Wyniki 81 - 90 z 127 posortowane wg tytułu

RehabilitacjaDzieci.org-terapia dzieci.

Strona Pawła Górskiego, terapeuty NDT-Bobath, prowadzącego rehabilitację dzieci i niemowląt w Warszawie.

http://www.rehabilitacjadzieci.org

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 grudnia 2013

wyróżnij stronę

rehabilitacja.mazowsze.pl

17. Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Boramed w Warszawie to miejsce, w którym każdy pacjent jest ważny. Pomagamy w leczeniu najgorszych dolegliwości bólowych. Jeżeli myślisz, że nie ma już dla ciebie ratunku – zgłoś się do nas. Dopasujemy odpowiednie leczenie do Twoich dolegliwości. Wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów znajdzie najlepsze rozwiązanie. W Boramed oferowane są różne zabiegi rehabilitacyjne dla dzieci oraz osób dorosłych. Świadczymy usługi w sposób komercyjny, gwarantując najwyższą jakość opieki medycznej.

http://rehabilitacja.mazowsze.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 grudnia 2015

wyróżnij stronę

Rehabilitacja ARPwave

Szukacie skutecznej metody rehabilitacji po kontuzji ? Koniecznie zobaczcie na prywatną klinikę która prowadzi nowoczesny system rehabilitacji zwany ARPwave. Kontuzja po rehabilitacji nigdy nie jest łatwą czynnością. Wymaga wielu wyrzeczeń i koncentracji, postawienia sobie celu dojścia do pełnej sprawności. Z metodą ARPwave będziecie mieli dużo większe szanse. Postawcie na sprawdzoną metodę.

https://rehabilitacja-arpwave.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 30 listopada 2018

wyróżnij stronę

Rehabilitacja Białystok - aktonrehabilitacja.pl

Fizjoterapia Białystok to obecnie bardzo oblegany temat. Bardzo często towarzyszą nam różne dolegliwości, ból barku, kręgosłupa czy też kolan. Firma aktonrehabilitacja zaprasza Państwa do skorzystania z rehabilitacja kolana białtystok, nasze usługi wykonują specjaliści, dzięki czemu po kilku zabiegach mogą Państwo odczuć już ulgę. Koszt jednego zabiegu to jedynie 60 zł. Wykonujemy również zabieg falą wysokostrzsową za 100 zł, zabieg ten jest obecnie bardzo popularny, pomaga wielu pacjentom. W przypadku większej ilości pytań zapraszamy na naszą stronę internetową.

https://aktonrehabilitacja.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lutego 2019

wyróżnij stronę

Rehabilitacja Chorzów

Zajmujemy się rehabilitacja i fizjoterapią w domu każdego naszego pacjenta. Jeśli doskwiera Ci ból pleców bądź potrzebujesz specjalistycznego masażu ewentualnie rehabilitacji to wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę i skontaktujesz się z nami w celu umówienia wizyty i sposobu wykonywania danej usługi. Dojazd naszych fizjoterapeutów świadczony jest głównie w Chorzowie i Rudzie Śląskiej. Każdy zabieg nie wymaga od Państwa specjalnych dojazdów i marnowania na to czasu. Za każdym razem to my dojedziemy do Ciebie i zajmiemy się twoim zdrowiem.

http://www.rehabilitacja-winiarski.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 10 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

Rehabilitacja Domowa

Firma Reh-Bay prowadzi usługi domowej rehabilitacji, masażu oraz fizykoterapii dla mieszkańców miast Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Mikołów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://www.rehbay.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 lipca 2011

wyróżnij stronę

Rehabilitacja dzieci i dorosłych Poznań, fizjotera

Usługi z zakresu rehabilitacji, rehabilitacji po urazach, fizjoterapii, fizykoterapii, kinezterapii, terapii ręki, etc. jak również masaż klasyczny, sportowy, relaksacyjny, antycellulitowy oraz drenaż limfatyczny. Dojazd do pacjenta na terenie Poznania.

http://rehabilitacjamk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 01 sierpnia 2013

wyróżnij stronę

Rehabilitacja Dzieci i Niemowląt metodą Vojty

Diagnostyka i terapia niemowląt i dzieci metodą Vojty, terapia dzieci z elementami NDT Bobath. Diagnostyka i terapia dzieci z zaburzeniami sensorycznymi i posturalno-motorycznymi. Poradnictwo w zakresie opieki i pielęgnacji dziecka. Rehabilitacja dorosłych (masaż, ćwiczenia lecznicze, terapia manualna). Konsultacje i porady w zakresie fizjoterapii.

http://rehabilitacja-dzieci.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 stycznia 2011

wyróżnij stronę

Rehabilitacja dzieci we Wrocławiu z Grupą SilFit.

Coraz poważniejszy problem otyłości w naszym kraju nie jest związany jedynie z popularnością niezdrowych, tłustych potraw, ale również ze stresem i siedzącą pracą. Grupa SilFit powstała po to, by walczyć z plagą otyłości, ale również by zwalczać jej przyczyny czyli promować zdrowy, pełen aktywności tryb życia. Tylko u nas możesz liczyć na bezpłatne konsultacje i program ćwiczeń idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Mamy najlepiej wykształconych fizjoterapeutów, masażystów i dietetyków. Zapraszamy.

http://www.silfit.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 stycznia 2014

wyróżnij stronę

Rehabilitacja Fizjolife - Stargard

Prywatny gabinet rehabilitacji i fizjoterapii w Stargardzie. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne doskonalenie warsztatu zapewnia rehabilitacje na najwyższym poziomie. Naszą specjalnością jest terapia manualna miedzy innymi w stanach bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych.

http://fizjolife.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 października 2018

wyróżnij stronę