Wyniki 31 - 40 z 257 posortowane wg tytułu

Dental Corner – stomatologia rodzinna

Dental Corner to wykwalifikowana kadra specjalistów z zakresu stomatologii, ortodoncji, protetyki, implantologii i chirurgii oraz obsługa recepcji. Szczegółowe informacje o ofercie oraz aktualne promocje dostępne są na stronie dentalcorner.pl.

http://www.dentalcorner.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 07 kwietnia 2015

wyróżnij stronę

DENTAL NOVA PIASECZNO

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii

http://www.dentalnova.medserwis.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 kwietnia 2008

wyróżnij stronę

Dental Planet

Dental Planet to nowoczesne gabinety stomatologiczne wyposażone w nowoczesny sprzęt blisko Gdańska na granicy Gdańska Południe i Pruszcza Gdańskiego. Oferujemy pełen zakres zabiegów stomatologicznych o najwyższym standardzie służąc wiedzą i doświadczeniem zdobytym w ciągu kilkunastu lat praktyki lekarskiej. Wykorzystujemy sprzęt i materiały renomowanych firm. Oferujemy komfortowe warunki leczenia na najwyższym poziomie stosując najnowsze metody i technologie. Zawsze kierujemy się dobrem pacjenta. U nas pacjent jest najważniejszy.

http://dental-planet.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 03 stycznia 2012

wyróżnij stronę

DentAmerica - stomatologia i implantologia

Z całą pewnością DentAmerica jest jednym z najlepszych ośrodków stomatologii w województwie małopolskim (Kraków). Trzydziestu pięciu stomatologów różnych specjalności dba o zdrowie i zadowolenie klientów. Niebywałym powodzeniem cieszą się zabiegi wszczepiania implantów (co stanowi pierwszy krok do pełnej regeneracji zęba). Dzięki tej metodzie stomatolog jest w stanie zregenerować naturalny korzeń zębowy (zastępując go tytanowym kołkiem zwanym implantem). Kiedy implant się przyjmie (trwa to kilka miesięcy) można do niego przymocować mostek lub koronę. Nasze implanty są trwałe; przyjmują się u 95% pacjentów. W mieście takim jak Kraków znaleźć można...

http://dentamerica.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 18 stycznia 2011

wyróżnij stronę

DentAR

Centrum Stomatologiczne DentAR, które działa już od 1995 roku oferując usługi związane z ortodoncją i implantologią.

http://www.dentar.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 października 2013

wyróżnij stronę

DENTestica - wyższy poziom stomatologii

DENTestica oferuje konsultacje i leczenie w zakresie usług dentystycznych takich jak: STOMATOLOGIA OGÓLNA, ENDODONCJA, PROTETYKA, CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA, ORTODONCJA, PEDODONCJA Naszym priorytetem jest, aby wizyty na fotelu przebiegały całkowicie bezboleśnie i bezstresowo. Szanujemy czas naszych pacjentów i proponujemy możliwie najkrótsze terminy wizyt, zawsze jednak staramy się pomóc w przypadku nagłego bólu zęba. W trakcie pierwszej wizyty wykonujemy przegląd uzębienia i przedstawiamy najkorzystniejsze możliwe warianty leczenia stomatologicznego. Podczas leczenia stomatologicznego korzystamy z najnowszych rozwiązań w stomatologii oraz...

http://dentestica.pl

Ocena: 3/6

« oceń

Dodano: 19 sierpnia 2014

wyróżnij stronę

Denticaclinic Łódź

Denticaclinic to sieć wyspecjalizowanych klinik stomatologicznych, w których mogą Państwo leczyć i usuwać zęby, wykonać protezy, korony, mosty. Mamy dobrego dentystę dla dzieci.

http://www.denticaclinic-lodz.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 19 lutego 2018

wyróżnij stronę

Dentis24.pl - sklep dentystyczny

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego z produktami stomatologicznymi. Wieloletnie doświadczenie, zdobyte na rynku produktów stomatologicznych, pozwoliło nam na stworzenie bogatej i wyjątkowej oferty materiałów, wykorzystywanych w gabinetach dentystycznych. Oferujemy wysokiej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, a co najważniejsze, dostępne są od ręki i gotowe do natychmiastowej wysyłki.

http://dentis24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 24 października 2014

wyróżnij stronę

Dentocentrum - Dentysta Kraków

Poszukujesz dentysty w Krakowie? Postaw na Dentocentrum. Odwiedź stronę www najlepszego centrum dentystycznego w stolicy małopolski. Ogromna oferta zabiegów z zakresu ortodoncji, stomatologii zachowawczej i estetycznej. Stworzymy dla Ciebie kompleksowy plan leczenia. Posiadamy bardzo bogato urządzone, nowoczesne gabinety, a w każdym z nich rentgen stomatologiczny. W ofercie także implanty stomatologiczne oraz zabiegi z zakresu endodoncji. Dentocentrum tworzy wykwalifikowana kadra, mająca doświadczenie w pracy naukowej na wydziale medycyny Uniwersytetu Jagiellońskiego.

http://www.dentocentrum.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 14 lutego 2014

wyróżnij stronę

DENTOnet.pl - Internetowy Serwis Stomatologiczny

Kompendium wiedzy stomatologicznej dla pacjenta i dla profesjonalisty.

http://www.dentonet.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 18 maja 2003

wyróżnij stronę