Wyniki 51 - 60 z 259 posortowane wg daty dodania

Whitening Ireland

Zapraszamy na wybielanie w Irlandii (whitening teeth Dublin)! Nadchodzą wakacje, czas słońca, plaży, urlopów. Często długo pracujemy nad swoją sylwetką, nad włosami, nad każdym aspektem. Jednak czujemy, że coś jest w nas nie tak, czegoś brakuje, jakiegoś błysku. Zdajemy sobie sprawę, że to nasze zęby nie wyglądają do końca tak, jakbyśmy tego chcieli. Nic straconego. Istnieje przecież wybielanie zębów (teeth bleaching). Jest to obecnie opcja bardzo popularna. Można stosować żel wybielający (whitening gel), a dla uzyskania szybszego efektu istnieje także laserowe wybielanie (laser whitening). Nie musisz się martwić o to, że Twoje zęby nie są zbyt...

http://whiteningireland.ie

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 czerwca 2016

wyróżnij stronę

Philips Sonicare - Szczoteczki soniczne i końcówki

Marka Philips Sonicare to wysokiej klasy szczoteczki wykorzystujące soniczną technologię czyszczenia zębów. W sklepie szczoteczkasoniczna.pl znajdziemy szeroki wybór zarówno najnowszych modeli szczoteczek jaki i końcówek do szczoteczek Philips Sonicare. W asortymencie między innymi modele Diamond Clean, Flexcare Plus, Flexcare Platinum, Healthy White czy podstawowy Easy Clean w różnych wersjach kolorystycznych. Dodatkowo w sklepie znajdziemy specjalne pasty do zębów dedykowane do stosowania wraz ze szczoteczkami sonicznymi np. marki seysso.

http://szczoteczka-soniczna.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 czerwca 2016

wyróżnij stronę

Piaskarka dentystyczna - www.rokodent.com

ROKO jest firmą, która od przeszło dwudziestu lat konsekwentnie buduje swoją markę zarówno na rodzimym rynku, jak i za granicą. Jesteśmy docenianym polskim producentem specjalistycznego sprzętu dla laboratoriów dentystycznych i protetyki stomatologicznej. Wśród naszych pierwszych produktów była piaskarka dentystyczna – urządzenie służące do prac wykończeniowych na wykonanych odlewach i modelach. Dzięki piaskarce dentystycznej wszelkie niedoskonałości powstałych modeli, np. protez, możliwe są do wyrównania i wygładzenia, co stanowi warunek komfortowego użytkowania przyrządu przez pacjenta, zwiększając również jego trwałość. Z czasem, nieustannie...

http://rokodent.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 czerwca 2016

wyróżnij stronę

Stomatologia Kraków - dentystadlaciebie.pl

Stomatologia w Krakowie to sektor dobrze zagospodarowany. Odnalezienie gabinetu stomatologicznego nieodległego od miejsca naszego zamieszkania lub miejsca pracy zawodowej – tak, aby komfortowo móc odwiedzić punkt – nie nastręcza większych trudności. Nic dziwnego zatem, że klienci, przyzwyczajeni do pewnego komfortu w tym zakresie, wymagają coraz więcej. Coraz więcej musi gabinet stomatologiczny w Krakowie oferować, aby móc zasłużyć na miano „dentysty dla Ciebie” w oczach swoich klientów. My nazwaliśmy tak nasz punkt świadczenia usług z zakresu stomatologii w Krakowie, aby nie zapominać, jaki jest nasz cel. Co możemy zatem Ci zaoferować? Przede...

http://dentystadlaciebie.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 czerwca 2016

wyróżnij stronę

Dentysta Kraków - addent.pl

Addent - czyli profesjonalny gabinet stomatologii w Krakowie pod szyldem Aesthetica Dermadent to miejsce wyjątkowe, można nawet powiedzieć, że magiczne. Przemiany, które mają miejsce w naszym studio możecie Państwo zobaczyć na własne oczy w odcinkach programu "Fabryka Piękna" emitowanego w Polsat Cafe. Dzięki zabiegom z zakresu np. chirurgii stomatologicznej w Krakowie, możemy sprawić, że nasz klient lub klientka będzie wyglądać piękniej, niż dotychczas. Dentysta w Krakowie jest najczęściej lekarzem - w przypadku Addent sytuacja jest inna: my świadczymy nasze usługi kompleksowo. dbamy nie tylko o zdrowie, ale i o piękno. Cechuje nas rzetelne podejście...

http://addent.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 02 czerwca 2016

wyróżnij stronę

Dobry stomatolog w Warszawie

Varsovia Dental to klinika stomatologiczna w Warszawie, w której pracują najlepsi dentyści, stomatolodzy, ortodonci, protetycy, implantolodzy i higienistki w mieście. Klinika znajduje się w centrum Warszawy, są w niej wykonywane - oczywiście w nowoczesnych i komfortowych warunkach, najwyższej jakości usługi - stomatologia zachowawcza, profilaktyka, wybielanie zębów, periodontologia, protetyka czy chociażby ortodoncja.

http://varsoviadental.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 maja 2016

wyróżnij stronę

Proclinic Dental

Na stronie internetowej dowiecie się Państwo wszystkiego o klinice stomatologicznej ProClinic Dental, która działa we Wrocławiu. Zaproponować może ona takie usługi dentystyczne jak między innymi: wybielanie, leczenie kanałowe, fluoryzacja, leczenie nadwrażliwości, implanty, chirurgia, ortodoncja czy stomatologia dziecięca. Bez stresu, niepotrzebnego bólu, uskarżania się na zbyt długie kolejki czy wysokie ceny. Zapraszamy!

http://proclinicdental.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 25 maja 2016

wyróżnij stronę

Stomatologia ogólna Agnieszka Laskus

Nasz gabinet stomatologicznych specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z dziedziną, którą jest periodontologia, która zajmuje się profesjonalnym leczeniem różnych problemów z przyzębiem. Jednocześnie zapewniamy również realizowanie leczenia w ramach stomatologii ogólnej a także możemy zapewnić również wykonanie nowoczesnych zabiegów związanych z implantologią. Gwarantujemy leczenie realizowane przez doświadczonych specjalistów.

http://drlaskus.com

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 maja 2016

wyróżnij stronę

Stomatolog toruń

Profesjonalna pomoc dentystyczna na pewno przypadnie do gustu każdemu człowiekowi, który stara się dbać o siebie. Jesteśmy przekonani, że właśnie nasze toruńskie centrum stomatologiczne będzie dla Was idealną propozycją. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który zajmuje się stomatologią od lat. Gwarantujemy profesjonalny zakres pomocy dentystycznej, która będzie realizowana z użyciem nowoczesnych sprzętów. Wszystkim naszym pacjentom jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalizm oraz zabiegi bez bólu.

http://centrum.stomatologiczne.eu

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 maja 2016

wyróżnij stronę

Stomatologianabielanach.pl

Jeśli chcecie zadbać o swoje zęby powinniście pojawić się w naszym gabinecie stomatologicznym na bielanach. Jesteśmy doświadczonym zespołem dentystów, który proponuje wszystkim klientom profesjonalne zabiegi medyczne o szerokim spektrum. Wszystkim zagwarantować możemy obsługę doświadczonych dentystów, którzy będą w stanie zająć się waszymi problemami. Posiadamy również nowoczesny sprzęt, który umożliwi nam miedzy innymi prowadzenie sprawnych zabiegów endodoncji, które umożliwią ratowanie zębów.

http://www.stomatologianabielanach.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 13 maja 2016

wyróżnij stronę