Wyniki 71 - 80 z 258 posortowane wg daty dodania

ESCLINIC - Dentysta Kraków

Poszukujesz dentysty lub lekarza medycyny estetycznej w Krakowie? Przekonaj się do profesjonalnej opieki stomatologicznej i medycyny estetycznej z wszystkimi specjalistami w jednym miejscu. Bezpieczne i komfortowe zabiegi z zakresu ortodoncji, implantów, leczenia zębów kanałowego lub wybielania zębów. W mieście królów polskich proponujemy naszym wyjątkowym pacjentom również zabiegi likwidacji zmarszczek botoksem, kwasem hialuronowym czy niciami pdo. Dla naszych stomatologów i lekarzy medycyny estetycznej najważniejsze jest Twoje zdrowie i zadowolonie, a zabiegi były bezbolesne i całkowicie bezpieczne.

http://esclinic.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 17 sierpnia 2015

wyróżnij stronę

Sklep stomatologiczny | Facedental

Sklep facedental posiada szeroką półkę sprzętu, akcesoriów dla branży stomatologicznej. Wśród produktów do endodoncji, odbudowy zęba, profilaktyka dentystyczna, akcesora wybielające jest sprzęt i urządzenia dla wyposażenia stomatologa. Wiertła, frezy, lampy uv, kątnice, piaskarki, prostnice, endometry. Najszersza i najbardziej atrakcyjna półka to wypełnienia między innymi: kompozyty chemoutwardzalne, glasjonometry i tymczasowe materiały amalgamaty. Sklep stomatologiczny przeznaczony jest dla profesjonalnych lekarzy dentystów, artykuły do gabinetu: igły, strzykawki, kompresy, maseczki jednorazowe, skalpele, rękawice dentystyczne.

http://sklep-stomatologiczny.eu

Słowa kluczowe:

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 08 lipca 2015

wyróżnij stronę

Internista konin - jowisz.konin.pl

Nasza przychodnia stomatologiczno-internistyczna znajduje się w Koninie i zapewnia profesjonalizm jeśli chodzi o każdą usługę. Wykonujemy zadania z zakresu medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, pełnej obsługi dentystycznej, a także homeopatycznej. Każdy z pracujących u nas specjalistów posiada bardzo duże doświadczenie. Jesteśmy w stanie pomóc każdemu kto zdecyduje się nam zaufać. Zapraszamy bardzo serdecznie.

http://www.jowisz.konin.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 lipca 2015

wyróżnij stronę

Sobieskiego12.pl

Centrum medycyny i stomatologii Sobieski to miejsce, gdzie na pierwszym miejscu jest pacjent, gdzie dba się o doskonale wykwalifikowany i doświadczony zespół, wykorzystanie nowoczesnych metod leczenia, technologii i sprzętu, a także najwyższą jakość usług każdego dnia. Tworząc Centrum medycyny i stomatologii Sobieski uwzględniono komfort pacjenta w trakcie oczekiwania na wizytę i w trakcie samej wizyty.

http://www.sobieskiego12.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 czerwca 2015

wyróżnij stronę

Chirurgia stomatologiczna Katowice dr Danecka

Nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny w aparaturę diagnostyczną, a także wysokiej klasy urządzenia do przeprowadzania bezbolesnych zabiegów chirurgicznych. Najnowsze znieczulenia zapewniają wszystkim pacjentom maksymalny komfort podczas każdego rodzaju leczenia, niezależnie od stopnia skomplikowania zabiegu.

http://www.danecka.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 maja 2015

wyróżnij stronę

Implanty zębowe - implanty.sukiennicka.pl

Specjalistyczny gabinet stomatologiczny w Kołobrzegu oferuje zabiegi wszczepienia implantów zębowych, stomatologii zachowawczej i estetycznej, chirurgii, protetyki i medycyny estetycznej. Zapewniamy bezbolesne leczenie i miłą atmosferę.

http://implanty.sukiennicka.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 05 maja 2015

wyróżnij stronę

Stomatolog Rzeszów

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi stomatologiczne, dzięki którym wasz uśmiech będzie idealny. Zawsze piękny i zdrowy. Zadbaj o swoje zęby już dziś i umów się na bezpłatne konsultacje. Każdy pacjent może liczyć w ramach naszej oferty na bezbolesne leczenie opracowane z naciskiem na trwałe i pozytywne efekty. Zapewniamy przystępny cennik i najwyższą jakość usług. Leczenie odbywa się w nowocześnie urządzonym gabinetach.

http://lpustomatologia.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

Gabinet stomatologiczny w Warszawie

Och-Dent na warszawskiej Ochocie to miejsce gdzie nie trzeba obawiać się dentysty. W leczeniu wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt i techniki stomatologiczne. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Gwarantujemy bezpłatne przeglądy i wizyty adaptacyjne. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, chirurgią stomatologiczną, stomatologią estetyczną, implantologią.

http://och-dent.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 20 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

Protetyka Warszawa

Jeżeli szukasz stomatologa, który sprawi, że Twój uśmiech będzie idealny to dobrze trafiłeś. W naszym gabinecie pracuje wielu doświadczonych lekarzy z tytułami medycznymi. Wykonujemy usługi z zakresu protetyki, ortodoncji, wybielania zębów, wstawiania implantów i wielu innych. Każdemu zadbamy o jego zęby i gwarantujemy, że będzie on zadowolony. Zapraszamy do naszego gabinetu znajdującego się w Warszawie.

http://www.perfektmed.pl

Ocena: 5/6

« oceń

Dodano: 14 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

Dental Corner – stomatologia rodzinna

Dental Corner to wykwalifikowana kadra specjalistów z zakresu stomatologii, ortodoncji, protetyki, implantologii i chirurgii oraz obsługa recepcji. Szczegółowe informacje o ofercie oraz aktualne promocje dostępne są na stronie dentalcorner.pl.

http://www.dentalcorner.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 kwietnia 2015

wyróżnij stronę