Wyniki 1 - 10 z 345 posortowane wg tytułu

Sprzęt rehabilitacyjny

SZUBERT MEDICAL to firma z Łodzi specjalizująca się w wynajmie, sprzedaży i serwisie sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego. W naszej ofercie posiadamy kilkaset artykułów i produktów sprawdzonych i renomowanych producentów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznanie się z pełną ofertą wynajmu produktów medycznych i rehabilitacyjnych.

http://wynajemsprzetumedycznego.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 27 sierpnia 2018

Żylaki Łódź - leczenie i operacje żylaków

Witryna internetowa NZOZ Mikomed, który specjalizuje się w chirurgii naczyniowej. Na stronie internetowej można zapoznać się z ofertą kliniki która specjalizuje się w chirurgii naczyniowej, ginekologii i endokrynologii. Przychodnia oferuje kompleksową obsługę pacjenta od porady, leczenia zachowawczego do zabiegów chirurgicznych. Na stronie www znajduje się pełna lista świadczonych usług oraz lista gabinetów i lekarzy pracujących w przychodni.

http://www.mikomed.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 stycznia 2012

wyróżnij stronę

Zory-dentysta.pl

Oferujemy zabiegi z dziedziny dentystycznej i medycyny estetycznej. Znany lek. dent. Magdalena Sala ma przyjemność zaprosić profesjonalnego gabinetu w jakim znajduje się Profesjonalna Działalność Protetyczna. W zakresie oferowanych usług oferowana jest także stomatologia estetyczna. Świadczymy usługi jak na przykład stomatologia dziecięca. Lojalnym klientom zapewniamy spore zniżki.

http://zory-dentysta.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 27 lutego 2014

wyróżnij stronę

Znany lekarz

Allebadanie to serwis internetowy umożliwiający pacjentom wyszukanie informacji o cenach usług i zabiegów medycznych, w swojej najbliższej okolicy. Poszukujesz dobrego lekarza? Skorzystaj z wyszukiwarki na naszej stronie internetowej.

http://allebadanie.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 lutego 2015

wyróżnij stronę

Zdrowie i uroda w Poznaniu - Bezpłatny informator medyczny

Zdrowie i uroda Poznań lekarze, specjaliści, fryzjer, kosmetyczka, fitness, siłownie, apteki, stomatolog, ginekolog, okulista, medycyna w Poznaniu Bezpłatny Informator Poznański skuteczna reklama

http://www.zdrowie-poznan.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 marca 2005

wyróżnij stronę

Zdrowe Zęby razem z dentysta Zielona Góra

Stomatolog z Zielonej Góry przygotował serwis poświęcony promocji zdrowego uśmiechu. Jeśli chcesz cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem - wejdź na stronę Zdrowe Zęby i dowiedz się więcej! Dbaj o swój zdrowy uśmiech z dentystą w Zielonej Góze, który dzieli się praktycznymi poradami stomatologicznymi w sieci. Zapraszamy!

http://www.zdrowe-zeby.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 lipca 2015

wyróżnij stronę

Zaufany Lekarz

Serwis Zaufany Lekarz udostępnia internautom katalog lekarzy oraz publikuje artykuły na temat zdrowia. Jego społecznościowy charakter gwarantuje stały rozwój oraz dużą oglądalność.

http://zaufanylekarz.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 września 2010

wyróżnij stronę

Zakład Opiekuńczo Leczniczy Śląsk | cmskalka.pl

Szukasz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego na Śląsku? Sprawdź ofertę Centrum Medycznego "Skałka". W swojej ofercie obok szerokiego wachlarza poradni specjalistycznych, centrum posiada 70 miejsc dla pacjentów wymagających ciągłej hospitalizacji, których schorzenia są ciężkie do wyleczenia. To także miejsce gdzie przebywają pacjenci geriatryczni, którym rodzina zapewniła pobyt w zakładzie, gdzie cały czas są pod baczną i profesjonalną opieką lekarzy z największych w Małopolsce i na Śląsku ośrodków medycznych. Zakład Opiekuńczo Leczniczy na Śląsku to potrzebna inicjatywa ze względu na wiele chorób zawodowych, które dotykają mieszkańców tamtego regionu...

http://cmskalka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 lipca 2016

wyróżnij stronę

Wyposażenie gabinetów medycznych

Każdy gabinet medyczny musi być odpowiednio zaopatrzony. Tylko w ten sposób możliwe będzie zapewnienie odpowiednich warunków do pracy, które jednocześnie pozwolą na zdiagnozowanie i rozpoznanie choroby pacjenta. Jest to niezwykle ważna rzecz i dlatego blog skupia się na wyposażeniu gabinetów lekarskich. Na łamach strony pokazujemy nowoczesne rozwiązania z tej dziedziny oraz sposoby na tanie zagospodarowanie przestrzeni przeznaczonej na gabinet medyczny.

http://gabinetylekarskie.blogspot.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 marca 2015

wyróżnij stronę

Wybielanie zębów | Wybielanie zębów Wrocław

Nakładkowe wybielanie zębów we Wrocławiu. Szybko i skutecznie zamienisz zęby na białe.

http://biale-zeby.wroclaw.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 sierpnia 2011

wyróżnij stronę