Wyniki 11 - 18 z 18 posortowane wg tytułu

Laboratorium Techniki Dentystycznej DIADENT

Estetyka w protetyce od metaloceramiki przez galwanoforming do tlenku cyrkonu,protezy biofunkcyjne alternatywa dla oferty NFZ.

http://www.diadent.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 27 września 2009

wyróżnij stronę

Megan S.C. - dostawca najwyższej jakości sprzętu laboratoryjnego

Labo24 to firma z Gliwic, która specjalizuje się w szkle laboratoryjnym. W jej ofercie znajdziesz asortyment od kilkudziesięciu producentów z całego świata. Firma ta od lat współpracuje z wieloma firmami, jakie specjalizują się w produkcji i obróbce szkła. Firma ta posiada niezwykle bogatą tradycję, albowiem jej początki sięgają lat 30-tych ubiegłego wieku i fabryki we Lwowie. Zobacz już teraz jej pełną ofertę na stronie internetowej.

http://www.labo24.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 września 2014

wyróżnij stronę

Platforma Badań Genetycznych Sp. z o.o.

Laboratorium zajmuje się przeprowadzaniem szeregu badań za pośrednictwem strony internetowej. Wystarczy zamówić kuriera, który pobraną w domu próbkę przywiezie do placówki. Wykonujemy badania na obecność mutacji genetycznych, odpowiedzialnych za powstawanie wybranych rodzajów raka, badania weneryczne, oraz standardowe badania diagnostyczne. Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet badań!

https://zdrowegeny.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 30 marca 2017

wyróżnij stronę

Prot Dental Laboratorium techniki dentystycznej

Prot Dental to nowoczesne laboratorium techniki dentystycznej położone w samym centrum Warszawy. Laboratorium powstało z myślą o Lekarzach, którzy cenią sobie profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Specjalizujemy się w wykonywaniu protez osiadających całkowitych i częściowych oraz protez śluzówkowo ozębnowych tj. protez szkieletowych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także m. in. uzupełnienia stałe, prace kombinowane, szyny.

http://www.prot-dental.pl

Ocena: 6/6

« oceń

Dodano: 07 grudnia 2007

wyróżnij stronę

Prywatny Zakład Opieki Zdrowotnej Multi-Lab

Naszym celem jest świadczenie usług w zakresie szeroko rozumianej diagnostyki laboratoryjnej, tak by być ważnym ogniwem w profilaktyce medycznej, a także w procesie leczenia pacjentów. Służyć pacjentowi pomocą w ich walce z chorobami.

http://www.multi-lab.pl

Ocena: 4/6

« oceń

Dodano: 13 października 2004

wyróżnij stronę

Punkt pobrań FabMed - badania ambulatoryjne Warszawa

Potrzebujesz profesjonalnych i szybkich badań? Skorzystaj więc z oferty FABMED. Profesjonalny punkt pobrań, gdzie możesz zgłosić się w sprawie ponad dwóch tysięcy badań. Zrobią dla ciebie praktycznie wszystko, zarówno podstawowe, jak badania krwi, kału czy moczu, a kończąc na dużo bardziej specjalistycznych badaniach. Działają w trzech dzielnicach Warszawy: Bielanach, Woli i Bemowo. Przekonaj się sam na fabmed-badania.pl.

https://fabmed-badania.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 22 września 2020

wyróżnij stronę

Remedium, protetyka, laboratorium protetyczne

Remedium - Laboratorium protetyczne, protetyka, stomatologia, Płock: protezy szkieletowe, protezy osiadające, korony, mosty na stopach szlachetnych i nieszlachetnych, korony i mosty pełnoceramiczne, licówki, inley, onley, korony teleskopowe, mosty składane

http://www.remedium-labor.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 28 stycznia 2006

wyróżnij stronę

Uni-Export.pl - Liczniki cząstek stałych, Aparatura...

Nasza firma od lat specjalizuje się w sprzedaży aparatury laboratoryjnej. Głownie sprzedajemy aparaturę laboratoryjną do pomieszczeń czystych. W naszej ofercie posiadamy również: - liczniki cząstek stałych w powietrzu lub cieczy - urządzenia do monitoringu mikrobiologicznego - próbniki mikrobiologiczne - dekontaminacja pomieszczeń, szpitali - urządzenia do badania poziomu zagrzybienia powietrza - urządzenia do pomiarów ISO14644 - systemy zajmujące się monitoringiem warunków środowiskowych Posiadamy bardzo dużą wiedzę, którą bardzo chętnie się dzielimy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Na pewno coś doradzimy :-)

https://uni-export.pl

Ocena: brak ocen

« oceń

Dodano: 26 lipca 2019

wyróżnij stronę