Wyniki 31 - 39 z 39 posortowane wg tytułu

Psychotesty Nowy Targ, Zakopane

Firma świadczy usługi psychologiczne: badania psychotechniczne, psychoterapię oraz porady psychologiczne. Psychotesty odbywają się w pracowni w Nowym Targu.

http://www.psychodiagnostyka.pl

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 06 maja 2010

wyróżnij stronę

Psychotesty Piła

Szeroka oferta badań psychologicznych z zakresu medycyny pracy. Psychotesty dla operatorów maszyn i urządzeń w ruchu ,do których badania psychotechniczne są wymagane (np. walce czy żurawie budowlane). Badania psychologiczne dla kierowców na wszystkie kategorie prawa jazdy (ze skierowaniem, po wypadkach, za punkty karne). W ofercie także psychotesty na wózki widłowe. Oferta skierowana w szczególności do mieszkańców miejscowości Piła, ale także okolicznych miejscowości.

http://psychotestypila.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 czerwca 2016

wyróżnij stronę

Psychotesty Płock

Badania psychotechniczne realizowane w Płocku dla kierowców, operatorów wózków widłowych, na broń dla ochroniarzy, dla innych stanowisk pracy.

http://psychotestyplock.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 kwietnia 2016

wyróżnij stronę

Psychotesty Poznań

Badania psychologiczne , psychotechniczne dla kierowców oraz adeptów szkół jazdy starających się o prawo jazdy. Oprócz tego przeprowadzamy psychotesty dla pracowników, operatorów sprzętu budowlanego i innego wykorzystywanego w przemyśle,do którego wymagane są badania psychologiczne. Oferta skierowana głównie do mieszkańców miejscowości : Poznań, Luboń i okolice.

http://psychotestypoznan.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 listopada 2016

wyróżnij stronę

Psychotesty Szczecin

Psychotesty dla kierowców (np. starających się o przywrócenie uprawnień po utracie prawa jazdy) a także m.in. dla : osób ubiegających się o pozwolenie na broń czy już takie pozwolenie posiadających, prowadzących tramwaje, operatorów wózków widłowych,maszyn budowlanych (np. koparek, ładowarek, dźwigów).

http://psychotestyszczecin.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 października 2015

wyróżnij stronę

Psychotesty Tarnów

Diagnostyka psychologiczna realizowana na podstawie ustawy o transporcie oraz medycynie pracy. Psychotesty dla kierowców ,także dla kandydatów na kierowców uczęszczający na prawo jazdy w szkołach nauki jazdy. Badania psychologiczne do pracy, w tym także badania psychotechniczne.

http://psychotestytarnow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 marca 2017

wyróżnij stronę

Psychotesty Toruń

Badania psychologiczne dla pracowników wykonujących różne zawody,w tym także dla kierowców i kandydatów na kierowców na różne kategorie prawa jazdy. W ofercie także badania psychotechniczne dla operatorów wózków widłowych,maszyn i urządzeń górniczych,pracujących na wysokości. Psychotesty odbywają się w Toruniu po wcześniejszym umówieniu.

http://psychotestytorun.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 września 2016

wyróżnij stronę

Serwis Internetowy SPZZLO Warszawa - Żoliborz

Serwis Internetowy Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Żoliborz. Na stronie można znaleźć, między innymi: aktualności, porady, adresy placówek i dziesiątki innych informacji. Na stronie dostępne też są do ściągnięcia archiwalne numery kwartalnika "Zdrowie Pacjenta"

http://www.spzzlo.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 grudnia 2005

wyróżnij stronę

Zapobieganie dolegliwościom kręgosłupa

Od lat dziecięcych kręgosłup człowieka jest narażony na liczne przeciążenia i urazy. Najgorsze w tym wszystkim to fakt, że mimo wiedzy i wyników badań nie wprowadza się rozwiązań systemowych. Przede wszystkim dotyczy to najmłodszego pokolenia. Dzieci muszą dźwigać przeciążone, przeładowane ciężkimi podręcznikami plecaki. A właśnie w tym wieku kręgosłup dopiero się kształtuje i umacnia. Dlatego właśnie powstał nasz portal, aby uświadamiać i podpowiadać jak pomóc samemu sobie i przyszłym pokoleniom. W wieku dorosłym nasz silny kręgosłup może również zostać nadwyrężony. Dotyczy to pracy fizyczne i regularnego dźwigania. Jednakże ten problem dzięki...

http://bolekregoslupa.info.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 lutego 2017

wyróżnij stronę