Wyniki 31 - 40 z 42 posortowane wg tytułu

Psychotesty Gdańsk

Badania medycyny pracy z zakresu psychologii transportu. Psychotesty dla kierowców, ochroniarzy, do pracy na wysokości, osób wykonujących zawody ,w których wymagana jest szczególna sprawność psychoruchowa. Badania psychologiczne dla osób starających się o prawo jazdy na wszystkie kategorie czy dla osób już uprawnienia posiadających, którzy chcąc przywrócić uprawnienia. Badania psychotechniczne realizowane są także dla operatorów maszyn , urządzeń (np. na wózki widłowe). Zapraszamy także osoby ze skierowaniem na badania psychologiczne ,tj. ze starostwa, Policji czy od lekarza medycyny pracy.

http://psychotestygdansk.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 sierpnia 2016

wyróżnij stronę

Psychotesty Gliwice

Oferujemy Państwu badania psychologiczne oraz psychotesty dla kierowców różnych kategorii prawa jazdy. Oferta dotyczy także badań psychotechnicznych do pracy na wysokości.

http://psychotestygliwice.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 12 października 2018

wyróżnij stronę

Psychotesty Kielce

Gabinet psychologiczny zajmuje się wykonywaniem usług psychologicznych dla firm i osób prywatnych takich jak np.: badania psychotechniczne,badania psychologiczne oraz psychotesty kierowców.

http://psychotestykielce.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 marca 2017

wyróżnij stronę

Psychotesty Nowy Targ, Zakopane

Firma świadczy usługi psychologiczne: badania psychotechniczne, psychoterapię oraz porady psychologiczne. Psychotesty odbywają się w pracowni w Nowym Targu.

http://www.psychodiagnostyka.pl

Ocena: 1/6

« oceń

Dodano: 06 maja 2010

wyróżnij stronę

Psychotesty Piła

Szeroka oferta badań psychologicznych z zakresu medycyny pracy. Psychotesty dla operatorów maszyn i urządzeń w ruchu ,do których badania psychotechniczne są wymagane (np. walce czy żurawie budowlane). Badania psychologiczne dla kierowców na wszystkie kategorie prawa jazdy (ze skierowaniem, po wypadkach, za punkty karne). W ofercie także psychotesty na wózki widłowe. Oferta skierowana w szczególności do mieszkańców miejscowości Piła, ale także okolicznych miejscowości.

http://psychotestypila.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 04 czerwca 2016

wyróżnij stronę

Psychotesty Płock

Badania psychotechniczne realizowane w Płocku dla kierowców, operatorów wózków widłowych, na broń dla ochroniarzy, dla innych stanowisk pracy.

http://psychotestyplock.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 05 kwietnia 2016

wyróżnij stronę

Psychotesty Poznań

Badania psychologiczne , psychotechniczne dla kierowców oraz adeptów szkół jazdy starających się o prawo jazdy. Oprócz tego przeprowadzamy psychotesty dla pracowników, operatorów sprzętu budowlanego i innego wykorzystywanego w przemyśle,do którego wymagane są badania psychologiczne. Oferta skierowana głównie do mieszkańców miejscowości : Poznań, Luboń i okolice.

http://psychotestypoznan.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 listopada 2016

wyróżnij stronę

Psychotesty Szczecin

Psychotesty dla kierowców (np. starających się o przywrócenie uprawnień po utracie prawa jazdy) a także m.in. dla : osób ubiegających się o pozwolenie na broń czy już takie pozwolenie posiadających, prowadzących tramwaje, operatorów wózków widłowych,maszyn budowlanych (np. koparek, ładowarek, dźwigów).

http://psychotestyszczecin.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 października 2015

wyróżnij stronę

Psychotesty Tarnów

Diagnostyka psychologiczna realizowana na podstawie ustawy o transporcie oraz medycynie pracy. Psychotesty dla kierowców ,także dla kandydatów na kierowców uczęszczający na prawo jazdy w szkołach nauki jazdy. Badania psychologiczne do pracy, w tym także badania psychotechniczne.

http://psychotestytarnow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 marca 2017

wyróżnij stronę

Psychotesty Toruń

Badania psychologiczne dla pracowników wykonujących różne zawody,w tym także dla kierowców i kandydatów na kierowców na różne kategorie prawa jazdy. W ofercie także badania psychotechniczne dla operatorów wózków widłowych,maszyn i urządzeń górniczych,pracujących na wysokości. Psychotesty odbywają się w Toruniu po wcześniejszym umówieniu.

http://psychotestytorun.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 września 2016

wyróżnij stronę