Wyniki 1 - 10 z 18 posortowane wg daty dodania

Punkt pobrań FabMed - badania ambulatoryjne Warszawa

Potrzebujesz profesjonalnych i szybkich badań? Skorzystaj więc z oferty FABMED. Profesjonalny punkt pobrań, gdzie możesz zgłosić się w sprawie ponad dwóch tysięcy badań. Zrobią dla ciebie praktycznie wszystko, zarówno podstawowe, jak badania krwi, kału czy moczu, a kończąc na dużo bardziej specjalistycznych badaniach. Działają w trzech dzielnicach Warszawy: Bielanach, Woli i Bemowo. Przekonaj się sam na fabmed-badania.pl.

https://fabmed-badania.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 września 2020

wyróżnij stronę

Uni-Export.pl - Liczniki cząstek stałych, Aparatura...

Nasza firma od lat specjalizuje się w sprzedaży aparatury laboratoryjnej. Głownie sprzedajemy aparaturę laboratoryjną do pomieszczeń czystych. W naszej ofercie posiadamy również: - liczniki cząstek stałych w powietrzu lub cieczy - urządzenia do monitoringu mikrobiologicznego - próbniki mikrobiologiczne - dekontaminacja pomieszczeń, szpitali - urządzenia do badania poziomu zagrzybienia powietrza - urządzenia do pomiarów ISO14644 - systemy zajmujące się monitoringiem warunków środowiskowych Posiadamy bardzo dużą wiedzę, którą bardzo chętnie się dzielimy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Na pewno coś doradzimy :-)

https://uni-export.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lipca 2019

wyróżnij stronę

Platforma Badań Genetycznych Sp. z o.o.

Laboratorium zajmuje się przeprowadzaniem szeregu badań za pośrednictwem strony internetowej. Wystarczy zamówić kuriera, który pobraną w domu próbkę przywiezie do placówki. Wykonujemy badania na obecność mutacji genetycznych, odpowiedzialnych za powstawanie wybranych rodzajów raka, badania weneryczne, oraz standardowe badania diagnostyczne. Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet badań!

https://zdrowegeny.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 marca 2017

wyróżnij stronę

Laboratorium badania kosmetyków

Efektem namnażania się bakterii i wzrostu aktywności metabolicznej jest zmiana właściwości skażonego produktu. Aby nie dopuścić się błędu, warto skorzystać z usług proponowanych przez Badanie kosmetyków, dzięki którym poznany pełen skład naszego balsamu czy też żelu pod prysznic. To niezbędna czynność, która zdecydowanie przełoży się na jakość produkowanego kosmetyku. Ponadto cena usługi jest tania toteż z pewnością nie obciąży budżetu klienta.

http://badaniekosmetykow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 listopada 2016

wyróżnij stronę

Badanie wody legionella

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych usług związanych z badaniem wody. W zakresie naszych usług znajdują się badania fizykochemiczne oraz mikrobiologiczne. Dzięki posiadaniu przez nas wysokiej jakości sprzętu oraz świetnej kadrze specjalistów, każdy będzie zadowolony z naszych usług. Gwarantujemy profesjonalizm oraz odpowiednie podejście do każdego klienta. Zapraszamy serdecznie.

http://badaniewody.com.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 11 maja 2016

wyróżnij stronę

Megan S.C. - dostawca najwyższej jakości sprzętu laboratoryjnego

Labo24 to firma z Gliwic, która specjalizuje się w szkle laboratoryjnym. W jej ofercie znajdziesz asortyment od kilkudziesięciu producentów z całego świata. Firma ta od lat współpracuje z wieloma firmami, jakie specjalizują się w produkcji i obróbce szkła. Firma ta posiada niezwykle bogatą tradycję, albowiem jej początki sięgają lat 30-tych ubiegłego wieku i fabryki we Lwowie. Zobacz już teraz jej pełną ofertę na stronie internetowej.

http://www.labo24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 września 2014

wyróżnij stronę

Badanie nasienia skutecznie w mieście Kraków

W przypadku badań nasienia jest niezwykle ważne by zapewnić pacjentowi maksymalny komfort związany z oddaniem nasienia i profesjonalne podejście personelu, co owocuje zredukowaniem niepotrzebnych stresów związanych z badaniem. Doskonałe warunki Laboratorium Medycznego Synevo i najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, który posiadamy gwarantują szybkie badania i trafną diagnozę, która umożliwia podjęcie szybkiego leczenia, a w efekcie zdrowie i poczęcie długo wyczekiwanego dziecka. Gorąco zapraszamy.

http://www.badanienasienia.info

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 02 lutego 2014

wyróżnij stronę

Genetyczne badania

Zależy Ci na szybkim dowiedzeniu prawdy? Chcesz udowodnić komuś, iż właśnie on jest winny poczynionych szkód? Będziemy w stanie Ci pomóc. Korzystając z naszej pomocy, będziesz miał możliwość już w przeciągu czterdziestu ośmiu godzin dowiedzieć się kto jest winny. Zajmujemy się badaniem śladów biologicznych, ustalaniem ojcostwa oraz wykonujemy badania genetyczne. Współpracujemy nie tylko z organami ścigania, czy sądami, ale również i osobami prywatnymi. Zapraszamy!

http://www.twojdna.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 23 września 2013

wyróżnij stronę

ClinMed Pharma - Clinical Research Organization

ClinMed Pharma - Clinical Research Organization to firma o międzynarodowym zasięgu, współpracująca z wieloma firmami z branży farmaceutycznej, cro i biotechnologicznej. Bierzemy udział we wszystkich fazach badań klinicznych oraz badaniach interwencyjnych. Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług, dostosowanych do konkretnych potrzeb naszych klientów. Wspomagamy globalne firmy CRO w badaniu konfiguracji, RA / składania WE , monitoringu, zamknięciu działalności, a także monitoringu outsourcingu. Oferujemy elastyczne podejście do projektu budżetu oraz oszczędne i efektywne rozwiązania.

http://www.clinmed.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 08 listopada 2010

wyróżnij stronę

Laboratorium Diagnostyki Molekularnej

Badania genetyczne w kierunku: ustalanie ojcostwa, diagnostyka mikroorganiazmów: HPV, HSV, Chlamydia, Ureaplasma, Candida, markery genetyczne: rak szyjki macicy, rak piersi, rak prostaty, rak płuc, czerniak, rak tarczycy, choroba Alzheimera, zakrzepica, hipercholrsterolemia

http://www.laboratoriumdm.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 października 2009

wyróżnij stronę