Wyniki 1 - 10 z 18 posortowane wg tytułu

Uni-Export.pl - Liczniki cząstek stałych, Aparatura...

Nasza firma od lat specjalizuje się w sprzedaży aparatury laboratoryjnej. Głownie sprzedajemy aparaturę laboratoryjną do pomieszczeń czystych. W naszej ofercie posiadamy również: - liczniki cząstek stałych w powietrzu lub cieczy - urządzenia do monitoringu mikrobiologicznego - próbniki mikrobiologiczne - dekontaminacja pomieszczeń, szpitali - urządzenia do badania poziomu zagrzybienia powietrza - urządzenia do pomiarów ISO14644 - systemy zajmujące się monitoringiem warunków środowiskowych Posiadamy bardzo dużą wiedzę, którą bardzo chętnie się dzielimy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Na pewno coś doradzimy :-)

https://uni-export.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lipca 2019

wyróżnij stronę

Remedium, protetyka, laboratorium protetyczne

Remedium - Laboratorium protetyczne, protetyka, stomatologia, Płock: protezy szkieletowe, protezy osiadające, korony, mosty na stopach szlachetnych i nieszlachetnych, korony i mosty pełnoceramiczne, licówki, inley, onley, korony teleskopowe, mosty składane

http://www.remedium-labor.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Punkt pobrań FabMed - badania ambulatoryjne Warszawa

Potrzebujesz profesjonalnych i szybkich badań? Skorzystaj więc z oferty FABMED. Profesjonalny punkt pobrań, gdzie możesz zgłosić się w sprawie ponad dwóch tysięcy badań. Zrobią dla ciebie praktycznie wszystko, zarówno podstawowe, jak badania krwi, kału czy moczu, a kończąc na dużo bardziej specjalistycznych badaniach. Działają w trzech dzielnicach Warszawy: Bielanach, Woli i Bemowo. Przekonaj się sam na fabmed-badania.pl.

https://fabmed-badania.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 września 2020

wyróżnij stronę

Prywatny Zakład Opieki Zdrowotnej Multi-Lab

Naszym celem jest świadczenie usług w zakresie szeroko rozumianej diagnostyki laboratoryjnej, tak by być ważnym ogniwem w profilaktyce medycznej, a także w procesie leczenia pacjentów. Służyć pacjentowi pomocą w ich walce z chorobami.

http://www.multi-lab.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 13 października 2004

wyróżnij stronę

Prot Dental Laboratorium techniki dentystycznej

Prot Dental to nowoczesne laboratorium techniki dentystycznej położone w samym centrum Warszawy. Laboratorium powstało z myślą o Lekarzach, którzy cenią sobie profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Specjalizujemy się w wykonywaniu protez osiadających całkowitych i częściowych oraz protez śluzówkowo ozębnowych tj. protez szkieletowych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także m. in. uzupełnienia stałe, prace kombinowane, szyny.

http://www.prot-dental.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 07 grudnia 2007

wyróżnij stronę

Platforma Badań Genetycznych Sp. z o.o.

Laboratorium zajmuje się przeprowadzaniem szeregu badań za pośrednictwem strony internetowej. Wystarczy zamówić kuriera, który pobraną w domu próbkę przywiezie do placówki. Wykonujemy badania na obecność mutacji genetycznych, odpowiedzialnych za powstawanie wybranych rodzajów raka, badania weneryczne, oraz standardowe badania diagnostyczne. Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet badań!

https://zdrowegeny.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 marca 2017

wyróżnij stronę

Megan S.C. - dostawca najwyższej jakości sprzętu laboratoryjnego

Labo24 to firma z Gliwic, która specjalizuje się w szkle laboratoryjnym. W jej ofercie znajdziesz asortyment od kilkudziesięciu producentów z całego świata. Firma ta od lat współpracuje z wieloma firmami, jakie specjalizują się w produkcji i obróbce szkła. Firma ta posiada niezwykle bogatą tradycję, albowiem jej początki sięgają lat 30-tych ubiegłego wieku i fabryki we Lwowie. Zobacz już teraz jej pełną ofertę na stronie internetowej.

http://www.labo24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 września 2014

wyróżnij stronę

Laboratorium Techniki Dentystycznej DIADENT

Estetyka w protetyce od metaloceramiki przez galwanoforming do tlenku cyrkonu,protezy biofunkcyjne alternatywa dla oferty NFZ.

http://www.diadent.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 września 2009

wyróżnij stronę

Laboratorium Diagnostyki Molekularnej

Badania genetyczne w kierunku: ustalanie ojcostwa, diagnostyka mikroorganiazmów: HPV, HSV, Chlamydia, Ureaplasma, Candida, markery genetyczne: rak szyjki macicy, rak piersi, rak prostaty, rak płuc, czerniak, rak tarczycy, choroba Alzheimera, zakrzepica, hipercholrsterolemia

http://www.laboratoriumdm.pl

Słowa kluczowe:

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 16 października 2009

wyróżnij stronę

Laboratorium badania kosmetyków

Efektem namnażania się bakterii i wzrostu aktywności metabolicznej jest zmiana właściwości skażonego produktu. Aby nie dopuścić się błędu, warto skorzystać z usług proponowanych przez Badanie kosmetyków, dzięki którym poznany pełen skład naszego balsamu czy też żelu pod prysznic. To niezbędna czynność, która zdecydowanie przełoży się na jakość produkowanego kosmetyku. Ponadto cena usługi jest tania toteż z pewnością nie obciąży budżetu klienta.

http://badaniekosmetykow.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 15 listopada 2016

wyróżnij stronę