój wygląd zewnętrzny, to zapraszamy do kontaktu z właśnie dr Dorotą Kozicką. Jej gabinet znajduje się w Gdańsku.

http://drkozicka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 sierpnia 2015

wyróżnij stronę

Leczenie i usuwanie blizn potrądzikowych

Serwis Bliznapotradzikowa.pl prowadzony jest przez klinikę Clinica Dermalogica z Gdańska, której specjalnością jest leczenie oraz usuwanie blizn. Zespół kliniki tworzą doświadczeni dermatolodzy, którzy wykorzystują nowoczesny sprzęt i najnowsze metody leczenia. Na stronie Bliznapotradzikowa.pl przedstawiamy naszą ofertę obejmującą leczenie oraz usuwanie blizn potrądzikowych. W przystępny sposób wyjaśniamy również, czym są blizny potrądzikowe, opisujemy metody leczenia stosowane w nowoczesnej dermatologii oraz opisujemy skuteczność zabiegów.

http://bliznapotradzikowa.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 sierpnia 2015

wyróżnij stronę